Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
SOBOTA, 21 października 2017   Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Bstok.pl Ogłoszenia Filtr Cząstek stałych w ciągnikach rolniczych oraz maszynach budowlany
  OGŁOSZENIA:

Filtr Cząstek stałych w ciągnikach rolniczych oraz maszynach budowlany
dział:   Motoryzacja

ogłoszenie ID:
253902


Cena: 700
Kontakt: Andrzej
Email: matuszewski.1981@wp.pl
WWW: http://eurovat.info.pl
Telefon: 798933033

dodane: 2017-09-28  10:07:53    wyświetleń: 30     ważne do: 2017-10-28   


Posiadając czy kupując nowy ciągnik marki John Deere serii R czyli 6R, 7R czy 8R, które posiadają zarówno EGR (układ recyrkulacji spalin) jak i DPF (filtr cząstek stałych) możesz skorzystać z wprowadzanej przez nas regeneracji filtra cząstek stałych, która jest znacznie tańsza niż usunięcie filtra cząstek stałych i przede wszystkim to uczciwa i skuteczna metoda.
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która stosuje wielostopniową regenerację przy pomocy specjalistycznych urządzeń i pozwala zoptymalizować koszt naprawy filtra cząstek stałych w maszynach rolniczych, ciągnikach, autobusach i samochodach osobowych.
Uważaj na proponujących usunięcie DPF - jest to złudna oszczędność. Koszt regeneracji to od 500 - 1300 zł w zależności od wielkości filtra cząstek stałych. Usunięcie to koszt kilku tysięcy złotych, ingerencja w oprogramowanie, przestępstwo i możliwość utraty dotacji.
Zapraszamy do “Krzywińskiej Regeneracji”
Masz pytania zadzwoń. Nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą.O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama