Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY 
PONIEDZIAŁEK, 19 lutego 2018   Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Bstok.pl Ogłoszenia Co to są tabletki poronne
  OGŁOSZENIA:

Co to są tabletki poronne
dział:   Inne

ogłoszenie ID:
258908


Cena: 389
Kontakt: Karolina Kwiatek
Miasto: Warszawa
Email: mariusz.testor@o2.pl
WWW: http://aborcjapytania.pl
Telefon: 666777888

dodane: 2018-02-14  17:33:53    wyświetleń: 9     ważne do: 2018-04-15   


W niewielu państwach istnieje możliwość nabycia Misoprostolu w w lokalnych aptekach i użycia go bez Mifeprisone.
Skoro są dostępne w lokalnej aptece to dlaczego skorzystać z oferty tego skepu online?
Stosując kombinację leków Mifepristone i Misoprostol jest o wiele większe prawdopodobieństwo powodzenia zabiegu aborcji farmakologicznej. Jest ono o wiele wyższe niż przy użyciu samego Misoprostolu. Z badaniń wynika ze skuteczność samego Misoprostolu wynosi około 79-80%, natomiast w połączeniu z Mifeprisone (RU486) efektywność wynosi około 98-99%. W niektórych krajach jest możliwość kupienia leku posiadającego Misoprostol, lecz dla większości kobiet w potrzebie nie ma takiej możliwości w ich kraju. Bądź zakup tych tabletek wczesnoporonnych jez jest bardzo trudne poprzez małą dostępność w aptekach oraz wymóg uzyskania recepty. Czasami leki te można znaleźć na czarnym rynku ale ich jakość może być niedostateczna.. W większości sutuacji lek sprzedawany na czarnym rynku okazuje się w ogóle nie być Misoprostol. Dlatego dla kobiety chcącej usunąć ciąże kluczowym momentem jest pozyskanie oryginalnych leków składających się z kombinacji tych dwóch substancji Misoprostol oraz Mifeprisone z pewnego miejsce, króre rzetelnie poinformuje ją o skutkach stosowania oraz jak te tabletki poronne stosować.
Zazwyczaj legalne zestawy poronne oscylują w granicach 400 PLN. Na czarnym rynku mogą ceny ich mogą sięgać kilka tysięcy złotych.
Kobiety w potrzebie często sięgają po aborcję farmakologiczną jaką są tabletki wczesnoporonne ze względu na fakt, iż istnieją sprawdzone apteki internetowe, które oferują leki w cenach podobnych do oferowanych przez producenta. Sięgają po nie zarówno osoby zamożne jak i gorzej sytuowane. Nie ma się czemu dziwić zabieg przerwania ciąży w popularnej klinice zazwyczaj wynosi od 2000 - 5000 złotych. Kobiety, które nie posiadają możliwości pozyskania substancji poronnych zazwyczaj są zdane na zabiegi chirurgiczne, które są robione w podziemiu aborcyjnym przez osoby nie wykwalifikowane. Co znacząco zagraża życiu kobiety oraz powoduje olbrzymie komplikacje w trakcie zabiegu jak i po nim. Źle przeprowadzony zabieg chirurgiczny może doprowadzić do uszkodzenia macicy, co będzie skutowało licznymi problemami w późniejszym zajściu w ciążę, bądź całkowicie doprowadzi do niepłodności.
Dlaczego zaleca się stosowanie Misoprostolu pod język?
Misoprostol to drugi w kolejności preparat przyjmowany w trakcie trwania kuracji. Można go stosować na wiele różnych sposobów pod względem działania wszystkie metody są tak samo skuteczne. Można go za stosować: umieszczając pod językiem do rozpuszczenia, trzymając między policzkowo lub zaaplikować dopochwowo. Niemniej jednak optymalną metodą jest przyjęcia leku pod język przez około 30 minut do całkowitego rozpuszczenia.Jest to najbezpieczeniajsza metoda jeśli patrzeć pod względem odpowiedzialności karnej. Aplikacja Misoprostolu dopochowo, może zostać zbadane przez lekarza. W w drogach rodnych mogą zostać resztki preparatu lub podrażnienie śluzówki wywołane wysokim stężeniem leku, co podczaswykrycia przez lekarza może skutować do odpowiedzielności karnej, bądź do zbędnego stresu już w bardzo stresującej sytuacji. Sam Misoprostol jest niewykrywalny nie istnieją ogólno dostępne testy w celu potwierdzenia obecności tego preparatu.
Jeżeli jednak podejmiesz się zastosować ten środek dopochowo, powinnać umieścić tabletki palcem jak najgłębiej w pochwie. Jeśli w trakcie zabiegu będziesz zmuszona odwiedzić się do lekarza postaraj się sprawdzić palcem czy pigułkizdążyły się rozpuścić. Jeśli znalazłaś resztki tabletek o ile Twój stan na to pozwala postaraj się je wyciągnąć. Przeważnie tabletki rozpuszczają się całkowicie w drogach rodnych po 4 dnich.
Zazwyczaj kobieta może zajść w ciąże do około 40 roku życia. Niektóre z kobiet stosowały kilkukrotnie aborcje medyczną, ponieważ środki antykonceptycje nie zadziałały, bądź co gorsze nie miały możliwości odmówić współżycia. Często spotykanym problemem w niektórych państwach jest brak dostępu do samej informacji na temat antykoncepcji. Zastosowanie aborcji tabletkami poronnymi jest uważane za najbardziej bezpieczną metodę aborcji. Tabletki poronne zostały wpsiane na listę leków WHO.W związku z czym przeprowadzenie aborcji medycznej jeden lub więcej razy jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. O ile same środki pochodziły z legalnego źródła. Kilkukrotne poronienia nie mają wpływy na zdrowie kobiety oraz za przyszłe zdolności poczęcia i donoszenia ciąży.
Jak każde pigułki tak i tabletki poronne mogą przyczynić się do wystąpienia skutków ubocznych dlatego bardzo istotnym jest abyś mogła dojechać do szpitala przed upływem 60 minut. Jest to absolutnie konieczne, gdyż podczas zabiegu może dojść do krwotoku przez co możesz stracić za dużo krwi. W takich przypadkach potrzebne jest przetoczenie krwi co jest ciężkie do zrobienia w warunkach domowych. Bez obaw nie musisz mieszkać w dużym mieście. Ważne jest abyś wiedziała, gdzie w sytuacji kryzysowej udać się. Przydatna będzie lista najbliższych punktów pierwszej opieki bądź szpitali. Wszystkie te miejsca posiadają wyspecjalizowaną załogę oraz niezbędny sprzęt aby udzielić Ci pomocy. O ile stworzyłaś już listę z placówkami, gdzie możesz się udać w raznie wystąpienia powikłań powinnaś również zadbać o najbliższą osobę, która wesprze Cie w tej stresującej dla Ciebie sytuacji. Ważne aby ta osoba była przy Tobie podczas całego zabiegu.
W trakcie zażywania leków poronnych możesz normalnie jeść i pić. Musisz jednak pamiętać, że jednym ze skutków ubocznych misoprostolu są mdłości oraz możliwość wystąpienia wymiotów dlatego spożywaj lekkostrawne potrawy. Pamiętaj pod żadny pozorem nie możesz nie możesz pić alkoholu, ponieważ rozszerza on naczynia co może doprowadzić do wzmożonego krwawienia lub co gorsza co obfitego krwotoku. Wszelkiego rodzaju narkotyki należy odstawić na czas przeprowadzania zabiegu mogą one zaburzyć twoją ocene bieżącej sytuacji.
Nie powinnaś przerywać zabiegu po zastosowaniu Mifepristone. Może do doprowadzić do cieżkiego uszkodzenia płodu.
Tabletki wczesnoporonne to popularna nazwa środków jakimi są: misoprostol oraz mifepristone. Zestaw zawsze składa się z: 1 tab mifepristone i 8 tabletek misoprostolu. Wyrożniamy kilka typów aborcji: aborcja chirurgiczna, aborcja farmakologiczna. Tabletki poronne należą do aborcji farmakoloficznej. Polegającej na zastosowaniu środków farmakologicznych w celu poronienia.
Jak działa mifepristone?
Działanie mifeprisone polega na ograniczeniu produkcji progesteronu. Progesteron to hormon niezbędny do utrzymania ciąży. W wyniku zastosowania tabletki mifeprisone płód obumiera. Działanie tej tabletki jest bezobjawowe.
Jak działają tabletki poronne - misoprostol?
Działanie misoprostolu (mizoprostolu) polega na wywołaniu skrurczów maciny w celu wydalenia produktu ciąży.
Jak zastosować tabletki wczesnoporonne?
1. Pierwszą tabletkę mifeprisone należy połknąć.
2. Po połknięciu należy zaczekać 24 godziny Przeważnie zastosowanie mifeprisone przebiega bezobjawowo.
3. Po upływie 24h należy zastosować 4 tabletki misoprostolu (mizoprostolu), pigułki te należy umieścić pod językiem do rozpuszczenia, przeważnie jest to około trzydziestu minut.
4. Kolejnym krokiem aborcji farmakologicznej jest odczekanie 3 godzin.
5. Po upływnie 3 godzin należy zastosować kolejne 4 tabletki misoprostolu równiż trzymając pod językiem około 30 minut do rozpuszczenia.

Po zastosowaniu ostatniej dawki leku powinno wystąpić krawawienie oraz skurcze macicy.

Czy jest możliwość zakupu tabletek poronnych w aptece?

W Polskiej aptece dostaniemy tylko jeden składnik tabletek poronnych - misoprostol(mizoprostol). Występuję on pod nazwami takimi jak: Arthrotec, Cytotec. Wszystkie wymienione leki są na receptę. Zwróć szczególną uwagę, że zabieg samym Arthroteckiem nie jest tak skuteczny jak zabieg z mifepristone.

Za ile dostanę tabletki poronne?
Pigułki poronne są dostępne w cenie około 389 PLN.

Gdzie mogę zamówić tabletki poronne?
Jeśli zamierzasz nabyć tabletki poronne przez internet zwróć szczególną uwagę na możliwość zapłaty za pobraniem. Nigdy nie wysyłaj pieniędy przed otrzymaniem zamówienia. Zwróć uwagę również na kontakt ze sprzedającym. Czy jest w miarę okoliczności płynny.
Jedną z polecanych przez nas stron jest strona tabletki poronne
Strona ta oferuje przesyłke za pobraniem, szybki czas realizacji przeważnie paczka jest dostarczana do 48 godzin.O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama