Reklama

21. KOLEJKA | ZAPOWIEDŹ ŻUBR – OLIMPIA II

To nie koniec seniorskich emocji piłkarskich tego weekendu! Również w sobotę o godzinie 17:30 odbędzie się mecz 21 kolejki A klasy grupy III, w którym na wyjeździe zmierzymy się z drużyną Żubra Drohiczyn. Ten mecz najprawdopodobniej przesądzi i awansie do ligi okręgowej!

Żubr Drohiczyn – Olimpia II Zambrów
ul. Warszawska 51
17-312 Drohiczyn

Aktualnie drużyna Żubra Drohiczyn z dorobkiem 50 punktów, mając 16 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 porażki, przy stosunku bramkowym 79-21 jest aktualnie wiceliderem ligi. Natomiast Olimpia II z 51 punktami na koncie, przy 17 wygranych meczach i 3 porażkach oraz stosunku bramkowym 73-21 jest aktualnie liderem ligi.

Drużyna Olimpii II Zambrów w ostatniej kolejce wygrała na własnym obiekcie 4:0 z zespołem Iskry Narew. Natomiast Żubr w ostatnim w meczu wygrał na własnym obiekcie 9:2 z Turem II Bielsk Podlaski. Jesienią w Zambrowie wygrała Olimpia 7:2. Kto zatem wyjdzie zwycięsko w kolejnym spotkaniu ligowym, a może drużyny podzielą się punktami ? O tym dowiemy się już w sobotę tuż po ostatnim gwizdku sędziego! Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków na ten mecz!

Do boju ZKS! Trzymamy kciuki za nasz zespół! Powodzenia!

Ze sportowym pozdrowieniem ekipa olimpiazambrow.pl!

Reklama

Reklama