» Audi oficjalną marką samochodową najnowszego filmu Netflixa – „The Gray Man”

Audi oficjalną marką samochodową najnowszego filmu Netflixa – „The Gray Man”

  Dodano: 2022-07-21

Wyświetlono: 39 razy

Audi i Netflix współpracowały przy produkcji filmu „The Gray Man”, przybliżając fanom na całym świecie świat głównego bohatera – Sierra Six (Ryan Gosling). Audi jest oficjalną marką samochodową filmu i prezentuje w nim aż cztery modele, w tym w pełni elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupé. The Gray Man w wybranych kinach na całym świecie miał swoją premierę 15 lipca, a na Netflixie globalnie ukaże się jutro, 22 lipca 2022 roku. The Gray Man to współczesny thriller akcji, w którym występuje gwiazdorska obsada: Ryan Gosling (Sierra Six), Chris Evans (Lloyd Hansen), Ana de Armas (Dani Miranda), Jessica Henwick (Suzanne Brewer), Regé-Jean Page (Denny Carmichael), Wagner Moura (Laszlo), Julia Butters (Claire), Dhanush (Avik San), Billy Bob Thornton (Donald Fitzroy) i Alfre Woodard (Margaret Cahill).

Cztery modele Audi w blasku reflektorów 

W pełni elektryczne Audi RS e-tron GT to samochód głównego bohatera – Sierry Six (Ryan Gosling), a w pełni elektryczne Audi Q4 Sportback e-tron jest autem agentki Dani Miranda (Ana de Armas). Audi RS 7 Sportback pojawia się w sekwencji pościgu z agentką Dani Miranda za kierownicą, a Audi R8 Coupé widzimy w sekwencji z Avikiem Sanem (Dhanush). 

 

„Ten film intryguje i ma globalny wydźwięk” – mówi Henrik Wenders, szef marki Audi. Wyjaśnia też rzeczywistą rolę Audi w tworzeniu produkcji, która wykraczała daleko poza zwykłe dostarczenie pojazdów. „Dzięki tej współpracy my również poczuliśmy akcję i wysokie tempo. Podobnie jak bracia Russo wykorzystujemy technologię do tworzenia czegoś niewidzianego i niedoświadczonego nigdy wcześniej” – dodaje. „Audi przy wyborze nowych samochodów ściśle współpracowało z reżyserami: Joe i Anthonym Russo. To było fascynujące być partnerem produkcji filmowej światowego potentata – Netflixa.” 

 

Anthony Russo dodał: „Jako twórcy opowieści zawsze byliśmy bardzo zainteresowani poszukiwaniem i badaniem nowych technologii, tak by znajdować nowe narzędzia do zrobienia czegoś, czego nikt wcześniej nie zrobił. To właśnie nas ekscytuje. Takiego podejścia, które ja zastosowałbym do wszystkiego, doświadczamy dziś w szczególności w związku z ewolucją, jaka zachodzi obecnie w motoryzacji. Choć uwielbiam samochody z przeszłości i te dzisiejsze, to najbardziej interesują mnie te, które pojawią się w przyszłości. To ekscytująca nowa granica do przełamania, która przyniesie zupełnie nowe doświadczenia dla nas nie tylko jako kierowców czy konsumentów, ale także jako ludzi, którzy muszą z samochodami współistnieć.” 

 

Po premierze filmu na Netflixie, która odbędzie się już jutro, 22 lipca 2022 roku, Audi udostępni krótki film, w którym opowie historię, jak agentka Dani Miranda (Ana De Armas) po raz pierwszy spotkała swój elektryczny samochód Audi Q4 Sportback e-tron. 

 

Współpraca między Audi a Netflixem obejmuje rynki niemal 30 krajów świata. W ramach globalnej premiery pojawi się tam flota w pełni elektrycznych Audi, a fani, dzięki cyfrowym akcjom w mediach społecznościowych, będą mogli w pełni zanurzyć się w świat filmu „The Gray Man”. 

 

 Prześlij odpowiedź do redakcji
Treść odpowiedzi*
Podaj kod z obrazka: * ładowanie...
wyślij odpowiedź wyślij
Źródło: Audi, Mototarget
 Pisaliśmy również
» #TogetherWeChange: Audi na GREENTECH FESTIVAL 2022
» Oto jak cztery pierścienie stały się znakiem firmowym Audi: 90 lat temu zawiązano Auto Union AG
 Inne artykuły

» HONDA PREZENTUJE NAJNOWSZEGO CIVICA TYPE R 2022-07-21
  Honda zaprezentowała nową generację Civica Type R, świętując w ten sposób 25-lecie kultowego, sportowego hatchbacka i 50 lat modelu Civic. Nowa Honda Civic Type R została zaprojektowana, by zapewnić bardziej ekscytujące doznania za kierownicą niż wszystkie wcz… więcej »

» MAJA EXPLORER – NOWY PROJEKT FORDA I MAI WŁOSZCZOWSKIEJ 2022-06-29
  MAJA EXPLORER Ford Polska nawiązuje współpracę z Mają Włoszczowską. W ramach partnerstwa Maja Włoszczowska zasiądzie za kierownicą Forda Explorera, który będzie wspierał olimpijkę w jej sportowych i zawodowych aktywnościach oraz realizacji rowerowego projektu „Maja Ex… więcej »

» #TogetherWeChange: Audi na GREENTECH FESTIVAL 2022 2022-06-22
  GREENTECH FESTIVAL 2022 #TogetherWeChange – Pod tym hasłem startuje GREENTECH FESTIVAL 2022. Największy w Europie festiwal ekologicznych innowacji, inspiracji i pomysłów odbywa się w dniach 22-24 czerwca 2022 r. na terenie dawnego lotniska Tegel w Berlinie. Audi po raz kolejny … więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama