100 medali dla pływaków
Białostoccy pływacy świetnie rozpoczęli nowy sezon i wciąż idą do przodu. W sobotę 13 października pływacy białostockiej Juvenii, uczniowie SP 29 w Białymstoku, znowu pokazali dobrą formę i swoim trenerom zrobili miłą niespodziankę. W VIII Zawodach Pływackich Pod Patronatem Starosty Sokólskiego, w których brało udział 347 zawodników z 15 klubów, zawodnicy MKS Juvenia Białystok zdobyli 100 medali – 32 złote, 30 srebrnych, 38 brazowych.
W punktacji ogólnej w poszczególnych kategoriach i rocznikach, też „pozbierali”sporo laurów.
Najlepsi zawodnicy
Mężczyzn, 2003 i starsi :
1. KOWALEWSKI Paweł, 2. PIECHOWSKI Krzysztof
Chłopców, Rocznik 2004 : 2. JURGIEL Aleksander , 3. PYTEL Julian
Chłopców, Rocznik 2005: 1. ŁUPIŃSKI Mateusz , 3. HALICKI Kacper
Dziewcząt, Rocznik 2005: 1. BESZTERDA Maria , 2. BRZOZOWSKA Aleksandra
Chłopców, Rocznik 2006 : 1. PERZ Patryk , 3. GWACKI Ignacy
Chłopców, Rocznik 2007: 3. BERNACKI Norbert
Dziewcząt, Rocznik 2007: 3. SIANKO Julia
Chłopców, Rocznik 2008: 2. RAPCZEWSKI Mateusz
Dziewcząt, 2009 i młodsi : 2. MARKOWSKA Nicola
2003 i starsi ( 11 medali: 4 złote,3 srebrne, 4 brązowe)
KOROLCZUK Julia -3 na 100 zmiennym,
KOWALEWSKI Paweł – 1 na 50 grzbietowym, 1 na 100 grzbietowym, 1 na 100 zmiennym,
PIECHOWSKI Krzysztof- 1 na 100 dowolnym, 2 na 200 dowolnym,
NAZARUK Piotr -3 na 100 dowolnym,
KULCZYŃSKI Dawid – 2 na 100 klasycznym,
SAWWA Maciej – 3 na 100 klasycznym, 3 na 100 zmiennym,
SIERMANTOWSKI Filip – 2 na 100 zmiennym,
Rocznik 2004 (18 medali : 6 złotych,7 srebrnych,5 brązowych)
BORKOWSKA Dominika -2 na 50 grzbietowym, 1 na 100 grzbietowym, 3 na 100 zmiennym,
BIEŃKOWSKA Aleksandra – 2 na 100 motylkowym, 2 na 100 zmiennym,
POTRYKUS Julia – 1 na 100 motylkowym, 1 na 50 motylkowym
JURGIEL Aleksander- 1 na 50 dowolnym, 1 na 100 dowolnym,
JAKUBOWSKI Kacper – 2 na 50 dowolnym, 2 na 100 dowolnym, 2 na 100 zmiennym,
PYTEL Julian Grzegorz – 3 na 50 dowolnym, 2 na 100 motylkowym, 1 na 50 motylkowym,
LEDACHOWICZ Paweł – 3 na 100 klasycznym, 3 na 100 grzbietowym, 3 na 200 klasycznym,
Rocznik 2005 ( 27 medali :11 złotych, 8 srebrnych, 8 brązowych)
BESZTERDA Maria – 1 na 50 grzbietowym, 2 na 100 grzbietowym, 1 na 100 zmiennym,
BRZOZOWSKA Aleksandra – 1 na 200 zmiennym, 1 na 100 grzbietowym, 2 na 100 klasycznym,
ŁUSZCZEWSKA Emilia – 3 na 50 dowolnym, 1 na 100 dowolnym, 1 na 200 klasycznym,
TROCHIMOWICZ Aleksandra – 2 na 50 grzbietowym, 2 na 100 dowolnym,
TUPALSKA Oliwia- 2 na 100 motylkowym, 1 na 50 motylkowym,
MISIUK Aleksandra – 3 na 100 dowolnym, 3 na 100 zmiennym,
GROCHOWSKA Magdalena- 3 na 50 klasycznym,
ŁUPIŃSKI Mateusz – 1 na 100 dowolnym, 1 na 100 zmiennym, 1 na 200 klasycznym,
HALICKI Kacper – 1 na 50 grzbietowym, 3 na 100 dowolnym, 2 na 50 motylkowym,
MICHALCZUK Mateusz – 3 na 50 grzbietowym, 2 na 100 grzbietowym,
WISZNIEWSKI Albert 3 na 100 grzbietowym, 3 na 200 dowolnym,
MILENKIEWICZ Jakub – 2 na 100 motylkowym,
Rocznik 2006 ( 21 medali : 7 złotych,5 srebrnych,9 brązowych)
RAPCZEWSKA Aleksandra- 1 na 100 motylkowym, 3 na 100 grzbietowym, 1 na 100 zmiennym,
SOŁTYSZEWSKA Alicja- 3 na 100 dowolnym, 3 na 50 motylkowym,
GOLONKO Dominika – 3 na 50 dowolnym,
PERZ Patryk – 1 na 100 dowolnym, 1 na 100 grzbietowym, 1 na 100 zmiennym,
WIĘCŁAW Aleksander – 1 na 100 klasycznym, 2 na 50 klasycznym, 2 na 50 motylkowym,
GWACKI Ignacy – 3 na 50 dowolnym, 2 na 100 dowolnym, 1 na 50 motylkowym,
SULKOWSKI Maciej – 2 na 50 dowolnym, 3 na 100 klasycznym
NOGAJCZYK Grzegorz – 2 na 50 grzbietowym, 3 na 100 grzbietowym,
PACZKOWSKI Bartłomiej – 3 na 50 klasycznym,
KULCZYŃSKI Adrian – 3 na 50 motylkowym,
Rocznik 2007 (10 medali:5 srebrnych,5 brązowych)
SIANKO Julia- 2 na 100 dowolnym, 3 na 100 grzbietowym, 2 na 100 zmiennym,
PĘKSA Zuzanna- 2 na 50 grzbietowym, 3 na 50 klasycznym,
MACIAK Aleksandra – 3 na 100 dowolnym,
BERNACKI Norbert – 3 na 100 dowolnym, 2 na 50 motylkowym, 3 na 100 zmiennym,
WITERSKI Kacper – 2 na 50 grzbietowym,
Rocznik 2008 (10 medali: 3 złote,2 srebrne,5 brązowych)
JURCZUK Weronika – 3 na 50 grzbietowym, 3 na 100 dowolnym,
MICHALUK Wiktoria – 1 na 50 klasycznym,
KLIM Oliwia – 2 na 100 dowolnym,
BRZOZOWSKA Julia – 3 na 50 klasycznym,
RAPCZEWSKI Mateusz- 1 na 50 grzbietowym, 1 na 100 dowolnym, 2 na 100 zmiennym,
PIECHOWSKI Piotr- 3 na 100 dowolnym,
SAWWA Michał – 3 na 50 klasycznym,
Rocznik 2009 i młodsi ( 3 medale: 1 złoty, 2 brązowe)
MARKOWSKA Nicola – 1 na 50 grzbietowym,
KRUPA Oliwia – 2 na 50 grzbietowym,
SZKIŁADŹ Klaudia – 2 na 50 dowolnym,