Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Chór Czarownic

Maj 27 godz 21:00 - 22:30

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu wydarzenia) w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ (ul. Warszawska 19), online: bilety.bok.bialystok.pl oraz w miejscu wydarzenia na godzinę przed jego rozpoczęciem

Po koncercie zapraszamy na spotkanie z artystami!

Reklama

Chór Czarownic to zespół ponad 20 kobiet, śpiewających i performerek, które wraz z zespołem (perkusja, live electronic i harfa stalowa) tworzą muzyczny spektakl. Same chórzystki również grają na instrumentach specjalnie dla nich skonstruowanych.

Projekt mistrzowsko łączy pracę artystów i artystek profesjonalnych z amatorkami, po raz pierwszy stojącymi na scenie, tworząc nową jakość w sztuce. Większość chórzystek to kobiety różnych zawodów, stylów życia i światopoglądów.

Chór Czarownic zainaugurował swoją działalność w sierpniu 2016 roku w Poznaniu, w ramach Festiwalu „Bliscy Nieznajomi” w Teatrze Polskim, następnie zaprezentował się w nowej odsłonie podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, latem 2017 zagrał na festiwalu rockowym w Jarocinie, na festiwalu teatralnym Spoiwa Kultury w Szczecinie i na Kongresie Kobiet w Poznaniu. Rok 2017 zakończył koncertem w Teatrze Powszechnym w Warszawie, podczas finału Forum Przyszłości Kultury.

Chór Czarownic budzi najwyższe, czasami skrajne emocje, śpiewa i gra punkowo, awangardowo ale również lirycznie i dramatycznie. Nikogo nie zostawia obojętnym, bywa swoistym katharsis zarówno dla publiczności jak i artystek i artystów na scenie.

Szczegóły

Data:
Maj 27
Czas:
21:00 - 22:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Kino Forum
ul. Legionowa 5
Białystok, podlaskie 15-281 Polska
+ Google Map
Telefon:
85 742 15 15

Reklama