Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Premiery i pokazy specjalne białostockich kin Helios 11-17.05.2018

Maj 12 - Maj 17

12 maja zapraszamy na specjalny seans z cyklu KINO Z MALUCHEM. Zagramy film TULLY.

13 maja naszych najmłodszych widzów zapraszamy na FILMOWE PORANKI, na których wyświetlimy bajkę TOMEK I PRZYJACIELE: WIELKI WYŚCIG.

16 maja w ramach projektu KINO KONESERA wyświetlimy film NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO.

17 maja miłośników polskiego kina zapraszamy na film ATAK PANIKI, który zagramy w ramach projektu KULTURA DOSTĘPNA.

14, 16 oraz 17 maja wszystkie Panie zapraszamy na seans z cyklu KINO KOBIET. Po atrakcjach i konkursach wyświetlimy film TULLY.

PREMIERY KINO HELIOS

 

Rampage„RAMPAGE

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Kaczki z gęsiej paczki„KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI

                                                                                                             

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

 Katyń – Ostatni świadek „KATYŃ – OSTATNI ŚWIADEK

                                                                                                             

Zaprasza kino HELIOS w Atrium Biała

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood (Alex Pettyfer) marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy 

Prawdziwa historia „PRAWDZIWA HISTORIA

                                                                                                             

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa

Delphine (Emmanuelle Seigner) to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę (Eva Green), jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie.

 Sobibór „SOBIBÓR

                                                                                                             

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa

14 października 1943 roku w obozie zagłady w Sobiborze wybuchł bunt. 600 więźniów podjęło próbę ucieczki. Wycieńczeni stanęli naprzeciw 150 uzbrojonych strażników. Po krwawej walce z obozu uciekło blisko 200 osób. 42 doczekały końca wojny. „Sobibór” opowiada historię ostatnich tygodni przed powstaniem oraz samego buntu. Do obozu trafia Aleksander Peczerski (Konstantin Chabieński), pułkownik Armii Radzieckiej, schwytany na froncie wschodnim. Szybko staje się jasne, że jedynym sposobem na uniknięcie pewnej śmierci jest ucieczka. Peczerski staje na czele konspiracji. Utrzymanie planu w tajemnicy okazuje się trudniejsze niż się wydawało, a postawa Peczerskiego przyciąga coraz większą uwagę.

TullyTULLY

                                                                                                             

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Jurowieckiej

 

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła

 

KINO Z MALUCHEM 

12 maja (sobota) odbędzie się wyjątkowe Kino z Maluchem! Start godzina 12:00. Tego dnia zaprezentujemy państwu film „Tully” zaś od godziny 11:00 czekać na Państwa będą dodatkowe atrakcje w holu kina.

Atrakcja przed seansem:

Nasz nowy partner „Olejowy Raj” przygotował również niespodziankę w postaci degustacji w ciągu kilku kolejnych seansów widzowie będą mogli spróbować m.in.:

·         kawę kuloodporną z olejem kokosowym

·       zdrową herbata

·         bezglutenowe ciasto

·         jaglane rafaello zamiennie z kulkami mocy na bazie mąki kokosowej

Olejowy Raj – to regionalna, podlaska manufaktura, której specjalnością są tłoczone na zimno, nierafinowane i niefiltrowane oleje, które są niezwykle zdrowe, smaczne i aromatyczne. Firma zdobyła zaufanie wśród wielu konsumentów na Podlasiu i nie tylko. Olejowy Raj jest jednym z laureatów audytu żywności Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Godło promocyjne zdobył Olej lniany, Olej Rzepakowy, Olej Słonecznikowy a także Olej z Nasion Konopi. Warto jeszcze wspomnieć, iż Olej Kokosowy Olejowy Raj został doceniony przez Annę Lewandowską, która jest zachwycona jego cudownymi walorami i smakiem.

Kino z Maluchem to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

TullyTULLY

                                                                                                             

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa

 

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.


 

FILMOWE PORANKI

 

ZFilmowe Poranki – Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścigapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig. W niedzielę 13 maja o godz. 10.30.

Kochana przez dzieci na całym świecie lokomotywa Tomek swoją stację ma w kinach Helios!

Tomek marzy o tym, aby wziąć udział w Wielkim Wyścigu i zmierzyć się najlepszymi. Duże lokomotywy śmieją się z niego i uważają, że jest zbyt wolny, za mały i niewystarczająco silny. Tomek postanawia udowodnić im, że się mylą. Niestrudzenie poprawia swój wygląd i parametry, ale uświadamia sobie, że same zmiany zewnętrzne nie są wystarczające. Prawdziwa siła płynie bowiem z wyjątkowego charakteru i to ona może dać szansę Tomkowi na przystąpienie do Wielkiego Wyścigu.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

 

 

KINO KONESERA

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.

Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!

Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

Z dużą uwagą oglądamy filmy na festiwalach, przeglądamy recenzje i śledzimy wpisy festiwalowej publiczności na forach dyskusyjnych. Wszystko po to, by wzruszyć widzów Kina Konesera!

16.05 (poniedziałek)

Kino Helios Galeria Alfa

 

 Nigdy Cię tu nie było „NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO”

     

Produkcja: Francja, USA, Wielka Brytania [2017]

 

Historia byłego agenta do zadań specjalnych, mężczyzny pełnego sprzeczności, zagubionego, na krawędzi autodestrukcji. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak gdy zaginie pewna nastolatka, podejmie się jej odnalezienia. Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

 

KULTURA DOSTĘPNA

Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

Zapraszamy 17 maja o godz. 13:00 oraz 18:00.

 

Atak paniki ATAK PANIKI”

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

Wielowątkowa opowieść o losach kilkorga bohaterów, którzy są powiązani ze sobą w nieoczywisty sposób. Pokręcony radiowiec, kelner z ambicjami podbicia wszechświata, perfekcyjna panna młoda w opałach, odnosząca sukcesy autorka kryminałów, mąż i żona w podróży życia oraz specjalista od zwierzęcego behawioryzmu ulegają atakowi paniki i dochodzą do punktu, z którego jest tylko jedno wyjście. Brawurowa komedia, w której codzienność zmienia się w czyste wariactwo, ukazując dzikie oblicze bohaterów.


 

KINO KOBIET

 

14, 16 lub 17 maja zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Tully”komedię o trzydziestoletniej matce trójki dzieci, która musi zmierzyć się z młodą, ponętną, szaloną i tajemniczą nianią…

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Szczegóły

Start:
Maj 12
Koniec:
Maj 17
Wydarzenie Category:

Miejsce

kino Helios
Białystok, podlaskie Polska + Google Map

Reklama