Ogłoszenia drobne Białystok KATALOG
FOTO
KINO
IMPREZY
NIEDZIELA, 22 października 2017   Imieniny: Filipa, Halki, Melanii
Bstok.pl Ogłoszenia Brygadzista
  OGŁOSZENIA:

Brygadzista
dział:   Praca oferty

ogłoszenie ID:
254163

Miasto: Lubin
Email: job@human-services.net
WWW: http://
Telefon: 781707017

dodane: 2017-10-03  13:47:59    wyświetleń: 35     ważne do: 2017-11-02

Firma Human Services Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko brygadzisty w zakładzie produkcyjnym na dolnym śląsku,
na dziale magazynowym.
Opis stanowiska :
Sortowanie, pakowanie towaru.
Koordynowanie pracy podległego zespołu.
Wymagania :
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność koordynowania pracy innych osób w pracy,
- znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego,
- umiejętność zarządzania zespołem,
- komunikatywność, sumienność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy :
- wynagrodzenie od 4.000, 00 zł brutto, plus premia uznaniowa,
- zatrudnienie na umowę zlecenie.
Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV na adres e-mail: job@human-services.net bądź dzwonić pod numer tel. + 48 781-707-017.

O portalu  |  Prywatność  |  Regulamin  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama