Reklama

9 pucharów

 W Nowogrodzie Bobrzańskim odbył się  III  Puchar Polski OYAMA CUP w Knockdown Seniorów oraz Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w Kumite.

Na starcie zawodów stanęło blisko 150 zawodników z 23 ośrodków Oyama Karate i Kyokushin Tezuka Group.   Zarówno w pierwszych jak i drugich zawodach wzięli udział zawodnicy Białostockiego Klubu Oyama Karate przygotowani przez Shihan Witolda Choińskiego  i Sensei Marcina Siegieńczuka.

Tak juniorzy jak i seniorzy pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając  9 pucharów. Dwa za pierwsze miejsce, 5 za drugie miejsce i dwa za trzecie miejsce.

Wśród juniorów najlepiej wypadła Oliwia Balczun, która w kategorii juniorek  14-16 lat w kategorii pow.60 kg zajęła pierwsze miejsce.

Natomiast na drugim stopniu podium w tej samej kategorii była Ewa Jaworowicz.

W seniorach  najlepiej zaprezentował się Jarosław Kisiel, który  w kategorii seniorów starszych pow. 35 lat w kategorii wagowej do 80 kg zajął pierwsze miejsce a drugi w tej samej kategorii był Krzysztof Rydzewski.

Pozostałe miejsca naszych zawodników.

Maksymilian Bielecki- II m. –kat. młodzik 10-12 lat, waga do30 kg

Maciej  Mróz – II m. – kat. junior młodszy 12-14 lat, waga do 40 kg

Jakub Szerenos- II m. – kat. junior 14-16 lat, waga do 60 kg

Michał Samojlik – III m. – kat. junior 14-16 lat, waga do 50 kg

Michał Grabowski- III m.- kat. senior, waga do 80 kg

Zarząd Białostockiego Klubu Oyama Karate pragnie bardzo serdecznie podziękować Urzędowi Miejskiemu w Białymstoku oraz Tadeuszowi Grabowskiemu za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na zawody.

Wyniki naszych zawodników bardzo cieszą w kontekście zbliżających się Mistrzostw Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite które odbędą się 30 marca w Białymstoku.

Reklama