Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY
PIĄTEK, 20 października 2017   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Bstok.pl Ogłoszenia Koordynator do obsługi pracowników ze wschodu
  OGŁOSZENIA:

Koordynator do obsługi pracowników ze wschodu
dział:   Praca oferty

ogłoszenie ID:
253821

Cena: 1700 +premia
Kontakt: Agnieszka
Miasto: Warszawa
Email: aniem@jdm-recruitment.eu
WWW: http://
Telefon: 792 811 110

dodane: 2017-09-26  13:15:59    wyświetleń: 44     ważne do: 2017-10-26

Agencja Pośrednictwa Pracy JDM Recruitment o numerze KRAZ 15955 działająca od 1999 roku poszukuje koordynatora do spraw obsługi pracowników ze wschodu.

Jeżeli charakteryzuje cię szybkość w podejmowaniu decyzji, zdecydowanie działanie oraz nie masz nic przeciwko pracy w delegacji. Aplikuj !

Zakres obowiązków:

- współpraca z pracodawcą i brygadzistą (praca w terenie),
- nadzorowanie pracy pracowników w sposób pośredni (kontakt telefoniczny)
- wsparcie pracowników, organizacja ich pracy i rozwiązywanie problemów, pomoc w adaptacji na terenie Polski,
- pomoc w dokumentacji kadrowo-płacowej, współudział w tworzeniu planu zatrudnienia,
- współpraca z działem rekrutacji,

Wymagania:

- komunikatywnej znajomości języka polskiego,
- komunikatywnej znajomości języka ukraińskiego, białoruskiego lub rosyjskiego,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- brak przeciwwskazań do pracy w delegacji,

Dodatkowe umiejętności mile widziane:

- szybkość w podejmowaniu decyzji,
- zdecydowanie działanie, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań,
- zdolności organizacyjne,

Jeśli jeszcze studiujesz lub ukończyłeś szkołę podyplomową lub masz doświadczenie na podobnym stanowisku. Czekamy na Twoje CV!

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, w godzinach od 9:00-10:00 do 17:00/18:00
- międzynarodowe środowisko pracy,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- w pełni wyposażone miejsce pracy, komputer, telefon służbowy, samochód,
- zwracany koszty delegacji,
- możliwość zniżek i cen promocyjnych w zaprzyjaźnionym biurze podróży,

Miejsce pracy Warszawa,

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura od 09:00-17:00.
lub zapytania kierowane na e-mail: aniem@jdmercury.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zespół JDM Recruitment

O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama