Reklama

„Opera w bieli” w nadchodzącą niedzielę

Projektanci sukien ślubnych, fotografowie, floryści, przedstawiciele sal bankierowych i restauracji oraz ludzie z wielu innych okołoślubnych branż już w niedzielę spotkają się przy ul. Odeskiej 1, by wziąć udział w „Operze w Bieli. Podlaskiej Gali Ślubnej” – imprezie adresowanej do wszystkich przyszłych par młodych.

„Opera w bieli” to coś więcej niż targi. To szansa na poznanie najnowszych trendów dotyczących mody ślubnej, nowoczesnych fryzur i makeup’u oraz udział w pokazach strojów okolicznościowych dla kobiet i mężczyzn ceniących piękno, luksus i wygodę. Ci, którzy pojawią się w niedzielę gmachu przy ul. Odeskiej 1, mogą liczyć na szeroki wachlarz usług związanych z branżą weselną.

– W wydarzeniu uczestniczyć będzie około 40 wystawców. Będą to zarówno młode przedsiębiorstwa, jak i firmy z wieloletnim stażem. Cieszymy się z tej frekwencji i widzimy, że jest potrzeba organizacji takich inicjatyw. Ludzie chcą się integrować – mówi Elżbieta Wierzbicka, organizatorka wydarzenia.

Podczas targów swoje suknie zaprezentuje m.in. Jolanta Nierodzik, twórczyni marki JN. W niedzielę pokaże przyszłym parom młodym swoją kolekcję „Love”.

– Nie szyjemy seryjnych sukien. Każda jest inna, w innym charakterze – wszystko po to, by jak najbardziej odzwierciedlić duszę i charakter panny młodej. Kiedyś Coco Chanel powiedziała: „Pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś”. I taka jest prawda. Nie każda suknia jest dla każdej panny młodej. Tak więc to indywidualne podejście do klientki jest najważniejsze – podkreśla projektantka.

Odwiedzający wydarzenie mogą też liczyć na degustacje weselnych specjałów.

– Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych. Ważną rzeczą jest w ich przypadku cały charakter imprezy i nie bez znaczenia jest też pyszne jedzenie – mówi Barbara Wróblewska, menager Dworu Czarneckiego. – Podczas „Opery w bieli” zaprezentujemy nasze wyroby. Będzie też można porozmawiać na temat organizacji przyjęcia.

I to właśnie nie sama prezentacja produktów i usług, ale te rozmowy, będą istotną korzyścią, płynącą z niedzielnego wydarzenia. Dzięki nim organizacja „najpiękniejszego dnia w życiu” będzie z pewnością dużo łatwiejsza.

– Będziemy tam po to, by każdemu wszystko od podstaw wytłumaczyć. Odpowiemy na wszystkie najważniejsze i nurtujące pytania – mówi Jolanta Nierodzik. – Kontakt z takim klientem i bezpośrednia rozmowa są bardzo ważne. Bardzo nam tego brakowało przez ostatnie dwa lata.

Elementem łączącym wszystkie części programu będzie oprawa artystyczna i choreograficzna. Muzycznie zaprezentują się m.in. Kobiety z Miasta B., a pokazy sukien ślubnych zostaną uzupełnione przez show w wykonaniu tancerzy z Akademii Tańca „Szał”.

– Sama przygotowuję się właśnie do swojego ślubu. Takie wydarzenia pomagają mi w wyborze tej jedynej sukni. Mam okazję zobaczyć, w czym się najlepiej czuję, ale też zapoznać się z różnymi usługodawcami. Może akurat coś mi wpadnie w oko – przyznaje Daria Kamińska, modelka, która wystąpi w zorganizowanych w ramach „Opery w bieli” pokazach.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (6 listopada) w godzinach 10.00 – 16.00. Bilety w cenie 10 zł można nabyć już teraz w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Będą dostępne również w dniu wydarzenia.

Partnerem „Opery w bieli” jest Województwo Podlaskie. Jak podkreślają organizatorzy, zależy im na promowaniu regionalnej kultury. Będą więc podlaskie stroje i smaki.

Na odwiedzających targi czekać też będą liczne konkursy z nagrodami (m.in. bony do medycyny estetycznej, sesja narzeczeńska, nawilżanie złotymi proteinami, paznokcie hybrydowe czy modelowanie włosów).

Reklama