Reklama

Pokaz Mercedesa Klasy A

W piątek 24.09.2004 odbył się pokaz najnowszego modelu mercedesa klasy A, którego organizatorem była firma „Auto Podlasie” – autoryzowany Dealer Mercedes Benz.
Nowy mercedes wydaje się być adresowany głównie do damskiego grona odbiorców, stąd nie było przypadiem połączenie prezentacji samochodu z pokazem mody i perfum firmy Max Mara.
Gwiazda wieczoru, bo tak mówiono o nowym mercedesie podczas bankietu, wyróżnia się opływowym kształtem, atrakcyjnym wnętrzem i najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi. Przyjemność jazdy jest zasługą mocy silnika. Klienci mają do wyboru trzy silniki benzynowe i trzy Diesla.
Samochód posiada typowe dla marki mercedes: ukrytą elegancję, rozpoznawalny styl i jak zapewnia producent niezawodną jakość.
Tego wieczoru zarówno kobiety jak i mężczyźni mogli zapoznać się z kolekcją mody, która będzie obowiązywać zimą 2004 roku. Dominującymi kolorami w tym sezonie będą rubin, calem i klasyczna czerń. Max Mara wyszła naprzeciw potrzebom kobiet i stworzyła jedyną niepowtarzalną perfumę, której celem jest wydobycie i podkreślenie osobowości kobiety. Prezentacja zgromadziła szeroką rzeszę gości.