Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
SOBOTA, 21 października 2017   Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Bstok.pl Ogłoszenia Prawo nowych technologii, obsługa prawna firm
  OGŁOSZENIA:

Prawo nowych technologii, obsługa prawna firm
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
254102


Kontakt: Kancelaria Prawna Zemła
Miasto: Wrocław
Email: kancelariazemla@poczta.fm
WWW: http://kancelariazemla.pl/oferta/prawo-nowych-technologii/
Telefon: 603998091

dodane: 2017-10-02  11:38:50    wyświetleń: 12     ważne do: 2017-12-01   


Masz zamiar rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym, ale nie wiesz, w jaki sposób przygotować dobry regulamin? A może napotkałeś na problem związany z procedurą rejestracyjną w GIODO? W tych, a także w wielu innych sytuacjach może pomóc Ci wrocławska Kancelaria Prawna Zemła.

Jedną z naszych specjalizacji jest prawo nowych technologii, które wymaga regularnego śledzenia wydawanych ustaw, z powodu zmian, jakie stale w nim zachodzą. Świadczymy szeroki zakres usług, wśród których można wymienić przygotowywanie umów licencyjnych. Dokładamy wszelkich starań, żeby ich poszczególne punkty były zgodne z polskimi przepisami i gwarantowały z jak najlepszą ochronę naszemu klientowi. Podczas opracowywania regulaminów sklepów internetowych koncentrujemy się na przejrzystości zasad i zgodności zapisów z dobrem sprzedawcy.

Zachęcamy do kontaktu z nami przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w nagłej sytuacji, a także firmy, które są zdecydowana na nawiązanie stałej współpracy z prawnikiem posiadającym rozległą wiedzę w zakresie prawa nowych technologii.O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama