Reklama

Biznes za Milion – konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Wyobraź sobie, że masz milion złotych na zrealizowanie własnego pomysłu biznesowego. Jaką wybierzesz branżę? Jaki produkt ma szansę wybić się na rynku?

Do takiego ćwiczenia z kreatywności i przedsiębiorczości zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Autorzy najlepszych pomysłów wygrają nagrody rzeczowe, a przede wszystkim indeks na studia. Przed taką szansą stoi nawet dziesięciu licealistów lub uczniów techników!

Laureaci konkursu będą mogli wybrać dowolny kierunek studiów realizowany na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. To ostatnio bardzo popularna wśród kandydatów logistyka, a także: zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie i inżynieria usług, turystyka i rekreacja.

Jak wziąć udział w konkursie?

Pracując samodzielnie lub w dwuosobowych zespołach uczniowie powinni opisać swój pomysł na przedsięwzięcie biznesowe, którego maksymalna wartości to jeden milion złotych. Jaka to będzie branża, produkt, czy usługa? – to zależy wyłącznie od kreatywności uczniów. Ważne jest jednak to, żeby swoją pracę zgłosić na formularzu konkursowym, który specjalnie z myślą o młodych biznesmenach przygotowali specjaliści z Wydziału Inżynierii Zarządzania PB.

Prace należy przesłać do 27 listopada 2022 roku na adres: milion@pb.edu.pl.

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama