A3, A6 i Audi Q7 zwycięzcami plebiscytu „Auto Motor und Sport”

Potrójne zwycięstwo Audi w plebiscycie czytelników „Auto Motor und Sport”:A3, A6 i Audi Q7 zostały wysoko ocenione przez czytelników i uzyskały tytuł „Best Cars” 2007 w swoich klasach. W ten sposób Audi kontynuuje sukcesy w jednym z najważniejszych w branży motoryzacyjnej plebiscytów czytelników.
Po raz pierwszy w plebiscycie wzięło udział Audi Q7 i mimo silnej konkurencji zebrało najwięcej głosów. Q7 jest nowym wzorcem w klasie SUV-ów. Wyjątkowe właściwości jezdne na drogach i bezdrożach, wyrazista stylistyka oraz typowa dla Audi jakość charakteryzują pierwszego SUV-a tej marki. Właściwości te docenili nie tylko czytelnicy „Auto Motor und Sport”, ale również klienci.
W klasie wyższej samochodów zwyciężyło Audi A6, które od dwóch lat jest na niemieckim rynku liderem w swojej klasie. Eleganckie i równocześnie sportowe A6 dostępne jest w wersji limuzyna i Avant. W 2006 roku Audi uzupełniło swoją ofertę o sportowe S6 i A6 allroad quattro.
W klasie samochodów kompaktowych Audi A3 zwyciężyło po raz trzeci. W modelu tym Audi pokazało jak w samochodzie o kompaktowych wymiarach można w sposób perfekcyjny zrealizować wymagania stawiane samochodom klasy Premium.
autor: T.K.
Źródło Audi

Reklama