Bstok Moto Test


Nowy dział na Bstok.pl

 Na stronach Bstok.pl – MOTO chcemy rzetelnie testować nowe modele wchodzące na polski, niekoniecznie tylko podlaski rynek. Nie jesteśmy zależni od lokalnych dealerów, ale oczywiście nasze testy muszą być i będą subiektywne. Nie zapomnimy również o fanatykach nowinek ze świata ”wielkiej” motoryzacji. Pokażemy również auta zabytkowe i odnawiane przez miłośników motoryzacji. A to wszystko dla Was – gości naszego portalu…

 Polacy to naród, który zna się niemal na wszystkim. Umiemy sami się leczyć, pouczać innych, naprawiać świat. Naszą specjalnością jest także krytyka wszystkiego – oświaty, obyczajów czy opieki zdrowotnej. Tymczasem na stronach Bstok.pl – MOTO chcemy bez krytykanctwa i zawiści, że inni to dopiero mają auta, rzetelnie testować nowe modele wchodzące na polski, niekoniecznie tylko podlaski rynek. Nie jesteśmy zależni od lokalnych dealerów, ale oczywiście nasze testy muszą być i będą subiektywne. Nie zapomnimy również o fanatykach nowinek ze świata ”wielkiej” motoryzacji.

Pokażemy również auta zabytkowe i odnawiane przez miłośników motoryzacji. A to wszystko dla Was – gości naszego portalu. Nie tylko dla silnych facetów, ale także kobiet, które myślą o nowym aucie. Od dziś zamiast pytać męża, co jest lepsze – przeczytajcie opinie naszych fachowców. Tu znajdziecie przydatne adresy i linki do ludzi, którzy naprawdę wiedzą jak zadbać o Wasze auta, pomogą zdobyć kredyt czy ubezpieczą pojazd…W tej chwili mieliśmy przyjemność testowania trzech aut.

Były to:


Zapewniamy, że co kilka, kilkanaście dni w dziale MOTO umieszczać będziemy opisy nowych samochodów. Oczywiście całość doprawiona będzie duża ilością fotografi, prezentujących zarówno sylwetkę auta jak i jego najdrobniejsze detale.


Serdecznie zapraszamy!
Dział Bstok.pl – MOTO


https://www.bstok.pl/up/news/426_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/426_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/426_3.jpg

Reklama