PKP Bia造stok - Rozk豉d jazdy poci庵闚 Bia造stok
吐ODA 1 pa寮ziernika 2014
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Rozk豉d PKP - Bia造stok:


Jeste ciekawy o kt鏎ej godzinie odje盥za poci庵, kt鏎ym chcesz wyruszy w podr騜. Kiedy dojedziesz w miejsce docelowe i kiedy b璠ziesz m鏬 wr鏂i? Odpowiedzi mo瞠sz zobaczy w bardzo 豉twy spos鏏. Wystarczy wyszuka interesuj帷 Ci godzin oraz miasto, do kt鏎ego chcesz zaplanowa sw podr騜.


Rozkład ważny do 11 października 2014


Bia造stok Informacja PKP tel. (0-42) lub (0-22) 1-94-36




Odjazdy poci庵闚:


Godzina odjazduPeronNumer i rodzaj poci庵uInformacje dodatkowePrzyjazdy do stacji po鈔ednich i docelowych
4.11III 110110 TLK Esperanto kursuje (1)-(6)Łapy 04:28, Szepietowo 04:49, Czyżew 05:01, Małkinia 05:18, Tłuszcz 06:05, Warszawa Wschodnia 06:59, Warszawa Centralna 07:10 Warszawa Zachodnia 07:19
5.43II 2R 51001Wasilków 05:50, Czarny Blok 05:56, Wólka Ratowiecka 06:08, Czarna Białostocka 06:12, Machnacz 06:17, Rozedranka 06:21, Gieniusze 06:27, Sokółka 06:33, Kundzin 06:41, Czuprynowo 06:46, Kuźnica Białostocka 06:51 Grodno 08:48
5.51III 316102 TLK Pogońkursuje do 11.X.1014Łapy 06:08, Szepietowo 06:27, Czyżew 06:39, Małkinia 06:55, Tłuszcz 07:43, Warszawa Wschodnia 08:49, Warszawa Centralna 09:05, Warszawa Zachodnia 09:14, Żyrardów 10:11, Skierniewice 10:33, Koluszki 11:02, Łódź Widzew 11:18, Łódź Chojny 11:27, Łódź Kaliska 11:36, Pabianice 12:11, Zduńska Wola 12:45, Sieradz 13:03, Kalisz 13:41, Ostrów Wielkopolski 14:03, Odolanów 14:22, Międzybórz Sycowski 14:39, Twardogóra Sycowska 15:03, Oleśnica Rataje 15:25, Wrocław Nadodrze 16:05, Wrocław Mikołajów 16:16; Wrocław Główny 16:24
6.21I 418105 TLK RYBAKkursuje do 11.X.1014Białystok Starosielce 06:29, Mońki 07:00, Grajewo 07:29, Ełk 07:45, Giżycko 08:42, Kętrzyn 09:11, Korsze 09:33, Olsztyn Główny 10:31, Olsztyn Zachodni 10:39, Morąg 11:29, Pasłęk 11:56, Elbląg 12:14, Malbork 12:38, Tczew 13:00, Gdańsk Główny 13:28, Gdańsk Wrzeszcz 13:36, Gdańsk Oliwa 13:42, Sopot 13:47, Gdynia Główna 13:59, Wejherowo 14:31, Lębork 14:54, Słupsk 15:27, Sławno 15:47, Koszalin 16:13, Białogard 16:31, Świdwin 16:53, Łobez 17:08, Runowo Pomorskie 17:19, Chociwel 17:33, Stargard Szczeciński 18:02, Szczecin Dąbie 18:20; Szczecin Główny 18:43
6.26II 210320 RBiałystok Wiadukt 06:30, Klepacze 06:32, Niewodnica 06:36, Trypucie 06:38, Baciuty 06:42, Bojary 06:46, Uhowo 06:50, Łapy 06:53, Łapy Osse 06:57, Zdrody Nowe 07:02, Racibory 07:08, Jabłoń Kościelna 07:13, Szymbory 07:16 Szepietowo 07:22
6.33IV 510401 Rkursuje (1)-(5)Wasilków 07:03, Czarny Blok 07:09, Wólka Ratowiecka 07:20, Czarna Białostocka 07:25, Machnacz 07:36, Rozedranka 07:40, Gieniusze 07:45, Sokółka 07:51, Gliniszcze 07:59, Racewo 08:03, Sidra 08:10, Różanystok 08:19, Dąbrowa Białostocka 08:23, Kamienna Nowa 08:31, Ostrowie Biebrzańskie 08:36, Jastrzębna 08:40, Balinka 08:44, Augustów 08:55, Augustów Port 08:58, Blizna 09:03, Szczepki 09:09, Płociczno koło Suwałk 09:17; Suwałki 09:25
7.40BUSTLK 10800Warszawa Centralna 10:40

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna Zasępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
7.53III 3R 11002Łapy 08:10, Szepietowo 08:30, Czyżew 08:42, Szulborze-Koty 08:49, Małkinia 09:00
8.13IV 5R 10520Kursuje (6),(7)Białystok Stadion 08:20, Lewickie 08:30, Hołówki Duże 08:38, Zimnochy 08:42, Strabla 08:50, Rajsk 09:00, Bielsk Podlaski 09:10, Lewki 09:15, Podbiele 09:20, Gregorowce 09:25, Suchowolce 09:32, Kleszczele 09:41 Czeremcha 09:49
8.39III 1R 10322kursuje (1)-(5)Białystok Wiadukt 08:43, Klepacze 08:45, Niewodnica 08:49, Trypucie 08:51, Baciuty 08:55, Bojary 08:59, Uhowo 09:03, Łapy 09:06, Łapy Osse 09:10, Zdrody Nowe 09:15, Racibory 09:21, Jabłoń Kościelna 09:26, Szymbory 09:29; Szepietowo 09:35
9.07III 318100 PODLASIAKŁapy 09:25, Szepietowo 09:47, Czyżew 09:59, Małkinia 10:15, Tłuszcz 11:03, Warszawa Wschodnia 12:02, Warszawa Centralna 12:30, Warszawa Zachodnia 12:54, Sochaczew 13:26, Łowicz Główny 13:44, Kutno 14:07, Koło 14:37, Konin 14:55, Słupca 15:11, Września 15:27, Poznań Główny 16:11, Szamotuły 16:58, Wronki 17:11, Krzyż 17:37, Dobiegniew 17:58, Choszczno 18:18, Stargard Szczeciński 18:40, Szczecin Dąbie 19:00 Szczecin Główny 19:19
10.30I 4 R 15801Białystok Starosielce 10:36, Białystok Bacieczki 10:40, Fasty 10:44, Dobrzyniewo Duże 10:47, Borsukówka 10:54, Knyszyn 10:59, Zastocze 11:04, Czechowizna 11:09, Mońki 11:15, Goniądz 11:23, Osowiec 11:27, Podlasek 11:38, Ruda 11:42, Grajewo 11:49, Prostki 11:54, Lipińskie Małe 11:59, Ełk Szyba Wschód 12:05 Ełk 12:09
10.32III 110011 HAŃCZACzarna Białostocka 10:55, Sokółka 11:13, Dąbrowa Białostocka 11:45, Augustów 12:13 Suwałki 12:43
11.34III 3R 11007Czarna Białostocka 11:52, Sokółka 12:09, Kuźnica Białostocka 12:24, Grodno 14:11
12.10BUSTLK 10802Warszawa Centralna 15:10

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna Zasępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
12.26II 2R 10324Białystok Wiadukt 12:30, Klepacze 12:32, Niewodnica 12:36, Trypucie 12:38, Baciuty 12:42, Bojary 12:46, Uhowo 12:50, Łapy 12:53, Łapy Osse 12:57, Zdrody Nowe 13:02, Racibory 13:08, Jabłoń Kościelna 13:13, Szymbory 13:16, Szepietowo 13:22
13.24III 3R 11014Łapy 13:40, Szepietowo 14:00, Czyżew 14:12, Szulborze-Koty 14:19, Małkinia 14:31
13.45IV 5R 10341Wasilków 13:52, Czarny Blok 13:58, Wólka Ratowiecka 14:03, Czarna Białostocka 14:07, Machnacz 14:12, Rozedranka 14:16, Gieniusze 14:22, Sokółka 14:28, Kundzin 14:36, Czuprynowo 14:41 Kuźnica Białostocka 14:46
13.50BUSTLK 10604Warszawa Centralna 16:50

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna Zasępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
14.33III 345109 TLK POJEZIERZEBiałystok Starosielce 14:40, Mońki 15:10, Grajewo 15:40, Ełk 15:56, Giżycko 16:57, Kętrzyn 17:26, Korsze 17:48, Olsztyn Główny 18:46, Olsztyn Zachodni 18:54, Morąg 19:32, Pasłęk 19:59, Elbląg 20:17, Malbork 20:41, Tczew 21:00, Gdańsk Główny 21:29, Gdańsk Wrzeszcz 21:42, Gdańsk Oliwa 21:48, Sopot 21:53, Gdynia Główna 22:05
14.39II 210326kursuje (1)-(5)Białystok Wiadukt 14:43, Klepacze 14:45, Niewodnica 14:49, Trypucie 14:51, Baciuty 14:55, Bojary 14:59, Uhowo 15:03, Łapy 15:06, Łapy Osse 15:10, Zdrody Nowe 15:15, Racibory 15:21, Jabłoń Kościelna 15:26, Szymbory 15:29 Szepietowo 15:35
14.50IVR 10403Wasilków 14:56, Czarny Blok 15:02, Wólka Ratowiecka 15:06, Czarna Białostocka 15:10, Machnacz 15:14, Rozedranka 15:18, Gieniusze 15:23, Sokółka 15:29, Gliniszcze 15:37, Racewo 15:41, Sidra 15:48, Różanystok 15:57, Dąbrowa Białostocka 16:01, Kamienna Nowa 16:09, Ostrowie Biebrzańskie 16:14, Jastrzębna 16:18, Balinka 16:31, Augustów 16:41, Augustów Port 16:44, Blizna 16:49, Szczepki 16:55, Płociczno koło Suwałk 17:03 Suwałki 17:11
14.59I 4R 15803Białystok Starosielce 15:05, Białystok Bacieczki 15:09, Fasty 15:22, Dobrzyniewo Duże 15:25, Borsukówka 15:30, Knyszyn 15:37, Zastocze 15:41, Czechowizna 15:46, Mońki 15:52, Goniądz 16:07, Osowiec 16:12, Podlasek 16:23, Ruda 16:27, Grajewo 16:34, Prostki 16:39, Lipińskie Małe 16:44, Ełk Szyba Wschód 16:50, Ełk 16:54
15.35IITLK 54108 POJEZIERZEkursuje do 11.X.1014Łapy 15:54, Szepietowo 16:15, Czyżew 16:28, Małkinia 16:45, Tłuszcz 17:33, Warszawa Wschodnia 18:35, Warszawa Centralna 18:45, Warszawa Zachodnia 18:54, Koluszki 20:40, Piotrków Trybunalski 21:04, Radomsko 22:20, Częstochowa 23:00, Myszków 23:31, Zawiercie 23:41, Dąbrowa Górnicza 00:02, Sosnowiec Główny 00:16; Katowice 00:27
15.39IV 5R 10522Kursuje (6),(7)Białystok Stadion 15:46, Lewickie 15:55, Hołówki Duże 16:04, Zimnochy 16:07, Strabla 16:16, Rajsk 16:26, Bielsk Podlaski 16:36, Lewki 16:51, Podbiele 16:56, Gregorowce 17:01, Suchowolce 17:08, Kleszczele 17:17; Czeremcha 17:25
15.49IV 5R10522kursuje (1)-(5)Białystok Stadion 15:56, Lewickie 16:06, Hołówki Duże 16:14, Zimnochy 16:18, Strabla 16:26, Rajsk 16:36, Bielsk Podlaski 16:46, Lewki 16:51, Podbiele 16:56, Gregorowce 17:01, Suchowolce 17:08, Kleszczele 17:17, Czeremcha 17:25
15.50II 2R 10328Białystok Wiadukt 15:54, Klepacze 15:56, Niewodnica 16:00, Trypucie 16:02, Baciuty 16:06, Bojary 16:10, Uhowo 16:14, Łapy 16:17, Łapy Osse 16:21, Zdrody Nowe 16:25, Racibory 16:31, Jabłoń Kościelna 16:36, Szymbory 16:39, Szepietowo 16:45
16.13IV 5R 10343Kursuje (1)-(5),(7)Wasilków 16:20, Czarny Blok 16:26, Wólka Ratowiecka 16:30, Czarna Białostocka 16:35, Machnacz 16:40, Rozedranka 16:52, Gieniusze 16:58, Sokółka 17:04, Kundzin 17:12, Czuprynowo 17:17 Kuźnica Białostocka 17:22
16.56IVR 10330Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 17:00, Klepacze 17:02, Niewodnica 17:06, Trypucie 17:08, Baciuty 17:12, Bojary 17:16, Uhowo 17:20, Łapy 17:23, Łapy Osse 17:27, Zdrody Nowe 17:32, Racibory 17:38, Jabłoń Kościelna 17:43, Szymbory 17:46 Szepietowo 17:52
17.16I 4R 15313Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Starosielce 17:21, Białystok Bacieczki 17:25, Fasty 17:30, Dobrzyniewo Duże 17:33, Borsukówka 17:38, Knyszyn 17:45, Zastocze 17:49, Czechowizna 17:54, Mońki 18:00, Goniądz 18:07, Osowiec 18:12, Podlasek 18:23, Ruda 18:27, Grajewo 18:34, Prostki 18:39, Lipińskie Małe 18:43, Ełk Szyba Wschód 18:49, Ełk 18:54
18.02III 3TLK 10012 HAŃCZAŁapy 18:21, Szepietowo 18:43, Czyżew 18:56, Małkinia 19:13, Tłuszcz 20:04, Warszawa Wschodnia 21:00, Warszawa Centralna 21:10, Warszawa Zachodnia 21:19
18.48I 4R 15001Białystok Starosielce 18:53, Knyszyn 19:18, Mońki 19:30, Osowiec 19:41, Grajewo 20:00, Prostki 20:05, Ełk Szyba Wschód 20:15, Ełk 20:19
19.06II 2R 10332Białystok Wiadukt 19:10, Klepacze 19:12, Niewodnica 19:16, Trypucie 19:18, Baciuty 19:22, Bojary 19:26, Uhowo 19:30, Łapy 19:33, Łapy Osse 19:37, Zdrody Nowe 19:42, Racibory 19:48, Jabłoń Kościelna 19:53, Szymbory 19:56, Szepietowo 20:02
19.55BUSTLK 10606Warszawa Centralna 22:55

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna Zasępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje się na stacjach pośrednich.
20.16IV 710405Kursuje (1)-(5),(7)Wasilków 20:22, Czarny Blok 20:28, Wólka Ratowiecka 20:32, Czarna Białostocka 20:36, Machnacz 20:40, Rozedranka 20:44, Gieniusze 20:49, Sokółka 20:55, Gliniszcze 21:03, Racewo 21:07, Sidra 21:14, Różanystok 21:23, Dąbrowa Białostocka 21:27, Kamienna Nowa 21:35, Ostrowie Biebrzańskie 21:40, Jastrzębna 21:44, Balinka 21:48, Augustów 21:59, Augustów Port 22:02, Blizna 22:07, Szczepki 22:13, Płociczno koło Suwałk 22:21, Suwałki 22:29
20.30III 1R 11009Czarna Białostocka 20:48, Sokółka 21:05, Kuźnica Białostocka 21:200 Grodno 23:07
20.46II 2R 10334Kursuje (1)-(5),(7)Białystok Wiadukt 20:50, Klepacze 20:52, Niewodnica 20:56, Trypucie 20:58, Baciuty 21:02, Bojary 21:06, Uhowo 21:10, Łapy 21:13, Łapy Osse 21:17, Zdrody Nowe 21:22, Racibory 21:28, Jabłoń Kościelna 21:33, Szymbory 21:36 Szepietowo 21:42



Przyjazdy poci庵闚:


Godzina przyjazduPeronNumer i rodzaj poci庵uInformacje dodatkoweOdjazdy ze stacji pocz徠kowych i po鈔ednich
5.16III 1R 10301kursuje (1)-(6)Szepietowo 04:21 Szymbory 04:26, Jabłoń Kościelna 04:30, Racibory 04:35, Zdrody Nowe 04:40, Łapy Osse 04:45, Łapy 04:49, Uhowo 04:52, Bojary 04:56, Baciuty 04:59, Trypucie 05:03, Niewodnica 05:06, Klepacze 05:09, Białystok Wiadukt 05:12
5.41II 2R 51000Ełk 04:17, Ełk Szyba Wschód 04:21, Prostki 04:31, Grajewo 04:36, Osowiec 04:55, Mońki 05:06, Knyszyn 05:18, Białystok Starosielce 05:36
6.15II 2R 10346kursuje (1)-(6)Kuźnica Białostocka 05:14, Czuprynowo 05:19, Kundzin 05:24, Sokółka 05:31, Gieniusze 05:37, Rozedranka 05:43, Machnacz 05:47, Czarna Białostocka 05:52, Wólka Ratowiecka 05:56, Czarny Blok 06:01, Wasilków 06:07
6.16III 1R 10303Szepietowo 05:21, Szymbory 05:26, Jabłoń Kościelna 05:30, Racibory 05:33, Zdrody Nowe 05:38, Łapy Osse 05:43, Łapy 05:47, Uhowo 05:52, Bojary 05:54, Baciuty 05:57, Trypucie 06:01, Niewodnica 06:06, Klepacze 06:07, Białystok Wiadukt 06:12
7.16IV 710525Czeremcha 05:40, Kleszczele 05:47, Suchowolce 05:56, Gregorowce 06:03, Podbiele 06:08, Lewki 06:14, Bielsk Podlaski 06:19, Rajsk 06:28, Strabla 06:39, Zimnochy 06:47, Hołówki Duże 06:50, Lewickie 06:59, Białystok Stadion 07:08
7.16III 110305kursuje (1)-(6)Szepietowo 06:21, Szymbory 06:26, Jabłoń Kościelna 06:30, Racibory 06:35, Zdrody Nowe 06:40, Łapy Osse 06:45, Łapy 06:49, Uhowo 06:52, Bojary 06:56, Baciuty 06:59, Trypucie 07:03, Niewodnica 07:06, Klepacze 07:09, Białystok Wiadukt 07:12
7.21I 4R51800Ełk 05:34, Ełk Szyba Wschód 05:38, Lipińskie Małe 05:44, Prostki 05:49, Grajewo 05:54, Ruda 06:01, Podlasek 06:05, Osowiec 06:15, Goniądz 06:20, Mońki 06:28, Czechowizna 06:34, Zastocze 06:39, Knyszyn 06:53, Borsukówka 06:59, Dobrzyniewo Duże 07:04, Fasty 07:07, Białystok Bacieczki 07:12, Białystok Starosielce 07:16
7.27II 210410kursuje (1)-(6)Suwałki 05:14, Płociczno koło Suwałk 05:21, Szczepki 05:29, Blizna 05:35, Augustów Port 05:40, Augustów 05:43, Balinka 05:53, Jastrzębna 05:57, Ostrowie Biebrzańskie 06:02, Kamienna Nowa 06:06, Dąbrowa Białostocka 06:14, Różanystok 06:18, Sidra 06:27, Racewo 06:34, Gliniszcze 06:38, Sokółka 06:47, Gieniusze 06:52, Rozedranka 06:57, Machnacz 07:02, Czarna Białostocka 07:06, Wólka Ratowiecka 07:10, Czarny Blok 07:14, Wasilków 07:20
7.48III 3R 11002Grodno 04:50, Kuźnica Białostocka 06:56, Sokółka 07:11, Rozedranka 07:22, Czarna Białostocka 07:30
8.32III 1R 10307Szepietowo 07:37, Szymbory 07:42, Jabłoń Kościelna 07:46, Racibory 07:51, Zdrody Nowe 07:56, Łapy Osse 08:01, Łapy 08:05, Uhowo 08:08, Bojary 08:12, Baciuty 08:15, Trypucie 08:19, Niewodnica 08:22, Klepacze 08:25, Białystok Wiadukt 08:28
10.19III 110011 HańczaWarszawa Zachodnia 07:00, Warszawa Centralna 07:10, Warszawa Wschodnia 07:20, Tłuszcz 08:18, Małkinia 09:12, Czyżew 09:28, Szepietowo 09:41, Łapy 10:02
11.15III 3R 10309kursuje (1)-(5)Szepietowo 10:20, Szymbory 10:25, Jabłoń Kościelna 10:29, Racibory 10:34, Zdrody Nowe 10:39, Łapy Osse 10:44, Łapy 10:48, Uhowo 10:51, Bojary 10:55, Baciuty 10:58, Trypucie 11:02, Niewodnica 11:05, Klepacze 11:08, Białystok Wiadukt 11:11
11.29III 3R 11007Małkinia 10:22, Szulborze-Koty 10:33, Czyżew 10:40, Szepietowo 10:52, Łapy 11:12
12.02IV 510412kursuje (1)-(5)Suwałki 09:36, Płociczno koło Suwałk 09:45, Szczepki 09:53, Blizna 09:59, Augustów Port 10:04, Augustów 10:07, Balinka 10:17, Jastrzębna 10:21, Ostrowie Biebrzańskie 10:26, Kamienna Nowa 10:30, Dąbrowa Białostocka 10:38, Różanystok 10:42, Sidra 10:51, Racewo 10:58, Gliniszcze 11:02, Sokółka 11:17, Gieniusze 11:22, Rozedranka 11:27, Machnacz 11:31, Czarna Białostocka 11:35, Wólka Ratowiecka 11:39, Czarny Blok 11:51, Wasilków 11:55
12.05BUSTLK 10813Warszawa Centralna 09:05

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna - Białystok , Zasępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
13.22III 3R 11004Grodno 10:20, Kuźnica Białostocka 12:27, Czuprynowo 12:32, Kundzin 12:37, Sokółka 12:45, Czarna Białostocka 13:03
14.17III 345109 TLK POJEZIERZEkursuje do 11.X.1014Katowice 05:03, Sosnowiec Główny 05:15, Dąbrowa Górnicza 05:26, Zawiercie 05:55, Myszków 06:05, Częstochowa 06:40, Radomsko 07:30, Dobryszyce koło Radomska 07:39, Gomunice 07:48, Kamieńsk 07:54, Gorzędów 07:59, Gorzkowice 08:05, Wilkoszewice 08:18, Luciążanka 08:22, Rozprza 08:28, Milejów 08:35, Piotrków Trybunalski 08:45, Koluszki 09:16, Warszawa Zachodnia 10:50, Warszawa Centralna 11:00, Warszawa Wschodnia 11:15, Tłuszcz 12:18, Małkinia 13:09, Czyżew 13:25, Szepietowo 13:38, Łapy 13:59
14.46III 1R 10311Szepietowo 13:51, Szymbory 13:56, Jabłoń Kościelna 14:00, Racibory 14:05, Zdrody Nowe 14:10, Łapy Osse 14:15, Łapy 14:19, Uhowo 14:22, Bojary 14:26, Baciuty 14:29, Trypucie 14:33, Niewodnica 14:36, Klepacze 14:39, Białystok Wiadukt 14:42
15.23III 3TLK 54108 PojezierzeGdynia Główna 07:48, Sopot 07:58, Gdańsk Oliwa 08:03, Gdańsk Wrzeszcz 08:09, Gdańsk Główny 08:19, Tczew 08:47, Malbork 09:07, Elbląg 09:31, Pasłęk 09:49, Morąg 10:16, Olsztyn Zachodni 11:01, Olsztyn Główny 11:09, Korsze 12:08, Kętrzyn 12:32, Giżycko 13:03, Ełk 13:59, Grajewo 14:14, Mońki 14:42, Białystok Starosielce 15:17
16.41I 4R 51802kursuje: (1),(5),(7)Ełk 14:57, Ełk Szyba Wschód 15:01, Lipińskie Małe 15:07, Prostki 15:11, Grajewo 15:17, Ruda 15:24, Podlasek 15:35, Osowiec 15:45, Goniądz 15:50, Mońki 15:57, Czechowizna 16:03, Zastocze 16:08, Knyszyn 16:12, Borsukówka 16:18, Dobrzyniewo Duże 16:23, Fasty 16:27, Białystok Bacieczki 16:32, Białystok Starosielce 16:36
16.44IIIR 10313kursuje (1)-(5)Szepietowo 15:49, Szymbory 15:54, Jabłoń Kościelna 15:58, Racibory 16:03, Zdrody Nowe 16:08, Łapy Osse 16:13, Łapy 16:17, Uhowo 16:20, Bojary 16:24, Baciuty 16:27, Trypucie 16:31, Niewodnica 16:34, Klepacze 16:37, Białystok Wiadukt 16:40
17.00BUSTLK 10815Warszawa Centralna 14:00

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna- Białystok, Zastępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
17.11IV 5R 10348Kuźnica Białostocka 16:11, Czuprynowo 16:17, Kundzin 16:22, Sokółka 16:29, Gieniusze 16:35, Rozedranka 16:40, Machnacz 16:45, Czarna Białostocka 16:49, Wólka Ratowiecka 16:54, Czarny Blok 16:58, Wasilków 17:04
17.40IVR 10527Kursuje (6),(7)Czeremcha 16:05, Kleszczele 16:12, Suchowolce 16:20, Gregorowce 16:27, Podbiele 16:32, Lewki 16:38, Bielsk Podlaski 16:43, Rajsk 16:53, Strabla 17:03, Zimnochy 17:11, Hołówki Duże 17:15, Lewickie 17:23, Białystok Stadion 17:33
17.50III 310012 HAŃCZASuwałki 15:40, Augustów 16:09, Dąbrowa Białostocka 16:39, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30
17.50III 1R 10315Szepietowo 16:55, Szymbory 17:00, Jabłoń Kościelna 17:04, Racibory 17:09, Zdrody Nowe 17:14, Łapy Osse 17:19, Łapy 17:23, Uhowo 17:26, Bojary 17:30, Baciuty 17:33, Trypucie 17:37, Niewodnica 17:40, Klepacze 17:43, Białystok Wiadukt 17:46
18.12III 181101 TLK PODLASIAKSzczecin Główny 08:32, Szczecin Dąbie 08:48, Stargard Szczeciński 09:07, Choszczno 09:29, Dobiegniew 09:51, Krzyż 10:14, Wronki 10:40, Szamotuły 10:55, Poznań Główny 11:32, Września 12:04, Słupca 12:19, Konin 12:44, Koło 13:03, Kutno 13:31, Łowicz Główny 13:56, Sochaczew 14:14, Warszawa Zachodnia 14:45, Warszawa Centralna 14:55, Warszawa Wschodnia 15:17, Tłuszcz 16:14, Małkinia 17:05, Czyżew 17:21, Szepietowo 17:34, Łapy 17:55
18.46I 4R 15000Grodno 15:55, Kuźnica Białostocka 17:57, Sokółka 18:11, Czarna Białostocka 18:28
19.11IR 51804Ełk 17:26, Ełk Szyba Wschód 17:30, Lipińskie Małe 17:36, Prostki 17:41, Grajewo 17:46, Ruda 17:53, Podlasek 17:57, Osowiec 18:15, Goniądz 18:20, Mońki 18:27, Czechowizna 18:33, Zastocze 18:38, Knyszyn 18:42, Borsukówka 18:48, Dobrzyniewo Duże 18:53, Fasty 18:56, Białystok Bacieczki 19:01, Białystok Starosielce 19:05
19.20BUSTLK 10817Warszawa Centralna 16:20

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna- Białystok, Zastępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
19.41IV 5R 104142 ASuwałki 17:28, Płociczno koło Suwałk 17:35, Szczepki 17:43, Blizna 17:49, Augustów Port 17:54, Augustów 17:57, Balinka 18:07, Jastrzębna 18:11, Ostrowie Biebrzańskie 18:16, Kamienna Nowa 18:20, Dąbrowa Białostocka 18:28, Różanystok 18:32, Sidra 18:41, Racewo 18:48, Gliniszcze 18:52, Sokółka 19:01, Gieniusze 19:06, Rozedranka 19:12, Machnacz 19:16, Czarna Białostocka 19:20, Wólka Ratowiecka 19:24, Czarny Blok 19:28, Wasilków 19:34
20.11III10101 TLK ESPERANTOKursuje (1)-(5),(7)Warszawa Zachodnia 16:55, Warszawa Centralna 17:05, Warszawa Wschodnia 17:17, Tłuszcz 18:15, Małkinia 19:06, Czyżew 19:22, Szepietowo 19:34, Łapy 19:54
20.28III 1R 11009Małkinia 19:22, Szulborze-Koty 19:33, Czyżew 19:40, Szepietowo 19:52, Łapy 20:12
21.45BUSTLK 10819Warszawa Centralna 18:45

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna- Białystok, Zastępcza Komunikacja Autobusowa - PKP Intercity BUS nie zatrzymuje sie na stacjach pośrednich.
22.14I 481104 TLK RYBAK1-2 K RSzczecin Główny 10:00, Szczecin Dąbie 10:18, Stargard Szczeciński 10:35, Chociwel 10:57, Runowo Pomorskie 11:10, Łobez 11:20, Świdwin 11:35, Białogard 12:00, Koszalin 12:18, Sławno 12:44, Słupsk 13:06, Lębork 13:44, Wejherowo 14:07, Gdynia Główna 14:40, Sopot 14:51, Gdańsk Oliwa 14:56, Gdańsk Wrzeszcz 15:03, Gdańsk Główny 15:12, Tczew 15:44, Malbork 16:08, Elbląg 16:32, Pasłęk 16:50, Morąg 17:17, Olsztyn Zachodni 17:55, Olsztyn Główny 18:01, Korsze 19:03, Kętrzyn 19:28, Giżycko 19:58, Ełk 20:55, Grajewo 21:13, Mońki 21:42, Białystok Starosielce 22:10
23.54III 3TLK 61103 POGOńkursuje do 11.X.1014Wrocław Główny 13:20, Wrocław Mikołajów 13:28, Wrocław Nadodrze 13:40, Oleśnica Rataje 14:16, Twardogóra Sycowska 14:45, Międzybórz Sycowski 14:58, Odolanów 15:15, Ostrów Wielkopolski 15:27, Kalisz 15:48, Sieradz 16:27, Zduńska Wola 16:40, Pabianice 17:14, Łódź Kaliska 17:44, Łódź Żabieniec 17:49, Zgierz 17:59, Łowicz Przedmieście 19:00, Sochaczew 19:29, Warszawa Zachodnia 20:15, Warszawa Centralna 20:55, Warszawa Wschodnia 21:05, Tłuszcz 22:00, Małkinia 22:49, Czyżew 23:04, Szepietowo 23:16, Łapy 23:36




Legenda:


OBJA吉IENIE ZNAK紟 I SKR紘紟:

    1-2 - poci庵 zestawiony z wagon闚 1 i 2 klasy
    2 - poci庵 zestawiony z wagon闚 2 klasy
    2A - autobus szynowy, 2 klasa
    2E - poci庵 zestawiony z zespo堯w elektrycznych, 2 klasa
    R - rezerwacja obowi您kowa w wagonach 1 klasy
    [RF] - rezerwacja miejsc fakultatywna (na 篡czenie) w relacji mi璠zynarodowej
    K - przew霩 przesy貫k konduktorskich
    (D) - kursuje od poniedzia趾u do pi徠ku opr鏂z 鈍i徠
    (1), (2) - poniedzia貫k, wtorek, itd.
    A - aubus szynowy
    L - us逝gi gastronomiczne w poci庵u (dania zimne i gor帷e)
    N - w poci庵u jest mo磧iwo嗆 przejazdu os鏏 niepe軟osprawnych
    B - w poci庵u jest mo磧iwo嗆 przewozu rower闚 i sprz皻u sportowego


    Kolor CZERWONY - Kolor czerwony oznacza poci庵i TLK i mi璠zynarodowe PKP Intercity S.A.

    Kolor NIEBIESKI - Kolor niebieski oznacza poci庵i interREGIO sp馧ki Przewozy Regionalne - obowi您uje taryfa specjalna

    Kolor CZARNY - Kolor czarny oznacza poci庵i REGIO sp馧ki Przewozy Regionalne

    Rozk豉d nie uwzgl璠nia kr鏒kotrwa造ch zmian czasowych.

Przewo幡ik: PR - "Przewozy Regionalne" sp. zo.o.
IC - "PKP Intercity" S.A.

UWAGA PODR荅NI:

  • 1. Przewo幡icy zastrzegaj sobie prawo do odwo豉nia niekt鏎ych poci庵闚 pasa瞠rskich oraz wprowadzenia zmian w rozk豉dzie jazdy w okresie jego wa積o軼i.
  • 2. W przypadku op騧nienia poci庵u zd捫aj帷ego na skomunikowanie, nale篡 zwr鏂i si do dru篡ny konduktorskiej celem uzyskania informacji o mo磧iwo軼i kontynuowania podr騜y.
  • 3. Wyznaczone perony mog by zmieniane.



  • INFORMACJA KOLEJOWA tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 46





Przydatne informacje
Og這szenia
Wiadomo軼i
Prasa