Fotoreportaże

IMPREZY
FOTO
KINO
OGŁOSZENIA 
CZWARTEK, 22 marca 2018Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Bstok.pl Fotoreportaż
  FOTOREPORTAŻ:

Fotoreportaż: Konkurs ''Pejzaże Podlasia''
2011-01-18
    Drodzy internauci!  Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl wraz z firmą Hillmar mają przyjemność zaprosić na III edycję konkursu fotograficznego pt. ''Pejzaże Podlasia'', który towarzyszy Podlaskiej Giełdzie Turystyki i Rekreacji.

 Wszystkie osoby, które lubią fotografować, są wrażliwe na otaczające je piękno przyrody, a także, które w ciekawy sposób uwieczniają zjawiska natury, będą mogły zaprezentować swoje zdjęcia na specjalnym wernisażu w Galerii Białej w dniach 29 - 30 stycznia 2011 roku.

Równolegle do konkursu w którym prace będą oceniane przez specjalną komisję konkursową, będzie trwał konkurs smsowy na stronach Portalu Bstok.pl. Internauci będą mogli wybrać najpiękniejsze zdjęcia. Autorzy trzech najlepszych zostaną nagrodzeni możliwością wydruku wielkoformatowego ufundowanego przez Centrum Druku Foto Futura.

Aby zagłosować na ulubione zdjęcie należy wysłać sms-a z hasłem: ''sonda bstok (numer zdjęcia)''. Koszt sms'a to 1,23 zł brutto.
Zapraszamy, konkurs trwa do końca dnia 29 stycznia. Ogłoszenie wyników dnia 30 stycznia o godzinie 14:00 w Galerii Białej


Koniec głosowania. Dziękujemy za oddane głosy. Ogłoszenie wyników dzisiaj w Galerii Białej.


Pejzaże Podlasia Sponsorzy

Aktualne wyniki:


Zdjęcie: 1
Zdjęcie: 2
Zdjęcie: 3
Zdjęcie: 4
Zdjęcie: 5
Zdjęcie: 6
Zdjęcie: 7
Zdjęcie: 8
Zdjęcie: 9
Zdjęcie: 10
Zdjęcie: 11
Zdjęcie: 12
Zdjęcie: 13
Zdjęcie: 14
Zdjęcie: 15
Zdjęcie: 16


    Strony:  1  2
O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama