Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
NIEDZIELA, 22 października 2017   Imieniny: Filipa, Halki, Melanii
Bstok.pl Ogłoszenia Czeka Cię remont domu lub mieszkania ?
  OGŁOSZENIA:

Czeka Cię remont domu lub mieszkania ?
dział:   Usługi

ogłoszenie ID:
252604


Cena: 99
Kontakt: Za FacetaPL
Miasto: Warszawa
Email: zafacetapl@tlen.pl
WWW: http://zafaceta.pl
Telefon: 602297241

dodane: 2017-09-01  01:20:24    wyświetleń: 20     ważne do: 2017-10-31   


Czeka Cię remont domu lub mieszkania ?

Projekt zafaceta.pl powstał reagując na zapotrzebowanie rynku na proste usługi budowlane, usługi remontowe, montażowe jak również wykonawstwo instalacji elektrycznych i hydraulicznych . Nasi Klienci chcą usługi szybkiej, łatwo dostępnej, realizowanej przez zaufanego partnera oraz w dających się przewidzieć kosztach.

Nasz zespół który Państwa obsługuje w punktach obsługi klienta znajdujących się na terenie sklepów Castorama oraz realizuje zlecone przez Państwa prace na miejscu w Waszych domach, mieszkaniach i firmach łączy w sobie wieloletnie doświadczenie budowlane i zapał ze świeżym i energicznym podejściem młodego pokolenia.

Miła i profesjonalna obsługa w punktach obsługi klienta, kompleksowe przygotowanie zakresu prac budowlanych , remontowych i montażowych oraz materiału niezbędnego do ich wykonania w jednym miejscu zapewnia duży komfort w trakcie przygotowań do remontu lub wykończenia mieszkania czy domu. Dzięki kompleksowej realizacji prac budowlanych, remontowych, elektrycznych i hydraulicznych przez naszych pracowników, klient otrzymuje gotową i kompletna obsługę. Dzięki temu wymagamy tylko minimum zaangażowania od klienta. Nasza oferta jest idealną odpowiedzią na oczekiwania klientów którzy są obsłużeni możliwie szybko i kompletnie w jednym miejscu i z szerokim zakresem prac.

Projekt realizowany przy udziale naszego partnera : Castorama Polska Sp. z o.o. który dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane w szerokim asortymencie. W ofercie sklepów Castorama znajdziemy wszystko co niezbędne do budowy, remontu, wykończenia czy adaptacji pomieszczeń mieszkań, domów oraz pomieszczeń firmowych. Dzięki takiej współpracy wykorzystujemy przy realizacji prac budowlanych i remontowych materiały najwyższej jakości, odpowiadające najnowszym ale i sprawdzonym technologiom. Tu również beż problemu nasi klienci wybiorą wyposażenie do mieszkania, domu, sypialni, kuchni, łazienki czy spiżarni i garażu.

Nasi partnerzy wymagają od nas rzetelności oraz pełnego profesjonalizmu w trakcie realizacji powierzonych przez Państwa naszym pracownikom prac. Przekłada się to na wysoką jakość wykonywanych usług oraz kontrolę jakości ich wykonania.

Placówki
MAZOWIECKIE:

www.popularna.zafaceta.pl
Warszawa ul. Popularna 71
kontakt telefoniczny: +48 606285040

www.krakowska.zafaceta.pl
Warszawa al. Krakowska 75
kontakt telefoniczny: +48 516213902
adres e-mail: krakowska@zafaceta.pl

www.radom.zafaceta.pl
Radom ul. Energetyków 1
kontakt telefoniczny: +48 516213914
adres e-mail: radom@zafaceta.pl

ŁÓDZKIE:
www.skierniewice.zafaceta.pl
Skierniewice ul. Wyszyńskiego 10
kontakt telefoniczny: +48 602297241
adres e-mail: skierniewice@zafaceta.pllO portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama