PKP Bia造stok - Rozk豉d jazdy poci庵闚 Bia造stok
吐ODA 23 kwietnia 2014
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Rozk豉d PKP - Bia造stok:


Jeste ciekawy o kt鏎ej godzinie odje盥za poci庵, kt鏎ym chcesz wyruszy w podr騜. Kiedy dojedziesz w miejsce docelowe i kiedy b璠ziesz m鏬 wr鏂i? Odpowiedzi mo瞠sz zobaczy w bardzo 豉twy spos鏏. Wystarczy wyszuka interesuj帷 Ci godzin oraz miasto, do kt鏎ego chcesz zaplanowa sw podr騜.


Rozkład obowiązujący od 09 marca 2014 do 26 kwietnia 2014


Bia造stok Informacja PKP tel. (0-42) lub (0-22) 1-94-36




Odjazdy poci庵闚:


Godzina odjazduPeronNumer i rodzaj poci庵uInformacje dodatkowePrzyjazdy do stacji po鈔ednich i docelowych
4.12III10110 TLK Esperanto kursuje 10 III-26 IV 2014 F-X / 21 IV 2014;Łapy 04:30, Szepietowo 04:49, Czyżew 05:01, Małkinia 05:17, Tłuszcz 06:00 Warszawa Zachodnia 07:01
5.36III 316102 TLK Pogońkursuje 6 I-8 III 2014;Łapy 05:54, Szepietowo 06:13, Czyżew 06:24, Małkinia 06:41, Tłuszcz 07:24, Warszawa Wschodnia 08:42, Warszawa Centralna 09:02, Warszawa Zachodnia 09:41, Sochaczew 10:17, Łowicz Przedmieście 10:44, Zgierz 11:35, Łódź Żabieniec 11:48, Łódź Kaliska 11:53, Pabianice 12:24, Zduńska Wola 12:58, Sieradz 13:11, Kalisz 13:51, Ostrów Wielkopolski 14:12, Odolanów 14:25, Międzybórz Sycowski 14:42, Twardogóra Sycowska 14:54, Oleśnica Rataje 15:15, Wrocław Nadodrze 15:54, Wrocław Mikołajów 16:09 Wrocław 16:17
5.41IV 5R 11001Wasilków 05:48, Czarny Blok 05:55, Wólka Ratowiecka 06:08, Czarna Białostocka 06:12, Machnacz 06:17, Rozedranka 06:21, Gieniusze 06:27, Sokółka 06:33, Kundzin 06:41, Czuprynowo 06:46, Kuźnica Białostocka 06:51 Grodno 08:48
6.21I 418105 TLK RYBAK1-2 K R L B NBiałystok Starosielce 06:29, Mońki 07:01, Grajewo 07:29, Ełk 07:45, Giżycko 08:43, Kętrzyn 09:14, Korsze 09:37, Olsztyn Główny 10:34, Olsztyn Zachodni 10:49, Morąg 11:26, Pasłęk 11:53, Elbląg 12:11, Malbork 12:36, Tczew 12:59, Gdańsk Główny 13:23, Gdańsk Wrzeszcz 13:32, Gdańsk Oliwa 13:38, Sopot 13:43, Gdynia Główna 13:55, Wejherowo 14:25, Lębork 14:49, Słupsk 15:22, Sławno 15:43, Koszalin 16:10, Białogard 16:28, Świdwin 16:53, Łobez 17:08, Runowo Pomorskie 17:19, Chociwel 17:32, Stargard Szczeciński 17:55, Szczecin Dąbie 18:12 Szczecin Główny 18:30
6.25II 210320 RBiałystok Wiadukt 06:30, Klepacze 06:32, Niewodnica 06:36, Trypucie 06:38, Baciuty 06:42, Bojary 06:46, Uhowo 06:50, Łapy 06:53, Łapy Osse 06:57, Zdrody Nowe 07:02, Racibory 07:08, Jabłoń Kościelna 07:13, Szymbory 07:16 Szepietowo 07:22
6.33IV 510401 Rkursuje 16 XII 2013-7 III 2014 F-J/25-26 XII 2013, 1 I 2014, 6 I 2014;Wasilków 06:39, Czarny Blok 06:45, Wólka Ratowiecka 06:49, Czarna Białostocka 06:53, Machnacz 06:57, Rozedranka 07:09, Gieniusze 07:14, Sokółka 07:19, Gliniszcze 07:37, Racewo 07:41, Sidra 07:48, Różanystok 07:57, Dąbrowa Białostocka 08:01, Kamienna Nowa 08:09, Ostrowie Biebrzańskie 08:14, Jastrzębna 08:18, Balinka 08:22, Augustów 08:33, Augustów Port 08:36, Blizna 08:41, Szczepki 08:47, Płociczno koło Suwałk 08:55 Suwałki 09:03
8.13IV 5R 10520kursuje 21 XII 2013-4 I 2014 X; 11 I-8 III 2014 XY + 6 I 2014;Białystok Stadion 08:21, Lewickie 08:32, Hołówki Duże 08:41, Zimnochy 08:45, Strabla 08:54, Rajsk 09:06, Bielsk Podlaski 09:17, Lewki 09:22, Podbiele 09:27, Gregorowce 09:32, Suchowolce 09:39, Kleszczele 09:48 Czeremcha 09:56
8.28III 1R 10322kursuje 16 XII 2013-7 III 2014 F-J / 25-26 XII 2013, 1 I 2014, 6 I 2014;Białystok Wiadukt 08:33, Klepacze 08:35, Niewodnica 08:39, Trypucie 08:41, Baciuty 08:45, Bojary 08:49, Uhowo 08:53, Łapy 08:56, Łapy Osse 09:00, Zdrody Nowe 09:05, Racibory 09:11, Jabłoń Kościelna 09:16, Szymbory 09:19 Szepietowo 09:25
9.37III18100 PODLASIAKŁapy 09:56, Szepietowo 10:17, Czyżew 10:29, Małkinia 10:46, Tłuszcz 11:30, Warszawa Wschodnia 12:28, Warszawa Centralna 12:49, Warszawa Zachodnia 12:58, Sochaczew 13:32, Łowicz Główny 13:48, Kutno 14:16, Koło 14:51, Konin 15:09, Słupca 15:26, Września 15:42, Poznań Główny 16:15, Szamotuły 17:06, Wronki 17:23, Krzyż 17:51, Dobiegniew 18:07, Choszczno 18:27, Stargard Szczeciński 18:49, Szczecin Dąbie 19:06 Szczecin Główny 19:25
10.30I 4 R 158012 EBiałystok Starosielce 10:36, Białystok Bacieczki 10:41, Fasty 10:45, Dobrzyniewo Duże 10:48, Borsukówka 10:54, Knyszyn 11:00, Zastocze 11:04, Czechowizna 11:09, Mońki 11:15, Goniądz 11:23, Osowiec 11:27, Podlasek 11:38, Ruda 11:42, Grajewo 11:49, Prostki 11:54, Lipińskie Małe 11:59, Ełk Szyba Wschód 12:05 Ełk 12:10
10.32III 110011 HAŃCZA1-2 K R B NCzarna Białostocka 10:55, Sokółka 11:15, Dąbrowa Białostocka 11:48, Augustów 12:16 Suwałki 12:43
11.15II 2TLK 14102 ZAMENHOFkursuje 9-31 III 2014;Łapy 11:34, Szepietowo 11:55, Czyżew 12:07, Małkinia 12:24, Tłuszcz 13:05, Warszawa Wschodnia 14:03, Warszawa Centralna 14:35, Warszawa Zachodnia 14:44, Koluszki 16:10, Piotrków Trybunalski 16:58, Radomsko 17:46, Częstochowa 18:33, Myszków 18:58, Zawiercie 19:08, Dąbrowa Górnicza 19:30, Sosnowiec Główny 19:39 Katowice 19:50
11.15II 214102 TLK ZAMENHOFkursuje 1-26 IV 2014 / 13 IV 2014;Łapy 11:34, Szepietowo 11:55, Czyżew 12:07, Małkinia 12:24, Tłuszcz 13:05, Warszawa Wschodnia 14:03, Warszawa Centralna 14:35, Warszawa Zachodnia 14:44, Koluszki 16:10, Piotrków Trybunalski 16:57, Radomsko 17:46, Częstochowa 18:33, Myszków 18:58, Zawiercie 19:08, Dąbrowa Górnicza 19:36, Sosnowiec Główny 19:45 Katowice 19:56
11.34IV 511033Pociąg zatrzymuje się tylko na wybranych stacjach.Czarna Białostocka 11:52, Sokółka 12:09, Kuźnica Białostocka 12:24 Grodno 14:11
12.20II 210324kursuje 15 XII 2013-8 III 2014 / 25 XII 2013;Białystok Wiadukt 12:30, Klepacze 12:32, Niewodnica 12:36, Trypucie 12:38, Baciuty 12:42, Bojary 12:46, Uhowo 12:50, Łapy 12:53, Łapy Osse 12:57, Zdrody Nowe 13:02, Racibory 13:08, Jabłoń Kościelna 13:13, Szymbory 13:16 Szepietowo 13:17
13.2718108 NIEMENkursuje 6 I-8 III 2014;Łapy 13:46, Szepietowo 14:05, Czyżew 14:16, Małkinia 14:33, Prostyń 14:39, Sadowne Węgrowskie 14:47, Topór 14:53, Ostrówek Węgrowski 15:00, Łochów 15:07, Barchów 15:11, Urle 15:15, Szewnica 15:22, Mokra Wieś 15:29, Chrzęsne 15:32, Tłuszcz 15:37, Warszawa Wschodnia 16:48, Warszawa Centralna 17:30, Warszawa Zachodnia 17:39, Sochaczew 18:12, Łowicz Główny 18:29, Kutno 18:57, Włocławek 19:38, Aleksandrów Kujawski 20:06, Toruń Główny 20:21, Solec Kujawski 20:44, Bydgoszcz Wschód 20:54, Bydgoszcz Leśna 20:59, Bydgoszcz Główna 21:05, Nakło nad Notecią 21:38, Wyrzysk Osiek 21:56 Piła Główna 22:27
13.45IV 5R 10341Wasilków 13:52, Czarny Blok 13:58, Wólka Ratowiecka 14:03, Czarna Białostocka 14:07, Machnacz 14:12, Rozedranka 14:16, Gieniusze 14:22, Sokółka 14:28, Kundzin 14:36, Czuprynowo 14:41 Kuźnica Białostocka 14:46
14.07III45109 TLK POJEZIERZEkursuje 9-30 III 2014;Białystok Starosielce 14:14, Mońki 14:50, Grajewo 15:19, Ełk 15:35, Giżycko 16:32, Kętrzyn 17:02, Korsze 17:24, Olsztyn Główny 18:30, Olsztyn Zachodni 18:40, Morąg 19:19, Pasłęk 19:47, Elbląg 20:05, Malbork 20:29, Tczew 20:51, Gdańsk Główny 21:21, Gdańsk Wrzeszcz 21:31, Gdańsk Oliwa 21:37, Sopot 21:42 Gdynia Główna 21:54
14.07III 1TLK 45109 POJEZIERZEkursuje 31 III-26 IV 2014;Białystok Starosielce 14:14, Mońki 14:50, Grajewo 15:19, Ełk 15:35, Giżycko 16:32, Kętrzyn 17:02, Korsze 17:24, Olsztyn Główny 18:30, Olsztyn Zachodni 18:40, Morąg 19:19, Pasłęk 19:47, Elbląg 20:05, Malbork 20:29, Tczew 20:51, Gdańsk Główny 21:21, Gdańsk Wrzeszcz 21:31, Gdańsk Oliwa 21:37, Sopot 21:42 Gdynia Główna 22:04
14.32I 4R 15803Białystok Starosielce 14:39, Białystok Bacieczki 14:44, Fasty 14:54, Dobrzyniewo Duże 14:57, Borsukówka 15:02, Knyszyn 15:08, Zastocze 15:12, Czechowizna 15:17, Mońki 15:23, Goniądz 15:30, Osowiec 15:35, Podlasek 15:45, Ruda 15:49, Grajewo 15:56, Prostki 16:02, Lipińskie Małe 16:07, Ełk Szyba Wschód 16:13Ełk 16:18
14.38II 210326kursuje 10 III-25 IV 2014 F-J / 21 IV 2014;Białystok Wiadukt 14:43, Klepacze 14:45, Niewodnica 14:49, Trypucie 14:51, Baciuty 14:55, Bojary 14:59, Uhowo 15:03, Łapy 15:06, Łapy Osse 15:10, Zdrody Nowe 15:15, Racibory 15:21, Jabłoń Kościelna 15:26, Szymbory 15:29 Szepietowo 15:35
14.50IVR 10403Wasilków 14:56, Czarny Blok 15:02, Wólka Ratowiecka 15:06, Czarna Białostocka 15:10, Machnacz 15:14, Rozedranka 15:18, Gieniusze 15:23, Sokółka 15:29, Gliniszcze 15:37, Racewo 15:41, Sidra 15:48, Różanystok 15:57, Dąbrowa Białostocka 16:01, Kamienna Nowa 16:09, Ostrowie Biebrzańskie 16:14, Jastrzębna 16:18, Balinka 16:31, Augustów 16:41, Augustów Port 16:44, Blizna 16:49, Szczepki 16:55, Płociczno koło Suwałk 17:03 Suwałki 17:11
15.24IITLK 54108 POJEZIERZEkursuje 9 III-26 IV 2014 / 13 IV 2014;Łapy 15:43, Szepietowo 16:04, Czyżew 16:15, Małkinia 16:32, Tłuszcz 17:15, Warszawa Wschodnia 18:33, Warszawa Centralna 18:45, Warszawa Zachodnia 19:14, Koluszki 20:43, Piotrków Trybunalski 21:13, Radomsko 22:10, Częstochowa 22:49, Myszków 23:15, Zawiercie 23:26, Dąbrowa Górnicza 23:49, Sosnowiec Główny 23:58 Katowice 00:09
15.24III 3TLK 54108 POJEZIERZEkursuje 13 IV 2014;Łapy 15:43, Szepietowo 16:03, Czyżew 16:15, Małkinia 16:32, Tłuszcz 17:15, Warszawa Wschodnia 18:33, Warszawa Centralna 18:45, Warszawa Zachodnia 19:14, Koluszki 20:43, Piotrków Trybunalski 21:23, Radomsko 22:26, Częstochowa 23:04, Myszków 23:32, Zawiercie 23:43, Dąbrowa Górnicza 00:07, Sosnowiec Główny 00:16 Katowice 00:27
15.40II 210328kursuje 16 XII 2013-7 III 2014 F-J / 25-26 XII 2013, 1 I 2014, 6 I 2014;Białystok Wiadukt 15:45, Klepacze 15:47, Niewodnica 15:51, Trypucie 15:53, Baciuty 15:57, Bojary 16:01, Uhowo 16:05, Łapy 16:08, Łapy Osse 16:12, Zdrody Nowe 16:17, Racibory 16:23, Jabłoń Kościelna 16:28, Szymbory 16:31 Szepietowo 16:37
15.43IV 5105222ABiałystok Stadion 15:51, Lewickie 16:02, Hołówki Duże 16:11, Zimnochy 16:15, Strabla 16:24, Rajsk 16:36, Bielsk Podlaski 16:47, Lewki 16:52, Podbiele 16:57, Gregorowce 17:02, Suchowolce 17:09, Kleszczele 17:18 Czeremcha 17:26
16.13IV 5R 10343Wasilków 16:20, Czarny Blok 16:26, Wólka Ratowiecka 16:30, Czarna Białostocka 16:35, Machnacz 16:40, Rozedranka 16:52, Gieniusze 16:58, Sokółka 17:04, Kundzin 17:12, Czuprynowo 17:17 Kuźnica Białostocka 17:22
16.55IVR 103302 ABiałystok Wiadukt 17:00, Klepacze 17:02, Niewodnica 17:06, Trypucie 17:08, Baciuty 17:12, Bojary 17:16, Uhowo 17:20, Łapy 17:23, Łapy Osse 17:27, Zdrody Nowe 17:32, Racibory 17:38, Jabłoń Kościelna 17:43, Szymbory 17:46 Szepietowo 17:52
17.40I 4151252 EBiałystok Starosielce 17:46, Białystok Bacieczki 17:50, Fasty 18:02, Dobrzyniewo Duże 18:05, Borsukówka 18:10, Knyszyn 18:17, Zastocze 18:21, Czechowizna 18:26, Mońki 18:32, Goniądz 18:39, Osowiec 18:44, Podlasek 18:55, Ruda 18:59, Grajewo 19:06, Prostki 19:11, Lipińskie Małe 19:15, Ełk Szyba Wschód 19:21 Ełk 19:26
18.21II 2TLK 10012 HAŃCZAŁapy 18:40, Szepietowo 19:01, Czyżew 19:14, Małkinia 19:30, Tłuszcz 20:16, Warszawa Wschodnia 21:10, Warszawa Zachodnia 21:38
18.58II 210332Białystok Wiadukt 19:03, Klepacze 19:05, Niewodnica 19:09, Trypucie 19:11, Baciuty 19:15, Bojary 19:19, Uhowo 19:23, Łapy 19:26, Łapy Osse 19:30, Zdrody Nowe 19:35, Racibory 19:41, Jabłoń Kościelna 19:46, Szymbory 19:49 Szepietowo 19:56
19.45III 3TLK 10112 KONOPNICKAkursuje 9 III-25 IV 2014 F-JY / 20 IV 2014;Łapy 20:03, Szepietowo 20:22, Czyżew 20:34, Małkinia 20:50, Tłuszcz 21:34, Warszawa Wschodnia 22:30, Warszawa Centralna 22:40 Warszawa Zachodnia 22:49
20.13IV 510405Wasilków 20:19, Czarny Blok 20:24, Wólka Ratowiecka 20:28, Czarna Białostocka 20:32, Machnacz 20:36, Rozedranka 20:40, Gieniusze 20:45, Sokółka 20:51, Gliniszcze 20:59, Racewo 21:03, Sidra 21:10, Różanystok 21:19, Dąbrowa Białostocka 21:23, Kamienna Nowa 21:31, Ostrowie Biebrzańskie 21:36, Jastrzębna 21:40, Balinka 21:44, Augustów 21:55, Augustów Port 21:58, Blizna 22:03, Szczepki 22:09, Płociczno koło Suwałk 22:25 Suwałki 22:22
20.30IV 5R 19023Pociąg zatrzymuje się tylko na wybranych stacjach.Czarna Białostocka 20:48, Sokółka 21:05, Kuźnica Białostocka 21:200 Grodno 23:07
20.45II 2103342 E; kursuje (B);Białystok Wiadukt 20:50, Klepacze 20:52, Niewodnica 20:56, Trypucie 20:58, Baciuty 21:02, Bojary 21:06, Uhowo 21:10, Łapy 21:13, Łapy Osse 21:17, Zdrody Nowe 21:22, Racibory 21:28, Jabłoń Kościelna 21:33, Szymbory 21:36 Szepietowo 21:42



Przyjazdy poci庵闚:


Godzina przyjazduPeronNumer i rodzaj poci庵uInformacje dodatkoweOdjazdy ze stacji pocz徠kowych i po鈔ednich
0.00III54108 TLK POJEZIERZEkursuje 4 XI-14 XII 2013Tczew 08:50, Malbork 09:09, Elbląg 09:32, Pasłęk 09:50, Morąg 10:17, Olsztyn Zachodni 11:00, Olsztyn Główny 11:08, Korsze 12:05, Kętrzyn 12:30, Giżycko 13:00, Ełk 13:57, Grajewo 14:13, Mońki 14:43, Białystok Starosielce 15:19
5.17III10301kursuje 16 XII 2013-8 III 2014Szepietowo 04:21 Szymbory 04:26, Jabłoń Kościelna 04:30, Racibory 04:35, Zdrody Nowe 04:40, Łapy Osse 04:45, Łapy 04:49, Uhowo 04:52, Bojary 04:56, Baciuty 04:59, Trypucie 05:03, Niewodnica 05:06, Klepacze 05:09, Białystok Wiadukt 05:12
6.02II10346kursuje 16 XII 2013-8 III 2014Kuźnica Białostocka 05:02, Czuprynowo 05:07, Kundzin 05:12, Sokółka 05:19, Gieniusze 05:25, Rozedranka 05:30, Machnacz 05:35, Czarna Białostocka 05:39, Wólka Ratowiecka 05:44, Czarny Blok 05:48, Wasilków 05:548
6.15III10303Szepietowo 05:19, Szymbory 05:24, Jabłoń Kościelna 05:28, Racibory 05:33, Zdrody Nowe 05:38, Łapy Osse 05:43, Łapy 05:47, Uhowo 05:50, Bojary 05:54, Baciuty 05:57, Trypucie 06:01, Niewodnica 06:04, Klepacze 06:07, Białystok Wiadukt 06:10
7.15IV10525Czeremcha 05:32, Kleszczele 05:39, Suchowolce 05:48, Gregorowce 05:55, Podbiele 06:00, Lewki 06:06, Bielsk Podlaski 06:11, Rajsk 06:22, Strabla 06:34, Zimnochy 06:43, Hołówki Duże 06:46, Lewickie 06:56, Białystok Stadion 07:07
7.15I51800PREłk 05:26, Ełk Szyba Wschód 05:30, Lipińskie Małe 05:36, Prostki 05:41, Grajewo 05:46, Ruda 05:53, Podlasek 05:57, Osowiec 06:08, Goniądz 06:13, Mońki 06:20, Czechowizna 06:26, Zastocze 06:31, Knyszyn 06:45, Borsukówka 06:51, Dobrzyniewo Duże 06:57, Fasty 07:00, Białystok Bacieczki 07:04, Białystok Starosielce 07:09
7.17III103052 ESzepietowo 06:21, Szymbory 06:26, Jabłoń Kościelna 06:30, Racibory 06:35, Zdrody Nowe 06:40, Łapy Osse 06:45, Łapy 06:49, Uhowo 06:52, Bojary 06:56, Baciuty 06:59, Trypucie 07:03, Niewodnica 07:06, Klepacze 07:09, Białystok Wiadukt 07:12
7.26II10410kursuje 16 XII 2013-8 III 2014Suwałki 05:14, Płociczno koło Suwałk 05:21, Szczepki 05:29, Blizna 05:35, Augustów Port 05:40, Augustów 05:43, Balinka 05:53, Jastrzębna 05:57, Ostrowie Biebrzańskie 06:02, Kamienna Nowa 06:06, Dąbrowa Białostocka 06:14, Różanystok 06:18, Sidra 06:27, Racewo 06:34, Gliniszcze 06:38, Sokółka 06:47, Gieniusze 06:52, Rozedranka 06:57, Machnacz 07:02, Czarna Białostocka 07:06, Wólka Ratowiecka 07:10, Czarny Blok 07:14, Wasilków 07:19
8.00IV190202EGrodno 04:50, Kuźnica Białostocka 07:10, Sokółka 07:25, Czarna Białostocka 07:42
8.33III10307Szepietowo 07:37, Szymbory 07:42, Jabłoń Kościelna 07:46, Racibory 07:51, Zdrody Nowe 07:56, Łapy Osse 08:01, Łapy 08:05, Uhowo 08:08, Bojary 08:12, Baciuty 08:15, Trypucie 08:19, Niewodnica 08:22, Klepacze 08:25, Białystok Wiadukt 08:28
9.37III18100 PODLASIAKŁapy 09:56, Szepietowo 10:17, Czyżew 10:29, Małkinia 10:46, Tłuszcz 11:30, Warszawa Wschodnia 12:28, Warszawa Centralna 12:49, Warszawa Zachodnia 12:58, Sochaczew 13:32, Łowicz Główny 13:48, Kutno 14:16, Koło 14:51, Konin 15:09, Słupca 15:26, Września 15:42, Poznań Główny 16:15, Szamotuły 17:06, Wronki 17:23, Krzyż 17:51, Dobiegniew 18:07, Choszczno 18:27, Stargard Szczeciński 18:49, Szczecin Dąbie 19:06 Szczecin Główny 19:25
10.22III10011 Hańczakursuje 16 XII 2013-5 I 2014;Warszawa Zachodnia 07:10, Warszawa Centralna 07:20, Warszawa Wschodnia 07:38, Tłuszcz 08:28, Małkinia 09:14, Czyżew 09:30, Szepietowo 09:43, Łapy 10:04
11.16III10309kursuje 16 XII 2013-7 III 2014 F-J / 25-26 XII 2013, 1 I 2014, 6 I 2014;Szepietowo 10:20, Szymbory 10:25, Jabłoń Kościelna 10:29, Racibory 10:34, Zdrody Nowe 10:39, Łapy Osse 10:44, Łapy 10:48, Uhowo 10:51, Bojary 10:55, Baciuty 10:58, Trypucie 11:02, Niewodnica 11:05, Klepacze 11:08, Białystok Wiadukt 11:11
11.45III11107 IR ŻUBRkursuje 16-30 XII 2013 F + 21 XII 2013, 24 XII 2013, 2 I 2014;Warszawa Zachodnia 08:30, Warszawa Centralna 08:40, Warszawa Wschodnia 08:55, Tłuszcz 09:56, Czyżew 10:55, Szepietowo 11:06, Łapy 11:26
12.01III51109 TLK NIEMEN1.2 K R NBydgoszcz Główna 05:16, Bydgoszcz Leśna 05:22, Bydgoszcz Wschód 05:27, Solec Kujawski 05:38, Toruń Główny 06:03, Aleksandrów Kujawski 06:16, Włocławek 06:41, Kutno 07:26, Łowicz Główny 07:56, Sochaczew 08:13, Warszawa Zachodnia 08:45, Warszawa Centralna 08:55, Warszawa Wschodnia 09:11, Tłuszcz 10:07, Chrzęsne 10:11, Mokra Wieś 10:13, Szewnica 10:19, Urle 10:25, Barchów 10:29, Łochów 10:33, Małkinia 10:56, Czyżew 11:12, Szepietowo 11:24, Łapy 11:43
12.03IV10412kursuje 16 XII 2013-7 III 2014 F-J / 25-26 XII 2013, 1 I 2014, 6 I 2014;Suwałki 09:38, Płociczno koło Suwałk 09:45, Szczepki 09:53, Blizna 09:59, Augustów Port 10:04, Augustów 10:07, Balinka 10:17, Jastrzębna 10:21, Ostrowie Biebrzańskie 10:26, Kamienna Nowa 10:30, Dąbrowa Białostocka 10:38, Różanystok 10:42, Sidra 10:51, Racewo 10:58, Gliniszcze 11:02, Sokółka 11:17, Gieniusze 11:22, Rozedranka 11:27, Machnacz 11:31, Czarna Białostocka 11:35, Wólka Ratowiecka 11:39, Czarny Blok 11:51, Wasilków 11:56
13.22IV11004Grodno 10:20, Kuźnica Białostocka 12:27, Czuprynowo 12:32, Kundzin 12:37, Sokółka 12:45, Czarna Białostocka 13:03
14.12III45109 TLK POJEZIERZEkursuje 14 I-28 II 2014 (2)(5), 1-8.03.2014, 13.01-24.02.2014 (1),(6),(7)Katowice 05:32, Sosnowiec Główny 05:44, Dąbrowa Górnicza 05:53, Zawiercie 06:15, Myszków 06:25, Częstochowa 07:05, Radomsko 07:47, Piotrków Trybunalski 08:36, Koluszki 09:05, Warszawa Zachodnia 10:36, Warszawa Centralna 11:05, Warszawa Wschodnia 11:15, Tłuszcz 12:21, Małkinia 13:05, Czyżew 13:21, Szepietowo 13:34, Łapy 13:54
14.42III10311kursuje 15 XII 2013-8 III 2014 / 25 XII 2013;Szepietowo 13:46, Szymbory 13:51, Jabłoń Kościelna 13:55, Racibory 14:00, Zdrody Nowe 14:05, Łapy Osse 14:10, Łapy 14:14, Uhowo 14:17, Bojary 14:21, Baciuty 14:24, Trypucie 14:28, Niewodnica 14:31, Klepacze 14:34, Białystok Wiadukt 14:37
15.26IIITLK 54108 PojezierzeTLK 53102 Stoczniowiec, Gdynia Główna 07:30, Sopot 07:42, Gdańsk Oliwa 07:47, Gdańsk Wrzeszcz 07:53, Gdańsk Główny 08:05, 08:39 Tczew
kursuje 16 XII 2013-6 III 2014(1)-(4)

TLK 54108 Pojezierze Tczew 08:50, Malbork 09:09, Elbląg 09:32, Pasłęk 09:50, Morąg 10:17, Olsztyn Zachodni 11:00, Olsztyn Główny 11:08, Korsze 12:05, Kętrzyn 12:30, Giżycko 13:00, Ełk 13:57, Grajewo 14:13, Mońki 14:43, Białystok Starosielce 15:19
16.07IIITlk 10103 KonopnickaKursuje 15.12.2013-7.03 2014 (1),(5),(7)Warszawa Zachodnia 12:55, Warszawa Centralna 13:05, Warszawa Wschodnia 13:14, Tłuszcz 14:13, Chrzęsne 14:17, Mokra Wieś 14:19, Szewnica 14:25, Urle 14:31, Barchów 14:35, Łochów 14:39, Małkinia 15:02, Czyżew 15:18, Szepietowo 15:29, Łapy 15:49
16.42I51124kursuje: (1),(5),(7)Ełk 14:52, Ełk Szyba Wschód 14:56, Lipińskie Małe 15:02, Prostki 15:07, Grajewo 15:12, Ruda 15:19, Podlasek 15:35, Osowiec 15:45, Goniądz 15:50, Mońki 15:57, Czechowizna 16:03, Zastocze 16:08, Knyszyn 16:12, Borsukówka 16:18, Dobrzyniewo Duże 16:24, Fasty 16:27, Białystok Bacieczki 16:32, Białystok Starosielce 16:36
16.45IIIR 10313kursuje 6.01-7.03 2014 (1)-(5)Szepietowo 15:49, Szymbory 15:54, Jabłoń Kościelna 15:58, Racibory 16:03, Zdrody Nowe 16:08, Łapy Osse 16:13, Łapy 16:17, Uhowo 16:20, Bojary 16:24, Baciuty 16:27, Trypucie 16:31, Niewodnica 16:34, Klepacze 16:37, Białystok Wiadukt 16:40
17.12IVR 10348Kuźnica Białostocka 16:12, Czuprynowo 16:17, Kundzin 16:22, Sokółka 16:29, Gieniusze 16:35, Rozedranka 16:40, Machnacz 16:45, Czarna Białostocka 16:49, Wólka Ratowiecka 16:54, Czarny Blok 16:58, Wasilków 17:04
17.50II10012 HACZASuwałki 15:40, Augustów 16:09, Dąbrowa Białostocka 16:39, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30
17.55IVR 10527Kursuje 11.01- 8.03 2014 (6),(7)Czeremcha 16:04, Kleszczele 16:11, Suchowolce 16:20, Gregorowce 16:27, Podbiele 16:32, Lewki 16:38, Bielsk Podlaski 16:51, Rajsk 17:02, Strabla 17:14, Zimnochy 17:23, Hołówki Duże 17:26, Lewickie 17:36, Białystok Stadion 17:47
18.04III81101 TLK PODLASIAK1-2 K R B L N Szczecin Główny 08:40, Szczecin Dąbie 08:58, Stargard Szczeciński 09:16, Choszczno 09:37, Dobiegniew 09:57, Krzyż 10:16, Wronki 10:43, Szamotuły 10:58, Poznań Główny 11:35, Września 12:07, Słupca 12:23, Konin 12:40, Koło 12:58, Kutno 13:29, Łowicz Główny 13:53, Sochaczew 14:10, Warszawa Zachodnia 14:45, Warszawa Centralna 14:55, Warszawa Wschodnia 15:15, Tłuszcz 16:09, Małkinia 16:56, Czyżew 17:12, Szepietowo 17:25, Łapy 17:46
18.34IIIR 10315Szepietowo 17:38, Szymbory 17:43, Jabłoń Kościelna 17:47, Racibory 17:52, Zdrody Nowe 17:57, Łapy Osse 18:02, Łapy 18:06, Uhowo 18:09, Bojary 18:13, Baciuty 18:16, Trypucie 18:20, Niewodnica 18:23, Klepacze 18:26, Białystok Wiadukt 18:29
18.47IIITLK 31505 JANUSZ KORCZAKKursuje 15.12.2013- 2.03.2014 (7)Zakopane 08:03, Poronin 08:12, Biały Dunajec 08:16, Nowy Targ 08:30, Chabówka 09:26, Maków Podhalański 09:59, Sucha Beskidzka 10:21, Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 10:51, Kraków Płaszów 11:58, Kraków Główny 12:13, Miechów 12:45, Włoszczowa Północ 13:24, Warszawa Zachodnia 15:15, Warszawa Centralna 15:25, Warszawa Wschodnia 15:45, Tłuszcz 16:45, Chrzęsne 16:49, Mokra Wieś 16:52, Szewnica 16:58, Urle 17:04, Barchów 17:08, Łochów 17:13, Małkinia 17:37, Czyżew 17:54, Szepietowo 18:07, Łapy 18:28
18.47IIITLK 31105 Janusz KorczakKursuje 15.12.2013- 8.03.2014 (1)-(6)Kraków Płaszów 11:58, Kraków Główny 12:13, Miechów 12:45, Włoszczowa Północ 13:24, Warszawa Zachodnia 15:15, Warszawa Centralna 15:25, Warszawa Wschodnia 15:45, Tłuszcz 16:45, Chrzęsne 16:49, Mokra Wieś 16:52, Szewnica 16:58, Urle 17:04, Barchów 17:08, Łochów 17:13, Małkinia 17:37, Czyżew 17:54, Szepietowo 18:07, Łapy 18:28
18.51IVR11036Grodno 15:55, Kuźnica Białostocka 18:02, Sokółka 18:16, Czarna Białostocka 18:33
19.29I511262 EEłk 17:35, Ełk Szyba Wschód 17:39, Lipińskie Małe 17:45, Prostki 17:50, Grajewo 17:55, Ruda 18:02, Podlasek 18:06, Osowiec 18:24, Goniądz 18:29, Mońki 18:36, Czechowizna 18:42, Zastocze 18:47, Knyszyn 18:51, Borsukówka 18:57, Dobrzyniewo Duże 19:02, Fasty 19:05, Białystok Bacieczki 19:18, Białystok Starosielce 19:22
19.35IVR 104142 ASuwałki 17:23, Płociczno koło Suwałk 17:30, Szczepki 17:38, Blizna 17:44, Augustów Port 17:49, Augustów 17:52, Balinka 18:02, Jastrzębna 18:06, Ostrowie Biebrzańskie 18:11, Kamienna Nowa 18:15, Dąbrowa Białostocka 18:23, Różanystok 18:27, Sidra 18:36, Racewo 18:43, Gliniszcze 18:47, Sokółka 18:56, Gieniusze 19:01, Rozedranka 19:06, Machnacz 19:11, Czarna Białostocka 19:15, Wólka Ratowiecka 19:19, Czarny Blok 19:23, Wasilków 19:28 Przyjazdy BIAŁYSTOK od: 15 XII 2013 do: 8 III 2014 Strona
20.01III10103 TLK ESPERANTOKursuje 15.12.2013- 7.03.2014 (1)-(5),(7)Warszawa Zachodnia 16:55, Warszawa Centralna 17:05, Warszawa Wschodnia 17:15, Tłuszcz 18:12, Małkinia 18:58, Czyżew 19:13, Szepietowo 19:24, Łapy 19:43
21.55IIITKL 41103 ZAMENHOFkursuje 6.01-8.03 2014Katowice 13:12, Sosnowiec Główny 13:23, Dąbrowa Górnicza 13:32, Zawiercie 13:51, Myszków 14:00, Częstochowa 14:31, Radomsko 15:15, Piotrków Trybunalski 16:02, Koluszki 16:30, Warszawa Zachodnia 18:10, Warszawa Centralna 18:30, Warszawa Wschodnia 18:45, Tłuszcz 20:01, Chrzęsne 20:05, Mokra Wieś 20:07, Szewnica 20:13, Urle 20:19, Barchów 20:23, Łochów 20:27, Małkinia 20:50, Czyżew 21:06, Szepietowo 21:17, Łapy 21:37
22.18I81104 TLK RYBAK1-2 K R, kursuje 15.XII.12-31.XII.12 ; 2.I-6.I; 7.I-9.II ;Szczecin Główny 10:00, Szczecin Dąbie 10:18, Stargard Szczeciński 10:35, Chociwel 10:57, Runowo Pomorskie 11:10, Łobez 11:20, Świdwin 11:35, Białogard 12:00, Koszalin 12:18, Sławno 12:44, Słupsk 13:06, Lębork 13:44, Wejherowo 14:07, Gdynia Główna 14:40, Sopot 14:51, Gdańsk Oliwa 14:56, Gdańsk Wrzeszcz 15:03, Gdańsk Główny 15:12, Tczew 15:44, Malbork 16:08, Elbląg 16:32, Pasłęk 16:50, Morąg 17:17, Olsztyn Zachodni 17:55, Olsztyn Główny 18:01, Korsze 19:03, Kętrzyn 19:28, Giżycko 19:58, Ełk 20:55, Grajewo 21:13, Mońki 21:42, Białystok Starosielce 22:10
23.21IIITLK 61103 POGOńkursuje 6.01-8.03 2014Wrocław Główny 13:24, Wrocław Mikołajów 13:31, Wrocław Nadodrze 13:37, Oleśnica Rataje 14:12, Twardogóra Sycowska 14:37, Międzybórz Sycowski 14:55, Odolanów 15:13, Ostrów Wielkopolski 15:26, Kalisz 15:46, Sieradz 16:24, Zduńska Wola 16:37, Pabianice 17:11, Łódź Kaliska 17:34, Łódź Żabieniec 17:39, Zgierz 17:52, Łowicz Przedmieście 18:47, Sochaczew 19:18, Warszawa Zachodnia 19:55, Warszawa Centralna 20:05, Warszawa Wschodnia 20:29, Tłuszcz 21:31, Małkinia 22:18, Czyżew 22:33, Szepietowo 22:44, Łapy 23:03




Legenda:


OBJA吉IENIE ZNAK紟 I SKR紘紟:

    1-2 - poci庵 zestawiony z wagon闚 1 i 2 klasy
    2 - poci庵 zestawiony z wagon闚 2 klasy
    2A - autobus szynowy, 2 klasa
    2E - poci庵 zestawiony z zespo堯w elektrycznych, 2 klasa
    R - rezerwacja obowi您kowa w wagonach 1 klasy
    [RF] - rezerwacja miejsc fakultatywna (na 篡czenie) w relacji mi璠zynarodowej
    K - przew霩 przesy貫k konduktorskich
    (D) - kursuje od poniedzia趾u do pi徠ku opr鏂z 鈍i徠
    (1), (2) - poniedzia貫k, wtorek, itd.
    A - aubus szynowy
    L - us逝gi gastronomiczne w poci庵u (dania zimne i gor帷e)
    N - w poci庵u jest mo磧iwo嗆 przejazdu os鏏 niepe軟osprawnych
    B - w poci庵u jest mo磧iwo嗆 przewozu rower闚 i sprz皻u sportowego


    Kolor CZERWONY - Kolor czerwony oznacza poci庵i TLK i mi璠zynarodowe PKP Intercity S.A.

    Kolor NIEBIESKI - Kolor niebieski oznacza poci庵i interREGIO sp馧ki Przewozy Regionalne - obowi您uje taryfa specjalna

    Kolor CZARNY - Kolor czarny oznacza poci庵i REGIO sp馧ki Przewozy Regionalne

    Rozk豉d nie uwzgl璠nia kr鏒kotrwa造ch zmian czasowych.

Przewo幡ik: PR - "Przewozy Regionalne" sp. zo.o.
IC - "PKP Intercity" S.A.

UWAGA PODR荅NI:

  • 1. Przewo幡icy zastrzegaj sobie prawo do odwo豉nia niekt鏎ych poci庵闚 pasa瞠rskich oraz wprowadzenia zmian w rozk豉dzie jazdy w okresie jego wa積o軼i.
  • 2. W przypadku op騧nienia poci庵u zd捫aj帷ego na skomunikowanie, nale篡 zwr鏂i si do dru篡ny konduktorskiej celem uzyskania informacji o mo磧iwo軼i kontynuowania podr騜y.
  • 3. Wyznaczone perony mog by zmieniane.



  • INFORMACJA KOLEJOWA tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 46