Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
NIEDZIELA, 22 października 2017   Imieniny: Filipa, Halki, Melanii
Bstok.pl Ogłoszenia Najskuteczniejsza regeneracja systemów SCR
  OGŁOSZENIA:

Najskuteczniejsza regeneracja systemów SCR
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
253901


Cena: 1500
Kontakt: Andrzej
Miasto: białystok
Email: matuszewski.1981@wp.pl
WWW: http://eurovat.info.pl
Telefon: 798933033

dodane: 2017-09-28  10:05:21    wyświetleń: 15     ważne do: 2017-10-28   


Technologia oczyszczania spalin SCR z AdBlue w autobusach, ciężarówkach i innych pojazdach z normą Euro 5 i Euro 6 takich jak ciągniki rolnicze, maszyny budowlane jest obecnie najczęściej stosowaną technologią przez producentów w celu spełnienia dużych wymagań redukcji cząstek stałych i NOx. SCR to skrót z angielskiej nazwy technologii Selektywnej Redukcji Katalitycznej.
Technologia ta wymaga użycia specjalnego płynu - czynnika nazywanego AUS 32 znanego również jako AdBlue. Powoduje on redukcję tlenków azotu (NOx).
Według producentów system SCR jest najbardziej oszczędnym sposobem na sprostanie ograniczeniom związanym z emisją tlenków azotu a występujący z filtrem cząstek stałych systemem oczyszczania spalin.
Niestety eksploatacja katalizatorów SCR bywa niekiedy problematyczna. Bywa, że system połączony z FAP/DPF zapycha się i trzeba go poddać regeneracji. Zbyt późne poddanie regeneracji filtra cząstek stałych i systemu SCR może grozić jego trwałym uszkodzeniem i doprowadzeniem do kosztownej wymiany.
Nasza firma posiada najskuteczniejsze metody regeneracji systemów SCR.
Zapraszamy do “Krzywińskiej Regeneracji”

www.eurovat.info.pl
Krzywiń 64-010, ul. Kościańska 81
Zadzwoń, odpowiemy na wszelkie twoje pytania i wątpliwości.O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama