Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
PONIEDZIAŁEK, 23 października 2017   Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Bstok.pl Ogłoszenia Tworzenie sklepów internetowych
  OGŁOSZENIA:

Tworzenie sklepów internetowych
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
252752


Kontakt: Pivot
Miasto: Kraków
Email: pivotstrony@poczta.fm
WWW: http://krakow.pivotstrony.pl

dodane: 2017-09-04  15:58:35    wyświetleń: 19     ważne do: 2017-11-03   


Strona internetowa stanowi wizytówkę firmy, dlatego należy zadbać o to, żeby dobrze się prezentowała, była prosta w obsłudze oraz zoptymalizowana zarówno pod kątem wyszukiwarek internetowych, jak i oczekiwań potencjalnych klientów. Z wykonaniem takiej strony najlepiej poradzą sobie specjaliści, dlatego warto skorzystać ze wsparcia Pivot.
<br /><br />
Nasza praca polega na tworzeniu stron internetowych zgodnych z wskazówkami zleceniodawców, a zarazem doskonale dopasowanych do nawyków użytkowników sieci. Wykonujemy strony firmowe, blogi, jak również sklepy internetowe. Podczas pracy zwracamy uwagę na to, żeby nowo powstająca strona była kompatybilna zarówno z komputerem, jak i z urządzeniami mobilnymi. Oprócz tego specjalizujemy się w pozycjonowaniu i projektowaniu log firmowych.
<br /><br />
Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji, które zamieściliśmy na firmowej stronie internetowej. Odnajdziesz tu również dokładną ofertę oraz formularz, który pozwala na szybki kontakt z naszym reprezentantem.O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama