C4 Picasso w nowej wersji

Po sukcesie wprowadzenia na rynek pierwszego visiovana Grand C4 Picasso (7.miejscowy) Citroën powiększa gamę oferowanych minivanów. W pierwszym kwartale 2007 roku zostanie wprowadzony na rynek drugi visiovan, C4 Picasso (5.miejscowy), wyróżniający się indywidualną sylwetką.
Nowy minivan już na pierwszy rzut oka odróżnia się swym dynamicznym i urzekającym stylem. Wyrazista sylwetka zapowiada przyjemną jazdę oraz wzorcową przestronność i pojemność bagażnika. Podwyższona pozycja kierowania oraz unikalna koncepcja visiovana gwarantują doskonałą widoczność boczną i doświetlenie wnętrza. C4 Picasso w wersji 5.miejscowej oferuje bardzo łatwe w obsłudze, adaptowalne wnętrze, dużą przestrzeń i komfort na najwyższym poziomie.
Na rynku minivanów Citroën jest jedynym producentem oferującym trzy modele, z których każdy posiada odmienną osobowość i własny styl.
Podobnie jak dla reszty modeli osobowych, marka tworzy pełną gamę minivanów o zróżnicowanej stylizacji i funkcjach, która składa się z modeli Xsara Picasso, C4 Picasso (5.miejscowy), Grand C4 Picasso (7.miejscowy) oraz duży C8.
autor: Bstok.pl
Źródło Citroen

Reklama