Reklama

Maciej Zień o designie – Tubądzin Design Days w Białymstoku

Maciej Zień był gościem specjalnym Tubądzin Design Days 2014 w Białymstoku. Spotkanie z jednym z najlepszych polskich projektantów oraz Grupą Tubądzin odbyło się 27 maja w Salonie Wyposażenia Wnętrz Akcess w Białystoku przy ulicy Radzymińskiej 14.

Spotkanie dotyczyło szeroko rozumianego pojęcia projektowania i zagospodarowania przestrzeni, a także jakości polskiego wzornictwa. Wydarzenie uświetniła prelekcja Macieja Zienia, który od lat współpracuje z Grupą Tubądzin i projektuje luksusowe kolekcje płytek sygnowane jego nazwiskiem. Prelekcja wywołała dyskusję ludzi świata designu o współczesnej architekturze, wzornictwie i trendach.

Podczas Tubądzin Design Days zaproszeni architekci wzięli udział w konkursie, którego zadaniem było przygotowanie nowych rozwiązań projektowych w zakresie płytek ceramicznych. Jedną z nagród jest wyjazd razem z Grupą Tubądzin na Biennale Architektury w Wenecji.

Dodatkową atrakcją białostockiej odsłony Tubądzin Design Days był także specjalny pokaz kuchni molekularnej przygotowany przez kucharza Pałacu Królewskiego w Brukseli – Jean’a Bosa oraz pokazy tańca nowoczesnego.

Wszystkim uczestnikom spotkania przypadła do gustu nowa ekspozycja płytek ceramicznych firmy Tubadzin przygotowana przez firmę Akcess. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

https://www.bstok.pl/up/news/2712_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/2712_8.jpg