» 3000 sztuk modelu PCX125 sprzedanych przez Honda Polska

3000 sztuk modelu PCX125 sprzedanych przez Honda Polska

  Dodano: 2022-05-19

Wyświetlono: 41 razy

3000 sztuk modelu PCX125 sprzedanych przez Honda Polska

Honda Polska sprzedała dziś 3000. sztukę modelu PCX125. Zakupu przełomowego egzemplarza dokonał klient warszawskiego dealerstwa MCS. Dla szczęśliwego nabywcy Honda przygotowała nagrodę w formie vouchera na akcesoria o wartości 1000 zł.

foto © Honda

PCX pojawił się w Europie w 2010 roku, by dostarczyć komfort jazdy – prsonal comfort (PC) – na najwyższym poziomie („X”) – stąd nazwa skutera. Wygodnej jeździe towarzyszył atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania, zatem nie tylko komfortowo dowoził on jeźdźca do celu, ale również świetnie się przy tym prezentował. Był też pierwszym w Europie jednośladem wyposażonym w system wyłączania silnika na biegu jałowym – Idling Stop, dzięki któremu zadowalał się niewielką ilością paliwa.

 

Honda PCX125 jest jednym z najchętniej kupowanych skuterów w Europie. Jego kompaktowe wymiary, niewielka masa, zwrotność, a zarazem cichy i oszczędny silnik eSP+, czynią go idealnym towarzyszem codziennych dojazdów do pracy i sprawnego lawirowania po zatłoczonych miejskich ulicach.

 

PCX125 to skuter podążający z duchem czasu. Aktualnie oferowany model otrzymał wyrazistą, futurystyczną stylistykę, podkreślające ją nowoczesne oświetlenie LED oraz szereg rozwiązań podnoszących poziom komfortu i funkcjonalności. Siedzisko skutera jest wyprofilowane tak, by zapewnić wygodę kierowcy, z łatwym dostępem do podłoża. Zwiększono ilość miejsca na stopy, pod siedzeniem mieści się teraz pełnowymiarowy kask, natomiast w schowku na rękawiczki umiejscowiono gniazdo ładowania USB typu C. Pakietu udogodnień dopełnia panoramiczny wyświetlacz z wszystkimi istotnymi dla użytkownika informacjami oraz system bezkluczykowy Smart Key.

 

Atutem modelu PCX125, istotnie wpływającym na jego sukces sprzedażowy, jest bardzo korzystna relacja jakości do ceny w momencie zakupu oraz do kosztów podczas całego okresu użytkowania skutera.

 

 

 

Więcej informacji na temat skutera PCX125 znajduje się pod poniższym linkiem.

 

Źródło: Honda, Mototarget
 Pisaliśmy również
» CB650R – stylowy, mocny, w atrakcyjnej cenie i dostępny od ręki
» Nowy model ZR-V dołączy do oferty SUV-ów Hondy w Europie w 2023 r.
 Inne artykuły

» Platforma MQB – doskonała baza dla Nowego Multivana 2022-05-16
  Platforma MQB dla nowego multivana Nowy Multivan, to dla marki Volkswagen Samochody Dostawcze samochód przełomowy, oznaczający olbrzymi skok technologiczny. Model ten po raz pierwszy bazuje na modułowej platformie dla pojazdów z silnikiem montowanym poprzecznie MQB. Wykorzystanie platformy MQB … więcej »

» MITSUMANIACY ZAPRASZAJĄ NA JUBILEUSZOWY ZLOT 2022-05-13
  MITSUMANIACY zlot Tego lata – między 19 a 21 sierpnia – odbędzie się 20. Zlot MitsuManiaków – wielbicieli japońskiej marki Mitsubishi. Jubileuszowe spotkanie zorganizowano w malowniczym miasteczku rozrywki Mega-Park w Grudziądzu nad Jeziorem Rudnickim…. więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama