Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY
PIĄTEK, 20 października 2017   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Bstok.pl Ogłoszenia Pomoc domowa i opieka dla Pani Rosy
  OGŁOSZENIA:

Pomoc domowa i opieka dla Pani Rosy
dział:   Praca oferty

ogłoszenie ID:
253686

Cena: 5000
Kontakt: Edyta
Email: edyta.kaczynska@gowork.pl
WWW: http://
Telefon: 786196934

dodane: 2017-09-22  15:43:03    wyświetleń: 22     ważne do: 2017-10-22

Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla seniorki Pani Rosy, mieszkającej w Hamburgu.
Pani Rosa: 94 lata, 60 kg, 168 cm wzrostu, II stopień opieki.
Pani korzysta z wózka inwalidzkiego (transfer z łóżka na wózek). Choruje na demencję, lekką depresję oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:
Głównymi obowiązkami będą prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego: gotowanie, robienie prania, sprzątanie.
Oprócz tego pomoc w ubieraniu i rozbieraniu oraz higienie ciała, kąpielach.

Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem
Język na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny)
Dobry stan zdrowia
Brak nałogów
Mile widziane referencje
Czynne prawo jazdy

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie
premie jesienne nawet do 500 euro

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama