Reklama

Up To Date Festival ogłasza nabór do wolontariatu!

Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal! W ciągu siedmiu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

Systematyczny rozwój festiwalu jest bez wątpienia wynikiem niebanalnej promocji, która stała się głównym magnesem festiwalu zarówno dla fanów muzyki jak i miłośników nieszablonowych wydarzeń kulturalnych. Festiwal na dobre zadomowił się w surowych wnętrzach krytych parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku, które w drugi weekend września wypełnią się muzyką po brzegi.
Organizatorzy wydarzenia poszukują chętnych do pomocy w organizacji festiwalu Up To Date w Białymstoku. Szczególnie mile widziane będą osoby słowne, komunikatywne, obowiązkowe, otwarte na nowe wyzwania i naukę, które nie boją się przekraczać granic swoich możliwości.

Wolontariuszem może zostać osoba pełnoletnia. Zainteresowani wolontariatem powinni przesłać swoje zgłoszenia na adres email: wolontariat@uptodate.pl. Nabór trwa do 7 sierpnia. Działalność w wolontariacie obejmuje okres od 11 sierpnia do 9 września. Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas indywidualnych spotkań z organizatorami.

Up To Date to wydarzenie, które od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność skupiając ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Organizatorzy festiwalu konsekwentnie podążają obraną przez siebie drogą jakości, co zawsze owocowało świetną publicznością, a co za tym idzie – atmosferą nie do podrobienia. Tegoroczna, ósma edycja odbędzie się w dniach 8-9 września m.in w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz na Stadionie Miejskim w Białymstoku.