Reklama

70 medali dla pływaków

W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałki wzięło udział 350 zawodników zrzeszonych w 13 klubach. Tytuł najlepszej  drużyny w roku 2018 na Podlasiu wywalczyli pływacy MKS Juvenia Białystok. Uczniowie i absolwenci SP 29 w Białymstoku zdobyli  70 medali – 23 złote, 25 srebrnych i 22 brązowe. To wspaniały prognostyk przed Zimowymi  Mistrzostwami Polski, które odbędą się 14-16.12.20188 w Olsztynie i Ostrowcu Świętokrzyskim

Punktacja drużynowa:

1. MKS Juvenia Białystok  57 474,00

2. MUKS Olimpijczyk Suwałki   54 426,00

3. MKP Wodnik Bielsk Podlaski  35 348,00

4. UKS OMEGA w Sokółce  20 178,00

5. KS Puszcza Hajnówka  14 885,00

6. UKS Batory Sokółka  11 515,00

7. Neptun Mońki  11 265,00

8. Augustowskie Towarzystwo Pływackie  10 719,00

9. BARRACUDA Białystok  8 576,00

10. UKS PŁYWACY Augustów 7 507,00

11. SP”Na Fali”MOSiR Michałowo  7 154,00

12. UKS Butterfly Łomża  4 253,00

13. IKS Herkules Suwałki  824,00

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

10 lat I młodsi– Rapczewski Mateusz 2 m-ce

12 lat– Perz Patryk 2 m-ce

13 lat– Łupiński Mateusz 3 m-ce

14 lat– Pytel Julian – 2 m-ce

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

12 lat– Sołtyszewska Alicja 1 m-ce

13 lat– Beszterda Maria 1 m-ce, Brzozowska Aleksandra 3 m-ce

14 lat– Potrykus Julia 3 m-ce

WYNIKI INDYWIDUALNE:

ROCZNIK 2008

Michaluk Wiktoria- 1 na 50 i 100 klasycznym, 2 na 50 motylkowym

Brzozowska Julia- 2 na 100 grzbietowym, 3 na 100 zmiennym

Jurczuk Weronika- 1 na 100 motylkowym

Klim Oliwia – 2 na 50 klasycznym

Kamińska Zuzanna- 3 na 100 grzbietowym

Rapczewski Mateusz- 1 na 50 dowolnym, 100 dowolnym,100 grzbietowym, 100 motylkowym

Sawwa Michał- 2 na 100 klasycznym, 3 na 50 klasycznym i 100 dowolnym

Piechowski Piotr- 2 na 100 motylkowym

Sawicki Oliwer – 2 na 50 motylkowym

Biryłko Oliwier – 3 na 100 grzbietowym

ROCZNIK 2007

Sianko Julia- 1 na 100 dowolnym i 100 grzbietowym, 2 na 400 dowolnym, 3 na 50 dowolnym

Pęksa Zuzanna- 2 na 100 klasycznym

Maciak Aleksandra- 2 na 200 dowolnym

Kresso Kamil- 1 na 50 grzbietowym i 50 motylkowym,2 na 100 zmiennym

Szeszel Tomasz- 2 na 100 klasycznym i 100 motylkowym, 3 na 200 dowolnym

Bernacki Norbert- 3 na 400 dowolnym, 50 motylkowym, 100 zmiennym

Hajdukiewicz Szymon- 2 na 200 dowolnym

Witerski Kacper- 3 na 100 grzbietowym

ROCZNIK 2006

Sołtyszewska Alicja- 1 na 200 i 400 dowolnym,2 na 100 dowolnym,3 na 100 klasycznym

Rapczewska Aleksandra- 1 na 100 motylkowym, 2 na 100 zmiennym

Szczotka Matylda- 3 na 50 grzbietowym

Perz Patryk- 2 na 100 i 200 dowolnym i 50 grzbietowym, 3 na 50 dowolnym

Więcław Aleksander- 1 na 50 i 100 klasycznym, 2 na 100 zmiennym

Sulkowski Maciej- 2 na 50 klasycznym, 3 na 100 dowolnym i 100 klasycznym

Kochański Paweł- 2 na 400 dowolnym,3 na 200 dowolnym

Kulczyński Adrian- 2 na 50 motylkowym, 3 na 50 grzbietowym

Paczkowski Bartłomiej- 3 na 50 klasycznym

Sac Jakub- 3 na 100 zmiennym

ROCZNIK 2005

Beszterda Maria- 1 na 50 i 200 dowolnym, 50 i 100 grzbietowym

Brzozowska Aleksandra- 1 na 100 zmiennym, 2 na 50 i 100 grzbietowym i 100 motylkowym

Łuszczewska Emilia- 1 na 100 dowolnym,2 na 50 i 400 dowolnym, 3 na 200 dowolnym

Tupalska Oliwia- 2 na 200 dowolnym, 3 na 50 i 100 motylkowym

Misiuk Aleksandra- 2 na 100 dowolnym

Krupa Liliana- 3 na 100 dowolnym

Łupiński Mateusz- 1 na 100 grzbietowym i 100 zmiennym, 2 na 100 motylkowym, 3 na 50 dowolnym

Halicki Kacper- 1 na 400 dowolnym i 100 klasycznym, 2 na 100 grzbietowym i 100 zmiennym

ROCZNIK 2004

Potrykus Julia-  1 na 50 dowolnym i 100 motylkowym, 2 na 200 dowolnym i 50 motylkowym

Bieńkowska Aleksandra- 2 na 50 klasycznym i 100 zmiennym, 3 na 50 dowolnym i 100 motylkowym

Borkowska Dominika- 1 na 50 grzbietowym , 2 na 100 grzbietowym, 3 na 50 motylkowym

Rafałowska Maria- 1 na 50 klasycznym, 2 na 100 klasycznym, 3 na 100 zmiennym

Jakubowski Kacper- 1 na 400 dowolnym, 2 na 50 grzbietowym i 100 zmiennym,3 na 100 grzbietowym

Jurgiel Aleksander- 1 na 50 grzbietowym, 2 na 100 dowolnym i 100 grzbietowym, 3 na 50 dowolnym

Pytel Julian- 1 na 50 motylkowym,2 na 100 motylkowym

Ledachowicz Paweł- 2 na 100 klasycznym

Malinowski Dawid- 2 na 50 motylkowym

ROCZNIK 2003

Korolczuk Julia- 3 na 100 grzbietowym

Kowalewski Paweł- 1 na 400 dowolnym, 2 na 100 zmiennym

Piechowski Krzysztof- 3 na 200 i 400 dowolnym

Siermantowski Filip- 3 na 50 i 100 grzbietowym

ROCZNIK 2000

Krzyżaniak Krystian- 3 na 50 i 100 klasycznym