Reklama

Cały Białystok z ”Jagą”

 Vuk Sotirović i Radek Divecky to dwaj zagraniczni napastnicy spośród dziesiątki nowych piłkarzy, którzy w wiosennej rundzie zasilą barwy żółto-czerwonych. Na prezentacji Jagiellonii nie zabrakło nikogo, komu bliska jest nasza drużyna i walka o ekstraklasę.

 Wszystkim nowym piłkarzom koszulki wręczał osobiście Przewodniczący Rady Nadzorczej Wojciech Strzałkowski. A w tym sezonie naszą drużynę zasilił poważny zastrzyk świeżej krwi. Jak zgodnie podkreślali futboliści, działacze i trener Ryszard Tarasiewicz – kibiców mamy już dawno z pierwszej ligi, teraz czas na dobre efekty na boisku. A szanse na awans, po rezygnacji z udziału w rozgrywkach Zawiszy Bydgoszcz znowu wzrosły.

Tradycyjnie już nie zawiedli kibice. Z sercem i prawdziwą radością witali każdego piłkarza, zawodnika czy trenera. Zarząd Klubu zadbał także o dobrą zabawę. W konkursach można było zdobyć zaproszenia na wyjazd do Gdańska czy firmowe gadżety. Oprócz ”gniazdowych”, którzy potrafili zagrzewać wszystkich do gorącego dopingu w konkursach nie zabrakło także pań, w tym młodziutkiej Karoliny, która świetnie pokazywała jak ”tańczą” bramkarze broniąc drużynę przed utratą gola. A pierwszy mecz ”Jagi” już w niedzielę. https://www.bstok.pl/up/news/1109_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1109_8.jpg

Reklama