Reklama

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert: Premiery Muzyczne: Projekt 4:0 i Instytut Las

Projekt 4:0
Projekt muzyczny stworzony na jeden (urodzinowy) koncert przez Maję Chmurkowską, w jego skład wchodzą białostoccy muzycy. Projekt zaprezentuje własne utwory oraz covery w autorskich aranżacjach. Koncert w Famie będzie stanowił finał kilkumiesięcznej współpracy muzyków. W skład projektu wchodzą Maja Chmurkowska (Zerova, Plac Zabaw), Mathie Look, Rafał Konopka (Ocean of Noise, Instytut Las), Paweł Dudziński (Zerova), Adrian Jakuć-Łukaszewicz (Zerova, Liquid Molly) i Tomasz Sawczuk (Ikebana, Plac Zabaw). Na scenie muzycy pojawią się jako duety i trio.

Instytut Las
Zrodził się w miejscu zewsząd naturą otoczonym. W miejscu, gdzie bujna przyroda co rusz rozbudza się, zamiera, by rodzić się na nowo, w nieustannym cyklu. Jesienią i wiosną, za dnia i w nocy. Instytut Las zrodził się z naturalnej potrzeby tworzenia własnej przestrzeni. Bez narzucania sobie ram, bez presji pasowania gdziekolwiek, bez poczucia przynależenia. Sami z siebie i dla siebie. Instytut Las to Rafał na gitarze, Tomek na drugiej, Michał na perkusji i Marcin na basie.

9 października 2021, godz. 19:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu koncertu), do kupienia w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na https://bilety.bok.bialystok.pl/

źródło: Białostocki Ośrodek Kultury

Reklama