Reklama

Bal Absolwenta Politechniki Białostockiej

Politechnika Białostocka wraz z działającym przy uczelni Stowarzyszeniem Absolwentów, 18 lutego organizują Bal Absolwenta Politechniki Białostockiej. To nowe wydarzenie w kalendarzu uczelnianych imprez, objęte rejestracją. Jego uczestnikami w pierwszej kolejności mogą być studenci Politechniki Białostockiej, którzy w najbliższym czasie będą się bronić, a także absolwenci z poprzedniego roku akademickiego. W wydarzeniu udział wezmą także członkowie Stowarzyszenia Absolwentów PB.


Bal rozpocznie się uroczystą Galą Honorowego Ambasadora Politechniki Białostockiej, podczas której nagrodzone zostaną osobowości, które swoimi dokonaniami, zaangażowaniem oraz postawą dbają o dobre imię uczelni i promują jej markę. W tym roku tytuł Honorowego Ambasadora PB otrzyma aż 12 osób. Ten zaszczytny tytuł ma na swoim koncie około dwudziestu wybitnych postaci, w gronie których jest m.in. mistrz olimpijski Wojciech Nowicki czy twórca rowerów customowych Adam Zdanowicz. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ ze względu na pandemię nie nadawano tego tytułu w ostatnim czasie.

Uczelnia kładzie duży nacisk na budowanie i utrzymywanie relacji ze swoimi absolwentami – stąd pomysł na Bal Absolwenta.

– Bal Absolwenta jest dla nas ważny, szczególnie dlatego, że będziemy robić to po raz pierwszy. A będziemy to robić dlatego, że chcemy, jak mówi hasło przewodnie tego wydarzenia, „łączyć pokolenia”. Chcemy osoby, które są w Stowarzyszeniu Absolwentów Politechniki Białostockiej i które prowadzą firmy, spotkać z osobami, które dopiero te studia kończą. Wszystkie te osoby łączy Politechnika Białostocka, i to chcemy podkreślić tym balem. To też jest ukłon w stronę naszych młodych absolwentów, aby wspólnie z nimi świętować ten ważny moment w życiu jakim jest odebranie dyplomu – mówi Mateusz Adaszczyk, prezes Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Białostockiej.

Bal Absolwenta Politechniki Białostockiej odbędzie się 18 lutego w Hotelu 3Trio.
Każdy absolwent może zaprosić osobę towarzyszącą. O wspaniałą zabawę i oprawę na najwyższym poziomie zadba DJ, a cała impreza zostanie uwieczniona przez profesjonalnego fotografa.

Zapisy na wydarzenie na tej stronie.
Zgłoszenia przyjmowane są do 31.01.2023 r.
Informacje pod adresem mailowym: absolwenci@pb.edu.pl

źródło: Politechnika Białostocka
oprac.: Paulina Dulewicz

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama

Reklama