Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
PONIEDZIAŁEK, 23 października 2017   Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Bstok.pl Ogłoszenia Fachowa pomoc drogowa - Olkusz i okolice
  OGŁOSZENIA:

Fachowa pomoc drogowa - Olkusz i okolice
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
254041


Cena: 150
Kontakt: Tomasz Piątek
Miasto: Olkusz
Email: stouthcurdefeel1989@o2.pl
WWW: http://pomocdrogowa.olkusz.pl
Telefon: 724324888

dodane: 2017-09-30  15:39:08    wyświetleń: 14     ważne do: 2017-11-29   


Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która obejmuje profesjonalną autopomoc, dobraną do preferencji każdego kierowcy.

Robimy, co w naszej mocy, aby zapewnić kierowcom jak najszybszą realizację usługi, błyskawicznie docierając pod konkretny adres.
Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym zapleczem warsztatowym, i dlatego możemy szybko przywrócić auto do pierwotnej sprawności. Zapewniamy orientacyjną wycenę, dzięki czemu klient będzie mógł błyskawicznie poznać koszty związane z wybraną usługą. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy posiadają doświadczenie w zakresie pomocy drogowej.
Znakomicie wiemy, że awarie samochodowe mogą wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie, i z tej przyczyny zapewniamy swoje usługi przez całą dobę. W razie potrzeby służymy pomocą w zakresie wyszukania warsztatu specjalizującego się w specyficznych naprawach.

Zapewniamy wsparcie również pod kątem odszukania noclegu, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Umożliwiamy dokonywanie płatności nie tylko gotówką, ale także z wykorzystaniem kart płatniczych.

Zygzak Tomasz Piątek, Olkusz
WWW:O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama