Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
ŚRODA, 24 stycznia 2018   Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Bstok.pl Ogłoszenia Filtr cząstek stałych w ciągnikach rolniczych, kombajnach
  OGŁOSZENIA:

Filtr cząstek stałych w ciągnikach rolniczych, kombajnach
dział:   Motoryzacja

ogłoszenie ID:
257486


Cena: 700
Kontakt: Andrzej
Email: matuszewski.1981@wp.pl
WWW: http://www.eurovat.info.pl
Telefon: 798933033

dodane: 2018-01-03  10:50:10    wyświetleń: 27     ważne do: 2018-02-02   


Zapchane filtry cząstek stałych w ciągnikach np. John Deere serii R z filtrem cząstek stałych i innych takich jak New Holland, Zeror, Ursus, Massey Ferguson.

Posiadając czy kupując nowy ciągnik marki John Deere serii R czyli R6, R7 czy R8, które posiadają zarówno EGR jak i DPF możesz skorzystać z wprowadzonej przez nas regeneracji filtra cząstek stałych, która jest znacznie tańsza niż usunięcie filtra cząstek stałych i przede wszystkim to uczciwa i skuteczna metoda.

Jesteśmy jedyna firma w Polsce, która stosuje wielostopniowa regeneracje przy pomocy specjalistycznych urządzeń i pozwala zoptymalizować koszt naprawy filtra cząstek stałych w maszynach rolniczych

Naprawdę innowacyjni i skuteczni - potwierdza to ITS
Kolejny dowód naszej skuteczności: Instytut Transportu Samochodowego z Warszawy (jednostka Państwowa, notyfikowana, wydająca homologacje dla pojazdów), z którym współpracujemy, potwierdziła skuteczność i innowacyjność naszej usługi. Takiego potwierdzenia nie ma żadna firma w Polsce.
Zapraszamy do “Krzywińskiej Regeneracji”

www.eurovat.info.pl
Krzywiń 64-010, ul. Kościańska 81


Masz pytania? Zadzwoń nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedząO portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama