12 000 ?125? sprzedanych przez sieć Hondy Polsce

Już 12 000 motocykli i skuterów wyposażonych w jednostki napędowe o pojemności 125 cm3 zostało sprzedanych przez Hondę w Polsce. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie do marki Honda i autoryzowanym dealerom ? za ich wspaniałą pracę.„125” stały się ostatnio bardzo popularnym środkiem lokomocji do codziennych dojazdów do pracy ze względu na niewielkie zapotrzebowanie na paliwo oraz fakt, że można się nimi przemieszczać posiadając prawo jazdy kategorii B. Wybór tego niewielkiego pojazdu to jednak nie tylko kwestia praktyczności, ale też sposób na manifestację stylu życia. Honda może pochwalić się szeregiem nietuzinkowych jednośladów, które doskonale sprawdzają się zarówno pod kątem codziennej użyteczności jak i wyrażania swojej osobowości.
 

Modele, takie jak PCX, Forza 125 czy SH125i to wygodne skutery wyposażone w szereg rozwiązań ułatwiających ich codzienną eksploatację. Znajdziemy w nich przestronne schowki pod siedzeniem, w których – w zależności od modelu – zmieszczą się nawet dwa pełnowymiarowe kaski, a także wiele udogodnień, takich jak gniazdo USB lub USB-C czy system Smart Key upraszczający obsługę zapłonu oraz schowka. Skutery te otrzymały szereg zaawansowanych technologii, do których z pewnością należy zaliczyć pełne oświetlenie LED, a także proekologiczny, czterozaworowy silnik Smart Power Plus (eSP+) z systemem kontroli momentu obrotowego (HSTC) i systemem Smart Stop.

 

Honda posiada też w swojej ofercie bogatą gamę motocykli z silnikami o pojemności 125 cm3, które doskonale wkomponowują się w środowisko miejskie i pozwalają swoim właścicielom podkreślić ich indywidualny styl. W zależności od naszych potrzeb, możemy zdecydować się na uniwersalny CB125F, stylowy Neo Sports Cafe – CB125R, niezwykle praktyczny Super Cub czy dostarczające wiele radości z użytkowania, małe motocykle o niepowtarzalnym wyglądzie, takie jak MSX Grom, Monkey i DAX.

 

 „125” Hondy zdobyły w Polsce tak wielu zwolenników dzięki wysokiej jakości, trwałości, niezawodności i korzystnej relacji tych cech do ceny maszyn. Są wygodnym i stylowym środkiem codziennej lokomocji, a dla wielu z nas – pierwszym etapem przygody motocyklowej, która niejednokrotnie przeradza się w prawdziwą życiową pasję.

 

Więcej na temat „125” Hondy TUTAJ.

Mototarget.pl

Reklama