PKP Białystok - Rozkład jazdy pociągów Białystok
ŚRODA 4 maja 2016
Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Rozkład PKP - Białystok:


Jesteś ciekawy o której godzinie odjeżdza pociąg, którym chcesz wyruszyć w podróż. Kiedy dojedziesz w miejsce docelowe i kiedy będziesz mógł wrócić? Odpowiedzi możesz zobaczyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wyszukać interesującą Cię godzinę oraz miasto, do którego chcesz zaplanować swą podróż.


Rozkład ważny 13 marca – 11 czerwca 2016


Białystok Informacja PKP tel. (0-42) lub (0-22) 1-94-36




Odjazdy pociągów:


Godzina odjazduPeronNumer i rodzaj pociąguInformacje dodatkowePrzyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
5.16II 216102 TLK ORZESZKOWAkursuje 30 IV-26 V;Łapy 5:32, Szepietowo 5:48, Czyżew 5:59, Małkinia 6:14, Tłuszcz 6:48, Warszawa Wschodnia 7:31, Warszawa Centralna 7:40, Warszawa Zachodnia 8:09, Żyrardów 8:33, Skierniewice 8:51, Koluszki 9:18, Łódź Widzew 9:33, Łódź Dąbrowa 9:40, Łódź Chojny 9:44, Łódź Pabianicka 9:48, Pabianice 10:05, Zduńska Wola 10:32, Sieradz 10:45, Kalisz 11:24, Ostrów Wielkopolski 11:44, Odolanów 11:55, Międzybórz Sycowski 12:11, Twardogóra Sycowska 12:22, Oleśnica Rataje 12:43, Wrocław Nadodrze 13:05, Wrocław Mikołajów 13:11, Wrocław Główny 13:18, Jaworzyna Śląska 14:09, Świebodzice 14:18, Wałbrzych Miasto 14:33, Wałbrzych Główny 14:50, Sędzisław 15:12, Marciszów 15:18, Janowice Wielkie 15:27 Jelenia Góra 15:40
5.16II 6IC - IC 16102 ORZESZKOWAkursuje 27 V-11 VIŁapy 5:32, Szepietowo 5:48, Czyżew 5:59, Małkinia 6:14, Tłuszcz 6:48, Warszawa Gdańska 7:39, Żyrardów 8:33, Skierniewice 8:51, Koluszki 9:18, Łódź Widzew 9:33, Łódź Dąbrowa 9:40, Łódź Chojny 9:44, Łódź Pabianicka 9:48, Pabianice 10:05, Zduńska Wola 10:32, Sieradz 10:45, Kalisz 11:24, Ostrów Wielkopolski 11:44, Odolanów 11:55, Międzybórz Sycowski 12:11, Twardogóra Sycowska 12:22, Oleśnica Rataje 12:43, Wrocław Nadodrze 13:05, Wrocław Mikołajów 13:11, Wrocław Główny 13:18, Jaworzyna Śląska 14:09, Świebodzice 14:18, Wałbrzych Miasto 14:33, Wałbrzych Główny 14:50, Sędzisław 15:12, Marciszów 15:18, Janowice Wielkie 15:27 Jelenia Góra 15:40
5.16II 2IC - IC 16102 ORZESZKOWAkursuje 13 III-29 IVŁapy 5:32, Szepietowo 5:48, Czyżew 5:59, Małkinia 6:14, Tłuszcz 6:48, Warszawa Wschodnia 7:31, Warszawa Centralna 7:40, Warszawa Zachodnia 8:09, Żyrardów 8:33, Skierniewice 8:51, Koluszki 9:18, Łódź Widzew 9:33, Łódź Dąbrowa 9:40, Łódź Chojny 9:44, Łódź Pabianicka 9:48, Pabianice 10:05, Zduńska Wola 10:32, Sieradz 10:45, Kalisz 11:24, Ostrów Wielkopolski 11:44, Odolanów 11:55, Międzybórz Sycowski 12:11, Twardogóra Sycowska 12:22, Oleśnica Rataje 12:43, Wrocław Nadodrze 13:05, Wrocław Mikołajów 13:11 Wrocław Główny 13:18
5.42I 4IC-TLK 18105 RYBAKkursuje 13 III; 28 III-11 VI / 4-5 IV;Białystok Starosielce 5:48, Mońki 6:16, Grajewo 6:44, Ełk 7:00, Giżycko 7:39, Kętrzyn 8:05, Korsze 8:26, Olsztyn Główny 9:13, Olsztyn Zachodni 9:34, Morąg 10:11, Pasłęk 10:37, Elbląg 10:55, Malbork 11:17, Tczew 11:32, Gdańsk Główny 11:53, Gdańsk Wrzeszcz 12:03, Gdańsk Oliwa 12:08, Sopot 12:14, Gdynia Główna 12:23, Rumia 12:53, Wejherowo 13:05, Lębork 13:31, Słupsk 14:15, Sławno 14:36, Koszalin 15:02, Białogard 15:20, Świdwin 15:48, Łobez 16:03, Runowo Pomorskie 16:14, Chociwel 16:26, Stargard Szczeciński 16:47, Szczecin Dąbie 17:07 Szczecin Główny 17:27
6.19II 2PR-R 10320Białystok Wiadukt 6:23, Klepacze 6:25, Niewodnica 6:29, Trypucie 6:31, Baciuty 6:35, Bojary 6:39, Uhowo 6:43, Łapy 6:46, Łapy Osse 6:50, Zdrody Nowe 6:54, Racibory 6:59, Jabłoń Kościelna 7:04, Szymbory 7:07 Szepietowo 7:13
6.38IV 5PR-R 10411kursuje (1)-(5)Wasilków 6:44, Czarny Blok 6:50, Wólka Ratowiecka 6:54, Czarna Białostocka 6:58, Machnacz 7:09, Rozedranka 7:13, Geniusze 7:18, Sokółka 7:24, Gliniszcze 7:31, Racewo 7:35, Sidra 7:41, Różanystok 7:48, Dąbrowa Białostocka 7:52, Kamienna Nowa 8:00, Ostrowie Biebrzańskie 8:04, Jastrzębna 8:09, Balinka 8:13, Augustów 8:23, Augustów Port 8:26, Blizna 8:31, Szczepki 8:38, Płociczno koło Suwałk 8:45 Suwałki 8:53
6.40IV 5PR-R 10520kursuje (1)-(7), za wyjątkiem 25 XIIBiałystok Stadion 6:47, Lewickie 6:56, Hołówki Duże 7:13, Zimnochy 7:16, Strabla 7:24, Rajsk 7:34, Bielsk Podlaski 7:44, Lewki 7:49, Podbiele 7:55, Gregorowce 8:00, Suchowolce 8:07, Kleszczele 8:16 Czeremcha 8:23
6.54III 3IC-TLK 10118 WIGRYkursuje 27 V-11 VI 1-6;Łapy 7:10, Szepietowo 7:27, Czyżew 7:38, Małkinia 7:54, Tłuszcz 8:29 Warszawa Gdańska 9:14
6.54III 3IC-TLK 10118 WIGRYkursuje 14 III-26 V 1-6 / 28 III, 3 V;Łapy 7:10, Szepietowo 7:27, Czyżew 7:38, Małkinia 7:54, Tłuszcz 8:29, Warszawa Wschodnia 9:12, Warszawa Centralna 9:20 Warszawa Zachodnia 9:29
7.58III 3PR-IR 13112 KORCZAKkursuje 13 III-26 VŁapy 8:14, Szepietowo 8:30, Czyżew 8:40, Małkinia 8:55, Tłuszcz 9:29, Warszawa Wschodnia 10:11, Warszawa Centralna 10:20, Warszawa Zachodnia 10:34, Skierniewice 11:12, Koluszki 11:31, Tomaszów Mazowiecki 11:52, Opoczno Południe 12:21, Włoszczowa Północ 12:51, Miechów 13:26Kraków Główny 13:55
7.58III 3IC-IC 13112 KORCZAKkursuje 27 V-11 VIŁapy 8:14, Szepietowo 8:30, Czyżew 8:40, Małkinia 8:55, Tłuszcz 9:29, Warszawa Gdańska 10:11, Skierniewice 11:09, Koluszki 11:31, Tomaszów Mazowiecki 11:52, Opoczno Południe 12:21, Włoszczowa Północ 12:51, Miechów 13:37 Kraków Główny 14:06
8.55II 2IC-TLK 16115 MAMRYBiałystok Starosielce 9:01, Mońki 9:29, Grajewo 9:56, Ełk 10:12, Giżycko 10:55, Kętrzyn 11:22, Korsze 11:44, Olsztyn Główny 12:31, Olsztyn Zachodni 12:54, Ostróda 13:21, Iława Główna 13:45, Jabłonowo Pomorskie 14:23, Wąbrzeźno 14:36, Kowalewo Pomorskie 14:47, Toruń Wschodni 15:02, Toruń Miasto 15:06, Toruń Główny 15:11, Inowrocław 15:37, Mogilno 15:56, Gniezno 16:15, Poznań Główny 16:52, Kościan 17:51, Leszno 18:14, Rawicz 18:40, Żmigród 18:52, Oborniki Śląskie 19:06, Wrocław Mikołajów 19:21 Wrocław Główny 19:28
9.32III 1IC-IC 16104 SŁOWACKIŁapy 9:48, Szepietowo 10:04, Czyżew 10:15, Małkinia 10:30, Tłuszcz 11:05, Warszawa Wschodnia 11:47, Warszawa Centralna 11:55, Warszawa Zachodnia 12:09, Żyrardów 12:34, Skierniewice 12:53, Koluszki 13:17, Łódź Widzew 13:32, Łódź Dąbrowa 13:39, Łódź Chojny 13:43, Łódź Pabianicka 13:47, Pabianice 14:04, Zduńska Wola 14:31, Sieradz 14:44, Kalisz 15:34, Ostrów Wielkopolski 15:54, Odolanów 16:05, Międzybórz Sycowski 16:21, Twardogóra Sycowska 16:32, Oleśnica Rataje 16:51, Wrocław Nadodrze 17:13, Wrocław Mikołajów 17:19 Wrocław Główny 17:26
9.56III 3 PR-IR 192 NAREWKursuje po ogłoszeniuCzarna Białostocka 10:14, Rozedranka 10:22, Sokółka 10:32, Czuprynowo 10:50, Kuźnica Białostocka 10:56 Grodnno 14:39
10.22III 1IC-TLK 31011 HańczaCzarna Białostocka 10:41, Sokółka 10:59, Dąbrowa Białostocka 11:22, Augustów 11:49 Suwałki Suwałki 12:15
10.45I 4PR-R 15801Białystok Starosielce 10:50, Białystok Bacieczki 10:53, Fasty 10:58, Dobrzyniewo Duże 11:01, Borsukówka 11:06, Knyszyn 11:12, Zastocze 11:16, Czechowizna 11:21, Mońki 11:27, Goniądz 11:34, Osowiec 11:38, Podlasek 11:49, Ruda 11:52, Grajewo 11:59, Prostki 12:04, Lipińskie Małe 12:09, Ełk Szyba Wschód 12:15 Ełk 12:19
11.34III 1IC-IC 10114 NAŁKOWSKAkursuje 13 III-26 V?apy 11:50, Szepietowo 12:06, Czy?ew 12:16, Ma?kinia 12:32, T?uszcz 13:06, Warszawa Wschodnia 13:47, Warszawa Centralna 13:55 Warszawa Zachodnia 14:24
11.34III 1IC-IC 10114 NAŁKOWSKAkursuje 27 V-11 VIŁapy 11:50, Szepietowo 12:06, Czyżew 12:16, Małkinia 12:32, Tłuszcz 13:06 Warszawa Gdańska 13:49
12.45II 2PR-R 10322Białystok Wiadukt 12:49, Klepacze 12:52, Niewodnica 12:55, Trypucie 12:58, Baciuty 13:02, Bojary 13:06, Uhowo 13:10, Łapy 13:13, Łapy Osse 13:18, Zdrody Nowe 13:22, Racibory 13:27, Jabłoń Kościelna 13:32, Szymbory 13:36, Szepietowo 13:42
13.05I 4IC-TLK 15105 BIEBRZAkursuje 13 III-21 IV;Białystok Starosielce 13:11, Mońki 13:39, Grajewo 14:13, Ełk 14:29, Giżycko 15:19, Kętrzyn 15:49, Korsze 16:10, Olsztyn Główny 16:58, Olsztyn Zachodni 17:31, Morąg 18:09, Pasłęk 18:35, Elbląg 18:52, Malbork 19:14, Tczew 19:29, Pruszcz Gdański 19:42, Gdańsk Główny 19:52, Gdańsk Wrzeszcz 20:00, Gdańsk Oliwa 20:06, Sopot 20:11 Gdynia Główna 20:20
13.05I 4IC-TLK 15105 BIEBRZA22 IV-11 VI oprócz 23 IV;Białystok Starosielce 13:11, Mońki 13:39, Grajewo 14:13, Ełk 14:29, Giżycko 15:19, Kętrzyn 15:49, Korsze 16:13, Olsztyn Główny 17:00, Olsztyn Zachodni 17:31, Morąg 18:09, Pasłęk 18:35, Elbląg 18:52, Malbork 19:14, Tczew 19:29, Pruszcz Gdański 19:49, Gdańsk Główny 19:59, Gdańsk Wrzeszcz 20:07, Gdańsk Oliwa 20:13, Sopot 20:18 Gdynia Główna 20:27
13.31III 3IC 14108 ONDRASZEK - pociąg DARTŁapy 13:47, Szepietowo 14:03, Czyżew 14:13, Małkinia 14:28, Tłuszcz 15:03, Warszawa Wschodnia 15:45, Warszawa Centralna 15:53, Warszawa Zachodnia 16:39, Żyrardów 17:03, Skierniewice 17:22, Koluszki 17:48, Piotrków Trybunalski 18:19, Radomsko 18:45, Częstochowa 19:10, Myszków 19:33, Zawiercie 19:42, Dąbrowa Górnicza 19:58, Będzin Miasto 20:02, Sosnowiec Główny 20:08, Katowice 20:17, Katowice Ligota 20:33, Katowice Piotrowice 20:37, Tychy 20:45, Kobiór 20:52, Piasek 20:57, Pszczyna 21:01, Goczałkowice 21:07, Goczałkowice-Zdrój 21:10, Czechowice-Dziedzice 21:17, Czechowice-Dziedzice Przystanek 21:27, Bielsko-Biała Komorowice 21:41, Bielsko-Biała Północ 21:45 Bielsko-Biała Główna 21:49
14.00IV 5PR-R 10341kursuje (1)-(5)(7) za wyjątkiem 25.XIIWasilków 14:07, Czarny Blok 14:13, Wólka Ratowiecka 14:18, Czarna Białostocka 14:22, Machnacz 14:27, Rozedranka 14:31, Geniusze 14:37, Sokółka 14:42, Kundzin 14:50, Czuprynowo 14:55 Kuźnica Białostocka 15:00
14.45III 3PR 10324kursuje (1)-(6)Białystok Wiadukt 14:49, Klepacze 14:52, Niewodnica 14:55, Trypucie 14:58, Baciuty 15:02, Bojary 15:06, Uhowo 15:10, Łapy 15:13, Łapy Osse 15:18, Zdrody Nowe 15:22, Racibory 15:27, Jabłoń Kościelna 15:32, Szymbory 15:36 Szepietowo 15:42
15.02II 2PR 15803Białystok Starosielce 15:07, Białystok Bacieczki 15:10, Fasty 15:15, Dobrzyniewo Duże 15:18, Borsukówka 15:23, Knyszyn 15:29, Zastocze 15:33, Czechowizna 15:38, Mońki 15:44, Goniądz 15:52, Osowiec 15:56, Podlasek 16:07, Ruda 16:11, Grajewo 16:18, Prostki 16:23, Lipińskie Małe 16:28, Ełk Szyba Wschód 16:34 Ełk 16:38
15.06IV 5PR- R 10413Wasilków 15:12, Czarny Blok 15:18, Wólka Ratowiecka 15:22, Czarna Białostocka 15:26, Machnacz 15:30, Rozedranka 15:34, Geniusze 15:40, Sokółka 15:45, Gliniszcze 15:53, Racewo 15:56, Sidra 16:03, Różanystok 16:11, Dąbrowa Białostocka 16:14, Kamienna Nowa 16:31, Ostrowie Biebrzańskie 16:35, Jastrzębna 16:40, Balinka 16:44, Augustów 16:55, Augustów Port 16:58, Blizna 17:03, Szczepki 17:09, Płociczno koło Suwałk 17:17 Suwałki 17:25
15.25III 1IC-IC 10116 SŁONIMSKIkursuje 27 V-11 VIŁapy 15:41, Szepietowo 15:58, Czyżew 16:09, Małkinia 16:24, Tłuszcz 16:58 Warszawa Gdańska 17:52
15.25III 1IC-IC 10116 SŁONIMSKIkursuje 13 III-26 VŁapy 15:41, Szepietowo 15:58, Czyżew 16:09, Małkinia 16:24, Tłuszcz 16:58, Warszawa Wschodnia 17:47, Warszawa Centralna 17:55 Warszawa Zachodnia 18:24
15.45II 3PR-R 10326Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 15:49, Klepacze 15:52, Niewodnica 15:55, Trypucie 15:58, Baciuty 16:02, Bojary 16:06, Uhowo 16:10, Łapy 16:13, Łapy Osse 16:18, Zdrody Nowe 16:22, Racibory 16:27, Jabłoń Kościelna 16:32, Szymbory 16:36 Szepietowo 16:42
15.53IV 5PR-R 10522Białystok Stadion 16:00, Lewickie 16:09, Hołówki Duże 16:17, Zimnochy 16:21, Strabla 16:29, Rajsk 16:39, Bielsk Podlaski 16:48, Lewki 16:53, Podbiele 16:59, Gregorowce 17:04, Suchowolce 17:11, Kleszczele 17:20 Czeremcha 17:27
16.38IV 5IC-TLK 10343Wasilków 16:45, Czarny Blok 16:51, Wólka Ratowiecka 16:55, Czarna Białostocka 17:00, Machnacz 17:11, Rozedranka 17:15, Geniusze 17:30, Sokółka 17:35, Kundzin 17:43, Czuprynowo 17:48, Kuźnica Białostocka 17:44
16.45II 2PR-R 10328kursuje (1)-(5),(7) za wyjątkiem 25.XIIBiałystok Wiadukt 16:49, Klepacze 16:52, Niewodnica 16:55, Trypucie 16:58, Baciuty 17:02, Bojary 17:06, Uhowo 17:10, Łapy 17:13, Łapy Osse 17:18, Zdrody Nowe 17:22, Racibory 17:27, Jabłoń Kościelna 17:32, Szymbory 17:36, Szepietowo 17:42
17.14I 4PR-R 15805Kursuje 16-18 XII; 20-23 XII;Białystok Starosielce 17:19, Białystok Bacieczki 17:22, Fasty 17:27, Dobrzyniewo Duże 17:30, Borsukówka 17:35, Knyszyn 17:41, Zastocze 17:45, Czechowizna 17:50, Mońki 17:56, Goniądz 18:09, Osowiec 18:14, Podlasek 18:24, Ruda 18:29, Grajewo 18:36, Prostki 18:41, Lipińskie Małe 18:46, Ełk Szyba Wschód 18:52 Ełk 18:57
17.18I 4PR-R 15805kursuje (1)-(5),(7)Białystok Starosielce 17:23, Białystok Bacieczki 17:26, Fasty 17:31, Dobrzyniewo Duże 17:34, Borsukówka 17:39, Knyszyn 17:45, Zastocze 17:49, Czechowizna 17:54, Mońki 18:00, Goniądz 18:13, Osowiec 18:18, Podlasek 18:28, Ruda 18:32, Grajewo 18:38, Prostki 18:43, Lipińskie Małe 18:48, Ełk Szyba Wschód 18:54 Ełk 18:58
17.50III 3IC - TLK 13010 HAŃCZAŁapy 18:07, Szepietowo 18:25, Czyżew 18:35, Małkinia 18:50, Tłuszcz 19:26, Warszawa Wschodnia 20:08, Warszawa Centralna 20:16, Warszawa Zachodnia 20:29, Miechów 22:32 Kraków Główny 23:06
17.54III 1IC - TLK 10109 WIGRYkursuje (1)-(5),(7) 24-25 XII, 31 XIICzarna Białostocka 18:13, Sokółka 18:31, Dąbrowa Białostocka 19:01, Augustów 19:28, Suwałki 19:54
18.55III 3PR-R 10330Białystok Wiadukt 18:59, Klepacze 19:02, Niewodnica 19:05, Trypucie 19:08, Baciuty 19:12, Bojary 19:16, Uhowo 19:20, Łapy 19:23, Łapy Osse 19:28, Zdrody Nowe 19:32, Racibory 19:37, Jabłoń Kościelna 19:42, Szymbory 19:46, Szepietowo 19:52
19.57I 4IC-TLK 18201 POLARISkursuje 29 IV-4 V; 26-30 V;Białystok Starosielce 20:04, Mońki 20:33, Grajewo 21:01, Ełk 21:19, Giżycko 22:01, Kętrzyn 22:28, Korsze 22:49, Olsztyn Główny 23:38, Olsztyn Zachodni 23:56, Morąg 0:32, Pasłęk 0:57, Elbląg 1:14, Malbork 1:36, Tczew 1:50, Gdańsk Główny 2:12, Gdańsk Wrzeszcz 2:23, Gdańsk Oliwa 2:28, Sopot 2:34, Gdynia Główna 2:45 0 l d c t b p, Lębork 3:57, Słupsk 4:35, Koszalin 5:21 0 l c t b p, Białogard 5:52, Świdwin 6:12, Łobez 6:27, Runowo Pomorskie 6:37, Chociwel 6:50, Stargard Szczeciński 7:11, Szczecin Dąbie 7:30 Szczecin Główny 7:47
20.00III 3IC-IC 10110 ESPERANTOkursuje 27 V-10 VI (1)-(5)(7)Łapy 20:16, Szepietowo 20:33, Czyżew 20:44, Małkinia 20:59, Tłuszcz 21:330 Warszawa Gdańska 22:17
20.00III 3IC-IC 10110 ESPERANTO13 III-26 V 1-57 oprócz 27 III, 2 V;Łapy 20:16, Szepietowo 20:33, Czyżew 20:44, Małkinia 20:59, Tłuszcz 21:33, Warszawa Wschodnia 22:15, Warszawa Centralna 22:25 Warszawa Zachodnia 22:34
20.38IV 5PR-R 10415kursuje (1)-(5),(7)Wasilków 20:44, Czarny Blok 20:50, Wólka Ratowiecka 20:54, Czarna Białostocka 20:58, Machnacz 21:02, Rozedranka 21:06, Geniusze 21:11, Sokółka 21:17, Gliniszcze 21:24, Racewo 21:28, Sidra 21:34, Różanystok 21:42, Dąbrowa Białostocka 21:46, Kamienna Nowa 21:54, Ostrowie Biebrzańskie 21:58, Jastrzębna 22:03, Balinka 22:07, Augustów 22:18, Augustów Port 22:20, Blizna 22:25, Szczepki 22:32, Płociczno koło Suwałk 22:39, Suwałki 22:48
21.00II 2PR-R 10332kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 21:04, Klepacze 21:07, Niewodnica 21:10, Trypucie 21:13, Baciuty 21:17, Bojary 21:21, Uhowo 21:25, Łapy 21:28, Łapy Osse 21:33, Zdrody Nowe 21:37, Racibory 21:42, Jabłoń Kościelna 21:47, Szymbory 21:51, Szepietowo 21:57



Przyjazdy pociągów:


Godzina przyjazduPeronNumer i rodzaj pociąguInformacje dodatkoweOdjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
5.17III 1PR - R 10301kursuje (1)-(6) oprócz 26 XII 2015Szepietowo 04:20, Szymbory 4:26, Jabłoń Kościelna 4:30, Racibory 4:35, Zdrody Nowe 4:40, Łapy Osse 4:44, Łapy 4:48, Uhowo 4:51, Bojary 4:55, Baciuty 4:59, Trypucie 5:03, Niewodnica 5:06, Klepacze 5:10, Białystok Wiadukt 5:13
6.15II 2PR-R 10346Kuźnica Białostocka 5:15, Czuprynowo 5:20, Kundzin 5:25, Sokółka 5:33, Geniusze 5:38, Rozedranka 5:44, Machnacz 5:48, Czarna Białostocka 5:53, Wólka Ratowiecka 5:57, Czarny Blok 6:02, Wasilków 6:08
6.17III 1PR-R 10303Szepietowo 05:20, Szymbory 5:26, Jabłoń Kościelna 5:30, Racibory 5:35, Zdrody Nowe 5:40, Łapy Osse 5:44, Łapy 5:48, Uhowo 5:51, Bojary 5:55, Baciuty 5:59, Trypucie 6:03, Niewodnica 6:06, Klepacze 6:10, Białystok Wiadukt 6:13
6.33III 3IC-TLK 10118 WIGRYkursuje 14 III-26 V (1)-(6) oprócz 28.III, 3.VSuwałki 4:38, Augustów 5:05, Dąbrowa Białostocka 5:32, Sokółka 5:56, Czarna Białostocka 6:13
7.17III 1PR-R 10305kursuje (1)-(6)Szepietowo 06:20, , Szymbory 6:26, Jabłoń Kościelna 6:30, Racibory 6:35, Zdrody Nowe 6:40, Łapy Osse 6:44, Łapy 6:48, Uhowo 6:51, Bojary 6:55, Baciuty 6:59, Trypucie 7:03, Niewodnica 7:06, Klepacze 7:10, Białystok Wiadukt 7:13
7.19IV 710525kursuje (1)-(7)Czeremcha 05:44, Kleszczele 5:51, Suchowolce 6:00, Gregorowce 6:07, Podbiele 6:12, Lewki 6:18, Bielsk Podlaski 6:23, Rajsk 6:32, Strabla 6:42, Zimnochy 6:50, Hołówki Duże 6:54, Lewickie 7:02, Białystok Stadion 7:11
7.23IV 5PR-R 10400kursuje (1)-(6)Suwałki 05:14, Płociczno koło Suwałk 5:21, Szczepki 5:29, Blizna 5:35, Augustów Port 5:40, Augustów 5:43, Balinka 5:54, Jastrzębna 5:58, Ostrowie Biebrzańskie 6:03, Kamienna Nowa 6:07, Dąbrowa Białostocka 6:15, Różanystok 6:19, Sidra 6:27, Racewo 6:33, Gliniszcze 6:37, Sokółka 6:45, Geniusze 6:50, Rozedranka 6:55, Machnacz 6:59, Czarna Białostocka 7:03, Wólka Ratowiecka 7:07, Czarny Blok 7:11, Wasilków 7:17
7.24I 4PR-R 51800Ełk 05:40,Ełk Szyba Wschód 5:44, Lipińskie Małe 5:50, Prostki 5:55, Grajewo 6:00, Ruda 6:07, Podlasek 6:11, Osowiec 6:29, Goniądz 6:34, Mońki 6:41, Czechowizna 6:47, Zastocze 6:52, Knyszyn 6:56 , Borsukówka 7:02, Dobrzyniewo Duże 7:08, Fasty 7:11, Białystok Bacieczki 7:15, Białystok Starosielce 7:19
8.14III 1PR-R 10307Szepietowo 07:23, Szymbory 7:28, Jabłoń Kościelna 7:31, Racibory 7:35, Zdrody Nowe 7:40, Łapy Osse 7:44, Łapy 7:48, Uhowo 7:51, Bojary 7:55, Baciuty 7:58, Trypucie 8:02, Niewodnica 8:05, Klepacze 8:08, Białystok Wiadukt 8:10
8.28III 3IC-IC 10101 ESPERANTO27 V-11 VI 1-6;Warszawa Gdańska 6:11, Tłuszcz 6:55, Małkinia 7:32, Czyżew 7:47, Szepietowo 7:57, Łapy 8:13
8.35III 3IC-IC 10110 ESPERANTO14 III-26 V 1-6 oprócz 28 III, 3 V;Warszawa Zachodnia 5:56, Warszawa Centralna 6:05, Warszawa Wschodnia 6:14, Tłuszcz 7:02, Małkinia 7:38, Czyżew 7:53, Szepietowo 8:03, Łapy 8:19
10.06II 2IC-TLK 81200 POLARISkursuje 29 IV-4 V; 26-30 V;Szczecin Główny 21:45, Szczecin Dąbie 22:00, Stargard Szczeciński 22:17, Chociwel 22:35, Runowo Pomorskie 22:47, Łobez 22:57, Świdwin 23:11, Białogard 23:31, Koszalin 0:02, Słupsk 0:42, Lębork 1:15, Gdynia Główna 2:18, Sopot 2:27, Gdańsk Oliwa 2:32, Gdańsk Wrzeszcz 2:37, Gdańsk Główny 2:46, Tczew 3:07, Malbork 3:21, Elbląg 3:44, Pasłęk 4:01, Morąg 4:27, Olsztyn Zachodni 5:04, Olsztyn Główny 5:59, Korsze 6:51, Kętrzyn 7:11, Giżycko 8:01, Ełk 8:41, Grajewo 8:58, Mońki 9:33, Białystok Starosielce 10:01
10.06II 2IC-TLK 81200 POLARISkursuje 29 IV-4 V; 26-30 V;Szczecin Główny 21:45, Szczecin Dąbie 22:00, Stargard Szczeciński 22:17, Chociwel 22:35, Runowo Pomorskie 22:47, Łobez 22:57, Świdwin 23:11, Białogard 23:31, Koszalin 0:02, Słupsk 0:42, Lębork 1:15, Gdynia Główna 2:18, Sopot 2:27, Gdańsk Oliwa 2:32, Gdańsk Wrzeszcz 2:37, Gdańsk Główny 2:46, Tczew 3:07, Malbork 3:21, Elbląg 3:44, Pasłęk 4:01, Morąg 4:27, Olsztyn Zachodni 5:04, Olsztyn Główny 5:59, Korsze 6:51, Kętrzyn 7:11, Giżycko 8:01, Ełk 8:41, Grajewo 8:58, Mońki 9:33, Białystok Starosielce 10:014
10.10III 1IC-TLK 31011 HAŃCZAkursuje 27 V-11 VI;Kraków Główny 4:52, Miechów 5:24, Warszawa Gdańska 7:42, Tłuszcz 8:34, Małkinia 9:12, Czyżew 9:27, Szepietowo 9:38, Łapy 9:54
11.17III 1PR-R 10315kursuje (1)-(3)Szepietowo 10:20, Szymbory 10:26, Jabłoń Kościelna 10:30, Racibory 10:35, Zdrody Nowe 10:40, Łapy Osse 10:44, Łapy 10:48, Uhowo 10:51, Bojary 10:55, Baciuty 10:59, Trypucie 11:03, Niewodnica 11:06, Klepacze 11:10, Białystok Wiadukt 11:12
11.29IV 5PR-R 10402kursuje (1)-(5)Suwałki 9:14, Płociczno koło Suwałk 9:22, Szczepki 9:29, Blizna 9:36, Augustów Port 9:41, Augustów 9:44, Balinka 9:54, Jastrzębna 9:58, Ostrowie Biebrzańskie 10:03, Kamienna Nowa 10:07, Dąbrowa Białostocka 10:15, Różanystok 10:18, Sidra 10:26, Racewo 10:32, Gliniszcze 10:35, Sokółka 10:43, Geniusze 10:48, Rozedranka 11:01, Machnacz 11:05, Czarna Białostocka 11:09, Wólka Ratowiecka 11:13, Czarny Blok 11:17, Wasilków 11:23
12.28III 1IC-IC 10107 SŁONIMSKIkursuje 13 III-26 V;Warszawa Zachodnia 9:4, Warszawa Centralna 10:05, Warszawa Wschodnia 10:14, Tłuszcz 10:56, Małkinia 11:31, Czyżew 11:46, Szepietowo 11:56, Łapy 12:12
12.33III 1IC-IC 10107 SŁONIMSKIkursuje 27 V-11 VI;Warszawa Gdańska 10:17, Tłuszcz 11:01, Małkinia 11:36, Czyżew 11:51, Szepietowo 12:01, Łapy 12:17
14.30III 1IC-TLK 41109 ONDRASZEKkursuje 13 XII 2015-12 III 2016Bielsko-Biała Główna 6:56, Czechowice-Dziedzice 7:18, Goczałkowice 7:25, Pszczyna 7:31, Tychy 7:49, Katowice Piotrowice 7:56, Katowice Ligota 8:00, Katowice 8:10, Sosnowiec Główny 8:21, Będzin Miasto 8:26, Dąbrowa Górnicza 8:31, Zawiercie 8:52, Myszków 9:02, Częstochowa 9:25, Radomsko 9:50, Piotrków Trybunalski 10:17, Koluszki 10:41, Skierniewice 11:08, Żyrardów 11:27, Warszawa Gdańska 12:06, Tłuszcz 12:50, Małkinia 13:25, Czyżew 13:40, Szepietowo 13:51, Łapy 14:08
14.32III 1IC-TLK 41109 ONDRASZEKkursuje 14 III-26 V oprocz 20 III;Bielsko-Biała Główna 6:56, Czechowice-Dziedzice 7:13, Goczałkowice 7:20, Pszczyna 7:24, Tychy 7:37, Katowice Piotrowice 7:47, Katowice Ligota 7:51, Katowice 8:10, Sosnowiec Główny 8:21, Będzin Miasto 8:26, Dąbrowa Górnicza 8:31, Zawiercie 8:52, Myszków 9:02, Częstochowa 9:25, Radomsko 9:50, Piotrków Trybunalski 10:17, Koluszki 10:41, Skierniewice 11:08, Żyrardów 11:27, Warszawa Zachodnia 11:51, Warszawa Centralna 12:05, Warszawa Wschodnia 12:14, Tłuszcz 12:57, Małkinia 13:33, Czyżew 13:48, Szepietowo 13:58, Łapy 14:15
14.52III 3IC-TLK 51104 BIEBRZAGdynia Główna 7:59, Sopot 8:08, Gdańsk Oliwa 8:14, Gdańsk Wrzeszcz 8:20, Gdańsk Główny 8:27, Pruszcz Gdański 8:36, Tczew 8:50, Malbork 9:04, Elbląg 9:26, Pasłęk 9:43, Morąg 10:13, Olsztyn Zachodni 10:50, Olsztyn Główny 11:14, Korsze 12:03, Kętrzyn 12:23, Giżycko 12:48, Ełk 13:38, Grajewo 13:54, Mońki 14:21, Białystok Starosielce 14:48
15.37III 1 PR-R 10309kursuje (1)-(5), oprocz 28 III, 3V, 26 VSzepietowo 14:40, Szymbory 14:46, Jabłoń Kościelna 14:50, Racibory 14:55, Zdrody Nowe 15:00, Łapy Osse 15:04, Łapy 15:08, Uhowo 15:11, Bojary 15:15, Baciuty 15:19, Trypucie 15:23, Niewodnica 15:26, Klepacze 15:30, Białystok Wiadukt 15:33
16.19III 3PR-R 10348kursuje (1)-(5)(7) Kuźnica Białostocka 15:11, Czuprynowo 15:16, Kundzin 15:21, Sokółka 15:28, Geniusze 15:34 , Rozedranka 15:48, Machnacz 15:52, Czarna Białostocka 15:57, Wólka Ratowiecka 16:01, Czarny Blok 16:06, Wasilków 16:12
16.29I 4PR-R 51802Ełk 14:50, Ełk Szyba Wschód 14:51, Lipińskie Małe 14:57, Prostki 15:02, Grajewo 15:07, Ruda 15:13, Podlasek 15:17, Osowiec 15:27, Goniądz 15:31, Mońki 15:45, Czechowizna 15:50, Zastocze 15:55, Knyszyn 15:59, Borsukówka 16:05, Dobrzyniewo Duże 16:10, Fasty 16:13, Białystok Bacieczki 16:17, Białystok Starosielce 16:21
16.29III 1IC-IC 10105 NAŁKOWSKAkursuje 13 III-26 V;Warszawa Zachodnia 13:46, Warszawa Centralna 14:05, Warszawa Wschodnia 14:14, Tłuszcz 15:11, Małkinia 15:43, Czyżew 15:58, Szepietowo 16:09, Łapy 16:26
17.09IV 7PR-R 10527kursuje (1)-(7) oprócz 25 XII 2015Czeremcha 15:26, Kleszczele 15:33, Suchowolce 15:42, Gregorowce 15:49, Podbiele 15:54, Lewki 16:00, Bielsk Podlaski 16:05, Rajsk 16:14, Strabla 16:32, Zimnochy 16:40, Hołówki Duże 16:44, Lewickie 16:52, Białystok Stadion 17:02
17.24III 3IC-TLK 140/13010 HAŃCZAkursuje 13 XII 2015-12 III 2016;Suwałki 15:28, Augustów 15:55, Dąbrowa Białostocka 16:22, Sokółka 16:46, Czarna Białostocka 17:05
17.39III 1IC-TLK 10109 WIGRYkursuje 13 III-26 V 1-57 oprocz 27 III, 2 V;Warszawa Zachodnia 14:46, Warszawa Centralna 15:05, Warszawa Wschodnia 15:17, Tłuszcz 16:02, Małkinia 16:34, Czyżew 16:49, Szepietowo 17:00, Łapy 17:17
17.39III 1IC-TLK 10109 WIGRYkursuje 30 V-9 VI (1)-(4)Warszawa Gdańska 15:18, Tłuszcz 16:02, Małkinia 16:39, Czyżew 16:54, Szepietowo 17:05, Łapy 17:22
18.13III 1PR-R 10311kursuje (6)Szepietowo 17:19, Szymbory 17:24, Jabłoń Kościelna 17:28, Racibory 17:32, Zdrody Nowe 17:37, Łapy Osse 17:42, Łapy 17:46, Uhowo 17:49, Bojary 17:53, Baciuty 17:56, Trypucie 18:00, Niewodnica 18:03, Klepacze 18:06, Białystok Wiadukt 18:09
18.37III 1IC-IC 61105 SŁOWACKIWrocław Główny 10:30, Wrocław Mikołajów 10:36, Wrocław Nadodrze 10:42, Oleśnica Rataje 11:07, Twardogóra Sycowska 11:31, Międzybórz Sycowski 11:44, Odolanów 12:08, Ostrów Wielkopolski 12:19, Kalisz 12:39, Sieradz 13:18, Zduńska Wola 13:31, Pabianice 13:58, Łódź Pabianicka 14:16, Łódź Chojny 14:20, Łódź Dąbrowa 14:24, Łódź Widzew 14:39, Skierniewice 15:14, Warszawa Zachodnia 15:51, Warszawa Centralna 16:05, Warszawa Wschodnia 16:14, Tłuszcz 17:12 , Małkinia 17:44, Czyżew 17:59, Szepietowo 18:10, Łapy 18:27
18.38I 4IC-TLK 61114 MAMRYkursuje 13 III-21 IV;Wrocław Główny 8:12, Wrocław Mikołajów 8:18, Oborniki Śląskie 8:33, Żmigród 8:47, Rawicz 9:00, Leszno 9:31, Kościan 9:55, Poznań Główny 10:53, Gniezno 11:24, Mogilno 11:44, Inowrocław 12:02, Toruń Główny 12:27, Toruń Miasto 12:31, Toruń Wschodni 12:36, Kowalewo Pomorskie 12:51, Wąbrzeźno 13:01, Jabłonowo Pomorskie 13:17, Iława Główna 13:54, Ostróda 14:17, Olsztyn Zachodni 14:43, Olsztyn Główny 14:59, Korsze 15:47, Kętrzyn 16:15, Giżycko 16:41, Ełk 17:22, Grajewo 17:38, Mońki 18:05, Białystok Starosielce 18:33
19.18III 3PR-R 10313kursuje (1)-(5),(7)Szepietowo 18:21, Szymbory 18:27, Jabłoń Kościelna 18:31, Racibory 18:36, Zdrody Nowe 18:41, Łapy Osse 18:45, Łapy 18:49, Uhowo 18:52, Bojary 18:56, Baciuty 19:00, Trypucie 19:04, Niewodnica 19:07, Klepacze 19:11, Białystok Wiadukt 19:14
19.46IV 5PR-R 10404Suwałki 17:37, Płociczno koło Suwałk 17:44, Szczepki 17:52, Blizna 17:58, Augustów Port 18:03, Augustów 18:06, Balinka 18:17, Jastrzębna 18:21, Ostrowie Biebrzańskie 18:26, Kamienna Nowa 18:30, Dąbrowa Białostocka 18:38, Różanystok 18:42, Sidra 18:50, Racewo 18:56, Gliniszcze 19:00, Sokółka 19:08, Geniusze 19:13, Rozedranka 19:18, Machnacz 19:22, Czarna Białostocka 19:26, Wólka Ratowiecka 19:30, Czarny Blok 19:34, Wasilków 19:40
20.30III 3IC-IC 31113 KORCZAKKraków Płaszów 13:57, Kraków Główny 14:14, Miechów 14:42, Włoszczowa Północ 15:16, Opoczno Południe 15:44, Tomaszów Mazowiecki 16:14, Koluszki 16:36, Skierniewice 17:03, Warszawa Zachodnia 17:41, Warszawa Centralna 18:04, Warszawa Wschodnia 18:14, Tłuszcz 18:57, Małkinia 19:32, Czyżew 19:47, Szepietowo 19:58, Łapy 20:14
20.52I 4PR-R 51804kursuje (1)-(5),(7)Ełk 19:10, Ełk Szyba Wschód 19:14, Lipińskie Małe 19:20, Prostki 19:25, Grajewo 19:30, Ruda 19:37, Podlasek 19:40, Osowiec 19:51, Goniądz 19:55, Mońki 20:02, Czechowizna 20:08, Zastocze 20:12, Knyszyn 20:24, Borsukówka 20:30, Dobrzyniewo Duże 20:36, Fasty 20:39, Białystok Bacieczki 20:43, Białystok Starosielce 20:47
22.36I 4IC-TLK 81104 RYBAKSzczecin Główny 10:45, Szczecin Dąbie 10:59, Stargard Szczeciński 11:18, Chociwel 11:38, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:01, Świdwin 12:26, Białogard 12:49, Koszalin 13:06, Sławno 13:32, Słupsk 13:57, Lębork 14:29, Wejherowo 14:53, Rumia 15:04, Gdynia Główna 15:33, Sopot 15:44, Gdańsk Oliwa 15:50, Gdańsk Wrzeszcz 15:56, Gdańsk Główny 16:12, Tczew 16:33, Malbork 16:47, Elbląg 17:07, Pasłęk 17:24, Morąg 17:50, Olsztyn Zachodni 18:37, Olsztyn Główny 19:03, Korsze 19:52, Kętrzyn 20:17, Giżycko 20:42, Ełk 21:23, Grajewo 21:38, Mońki 22:05, Białystok Starosielce 22:32
22.40III 3IC-IC 61103 ORZESZKOWAJelenia Góra 12:24, Janowice Wielkie 12:35, Marciszów 12:43, Sędzisław 12:49, Wałbrzych Główny 13:08, Wałbrzych Miasto 13:25, Świebodzice 13:39, Jaworzyna Śląska 13:47, Wrocław Główny 14:31, Wrocław Mikołajów 14:37, Wrocław Nadodrze 14:43, Oleśnica Rataje 15:10, Twardogóra Sycowska 15:33, Międzybórz Sycowski 15:45, Odolanów 16:08, Ostrów Wielkopolski 16:19, Kalisz 16:39, Sieradz 17:18, Zduńska Wola 17:31, Pabianice 17:58, Łódź Pabianicka 18:15, Łódź Chojny 18:19, Łódź Dąbrowa 18:23, Łódź Widzew 18:40, Koluszki 18:54, Skierniewice 19:20, Żyrardów 19:42, Warszawa Zachodnia 20:06, Warszawa Centralna 20:15, Warszawa Wschodnia 20:23, Tłuszcz 21:06, Małkinia 21:42, Czyżew 21:57, Szepietowo 22:07, Łapy 22:24




Legenda:


OBJAŚNIENIE ZNAKÓW I SKRÓTÓW:

    1-2 - pociąg zestawiony z wagonów 1 i 2 klasy
    2 - pociąg zestawiony z wagonów 2 klasy
    2A - autobus szynowy, 2 klasa
    2E - pociąg zestawiony z zespołów elektrycznych, 2 klasa
    R - rezerwacja obowiązkowa w wagonach 1 klasy
    [RF] - rezerwacja miejsc fakultatywna (na życzenie) w relacji międzynarodowej
    K - przewóz przesyłek konduktorskich
    (D) - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
    (1), (2) - poniedziałek, wtorek, itd.
    A - aubus szynowy
    L - usługi gastronomiczne w pociągu (dania zimne i gorące)
    N - w pociągu jest możliwość przejazdu osób niepełnosprawnych
    B - w pociągu jest możliwość przewozu rowerów i sprzętu sportowego


    Kolor CZERWONY - Kolor czerwony oznacza pociągi TLK i międzynarodowe PKP Intercity S.A.

    Kolor NIEBIESKI - Kolor niebieski oznacza pociągi interREGIO spółki Przewozy Regionalne - obowiązuje taryfa specjalna

    Kolor CZARNY - Kolor czarny oznacza pociągi REGIO spółki Przewozy Regionalne

    Rozkład nie uwzględnia krótkotrwałych zmian czasowych.

Przewoźnik: PR - "Przewozy Regionalne" sp. zo.o.
IC - "PKP Intercity" S.A.

UWAGA PODRÓŻNI:

  • 1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociągów pasażerskich oraz wprowadzenia zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
  • 2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie, należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
  • 3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.



  • INFORMACJA KOLEJOWA tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 46