23-LATEK WYJĄŁ PRZY POLICJANTACH NARKOTYKI

 • Mundurowi zagrali dla Kacpra

  Hajnowscy związkowcy zorganizowali I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce „Gramy dla Kacpra”. Mundurowi wsparli 9-letniego Kacpra z Hajnówki, który urodził się z niedosłuchem nerwowo-czuciowym obustronnym średniego stopnia. W rywalizacji wzięło udział aż osiem zespołów.

 • Zapraszamy na I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta KPP w Hajnówce

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce na czele z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów z siedzibą przy Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce organizują: I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce „Gramy dla Kacpra”.

 • Hajnowscy policjanci o bezpieczeństwie

  W ubiegły wtorek w Technikum Leśnym w Białowieży odbyły się spotkania przeprowadzone przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego w Hajnówce oraz dzielnicową Posterunku policji w Białowieży z uczniami klas II i III dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promocji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 • Dzielnicowe z Hajnówki nie dopuściły do pożaru lasu

  Dzielnicowe z Hajnówki, w minioną sobotę, w trakcie pełnienia służby, zauważyły kłęby czarnego dymu na łuku drogi w okolicach miejscowości Koryciska. Natychmiastowa reakcja policjantek zapobiegła dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych, nie doszło do pożaru lasu.

 • Hajnowscy policjanci przypominają o odblaskach

  Wczoraj w Internacie Technikum Leśnego w Białowieży odbył się wykład a następnie eksperyment w ramach akcji edukacyjno – informacyjnej „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM” którego uczestnikami byli uczniowie Technikum Leśnego w Białowieży. Młodzież mogła naocznie zobaczyć różnicę widoczności pieszego wyposażonego w odblaski i bez nich.

 • Hajnowscy policjanci ostrzegają- Nie dajmy się nabrać na „wnuczka”, „na policjanta”

  Przestępcy działający metodą „na wnuczka” czy „na policjanta” wciąż oszukują, głównie starsze osoby. Wyłudzają pieniądze, które często stanowią wszystkie oszczędności seniorów. Nie bądźmy obojętni i ostrzeżmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny lub policjantów.

 • Źródło: Policja Podlaska