Fotoreportaże

IMPREZY
FOTO
KINO
OGŁOSZENIA 
CZWARTEK, 22 marca 2018Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Bstok.pl Fotoreportaż
  FOTOREPORTAŻ:

Fotoreportaż: Juwenalia 2009
2009-05-23
    Przez pięć dni od 20 do 24 maja władzę w mieście przejęli studenci białostockich uczelni. Juwenalia 2009 rozpoczęły się koncertem Czesława Śpiewa na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej, organizowanym we współpracy z Podlaskim Urzędem Marszałkowskim. Oficjalne przekazanie kluczy do bram miasta przez prezydenta Tadeusza Truskolaskiego miało miejsce w środę, 21 maja, na Placu Uniwersyteckim, po czym huczną poradą, przemarszem studentów i przejazdem studenckich pojazdów impreza przeniosła się na kampus Politechniki Białostockiej. Atrakcją tego wieczoru był koncert zespołu Happysad i Myslovitz.

Piątek był dniem muzyki POP/DANCE. Na scenie zaprezentowały się polskie grupy Akcent i Boys, ale także pojawiła się gwiazda europejskiego formatu - Jay Delano z Holandii. W przerwie koncertów odbył się finał konkursu Miss Studentek, któremu patronował portal Bstok.pl .

23 maja to Dzień Kultury Ulicy. Konkursy graffiti, breakdance, freestyle organizowane były przy współudziale studentów Wydziały Historyczno - Socjologicznego Uniwersytetu w Białymstoku. Koncerty zagrali: AbradAb, Fisz Emade, Vavamuffin, PIH, Tetris.

W niedzielę na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej odbyło się IX Forum Motoryzacji. Na zakończenie Juwenaliów zaplanowano występ Macieja Maleńczuka na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Juwenaliom 2009 towarzyszyły Akademickie Zawody Jeździeckie, Studenckie Zawody Szachowe oraz projekt Juwenalia na sportowo.


Zdjęcie: 1
Zdjęcie: 2
Zdjęcie: 3
Zdjęcie: 4
Zdjęcie: 5
Zdjęcie: 6
Zdjęcie: 7
Zdjęcie: 8
Zdjęcie: 9
Zdjęcie: 10
Zdjęcie: 11
Zdjęcie: 12
Zdjęcie: 13
Zdjęcie: 14
Zdjęcie: 15
Zdjęcie: 16


    Strony:  1  2  3
O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama