39 miejsce BKK na 238 klubów z 28 państw!

W dniach 1-2.10.2022r. odbył się najbardziej prestiżowy turniej w naszej części Europy Polish Open International Grand Prix Bielsko-Biała.Bardzo wysoki poziom konkurencji zachęca reprezentacje narodowe wielu krajów do wzięcia udziału w tym turnieju. Bardzo cieszy postawa zawodników BKK, a szczególnie Antka Zaleskiego, który zdobył złoty medal🥇w kategorii kumite chłopców u12 -35kg oraz Patryka Falkowskiwgo, który zajął 3 miejsce🥉 w kategorii kumite chłopów u12 -30kg.

Wielu zawodników naszego klubu może uznać występ za udany, ponieważ wykazali się dużą wolą walki i zdobyli punkty rankingowe.7⃣miejsca zdobyli: Michał Chojnowski, Paweł Kiryluk, Zuzanna Wasilewska oraz Natalka Wiśniewska

Artykuł 39 miejsce BKK na 238 klubów z 28 państw! pochodzi z serwisu Podlaski Sport.