Reklama

Biedrzyńska dubbinguje

 Adrianna Biedrzyńska w mroźną czwartkową noc bez problemu bawiła się z gośćmi Piwnicy Pod Wrażeniem. Wspólnie dubbingowali fragmenty filmów, a towarzyszyli jej reżyserzy Piotr Dąbrowski i Dariusz Szada-Borzyszkowski.

 „Dubbing Show” to projekt, który urodził się w głowie Piotra Mocarskiego. Połączenie zabawy z „interaktywnością” i multimediami pozwala każdemu przez kilka chwil nie tylko wcielić się w postaci znanych gwiazd ekranu, ale także ich dotychczasowym rolom nadać nowy i w miarę możliwości jak najzabawniejszy ton.

 Stali bywalcy Piwnicy bez problemu podejmowali rzucaną przez niezwykle sympatyczną i bezpośrednią aktorkę rękawicę, ale trzeba było posłuchać dyrektora Teatru i telewizyjnego dziennikarza. Ich wersja „Allo, allo” wzniosła zabawę na naprawdę niezły poziom. A już zupełnie przy okazji okazało się, że serwowana przez piwniczną kuchnię panga przypadła do gustu gwieździe „Kobiety nad nami”.

Miejski Portal Informacyjny bstok.pl jest patronem medialnym cyklu „Dubbing Show”.

https://www.bstok.pl/up/news/1090_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1090_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1090_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1090_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1090_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1090_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1090_7.jpg

Reklama