Reklama

Białostoccy policjanci zatrzymali 11 poszukiwanych

Poszukiwani w rękach policjantów

Data publikacji 20.09.2021

Tylko w weekend białostoccy policjanci zatrzymali 11 poszukiwanych. Jeden z nich to 32-latek poszukiwany za znęcanie się nad zwierzęciem. Mężczyzna ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

W weekend, policjanci zatrzymali 11 osób poszukiwanych. W piątek tuż po 16, dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży na  osiedlu Skorupy. Tam natychmiast pojechali policjanci i zastali mężczyznę ujętego przez pracownika ochrony. Jak się okazało 35-latek nie tylko kradzież miał na swoim sumieniu. Policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za niealimentację. Kolejna osoba poszukiwana to 32-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Mężczyzna w piątek przed 17 sam zgłosił się do białostockiej komendy. 32-latek podejrzewał, że jest poszukiwany, a policjanci potwierdzili jego przypuszczenia. Jak się okazało 32-latek poszukiwany był do odbycia kary roku pozbawienia wolności za znęcanie się nad zwierzętami. Z kolei w sobotni wieczór policjanci z patrolówki zatrzymali do kontroli volvo. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 46-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia zastępczej kary 6 dni pozbawienia wolności. W trakcie kontroli drogowej mundurowi ustalili również, że 46-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania.
Mundurowi zatrzymali również 8 innych osoby, które były poszukiwane między innymi do odbycia kary w wymiarze od 4 do 20 dni pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Podlaska

Reklama