Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
WTOREK, 24 października 2017   Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Bstok.pl Ogłoszenia Rzetelnie biuro księgowe dla Ciebie - Lorem Pro !
  OGŁOSZENIA:

Rzetelnie biuro księgowe dla Ciebie - Lorem Pro !
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
252290


Miasto: Michałowice
WWW: http://www.lpksiegowosc.pl/
Telefon: 123073131
GG:   8555858

dodane: 2017-08-26  12:10:39    wyświetleń: 30     ważne do: 2017-10-25   


Pora zmienić obsługę księgową? A może dopiero zaczynasz stawiać pierwsze kroki we własnym biznesie? Powierz zadanie prowadzenia księgowości komuś, kto może zaproponować Ci o wiele więcej niż wyłącznie rozliczenia podatkowe. Podsuwamy pomysły, służymy pomocą przy tworzeniu spółek, prowadzimy je, oferujemy całościową obsługę kadrowo-płacową. Dzięki Lorempro zarządzanie własnej spółki będzie dla Ciebie przyjemnością. Dowiedz się więcej na stronie: www.lpksiegowosc.pl.
Dlaczego właśnie my? Po pierwsze stawiamy przede wszystkim na współpracę, która ma w efekcie przynieść Ci zadowolenie. Jeżeli czegoś nie rozumiesz – wyjaśnimy, kiedy potrzebujesz zasięgnąć porady – doradzimy mądre rozwiązania, które będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom i formie działalności. Jesteśmy otwarci na realizcje Klientów. Długoletnie doświadczenie i stale poszerzane przez nas kompetencje potwierdzają opinię, że jesteśmy teamem, który wie, co ma zrobić i robi to świetnie.
Co dodatkowo możemy Ci zagwarantować? Prócz pełnej księgowości jednocześnie zajmujemy się ubezpieczeniami, kredytami, leasingami a także doradztwem prawnym. Zainteresowany? Umów się na niezobowiązujące spotkanie. Zastanówmy się nad tym, jak rozwinąć Twoją firmę.

Lorem Pro Księgowość Sp. Z.o.o
Raciborowice, ul. Krajobrazowa 15
32-091 Michałowice
biuro@lorempro.plO portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama