Fotoreportaże

IMPREZY
FOTO
KINO
OGŁOSZENIA 
NIEDZIELA, 18 marca 2018Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Bstok.pl Fotoreportaż
  FOTOREPORTAŻ:

Fotoreportaż: I Festiwal Kuchni ''Na styku kultur Polski i Białorusi'':
2008-11-10
      Dwie ekipy złożone ze znanych postaci z polskich seriali telewizyjnych wzięło udział w sobotnich zmaganiach, która z nich sporządzi najsmaczniejszą potrawę. Wszystko odbywało się w restauracji Żubrówka w Białowieży w ramach I Festiwalu Kuchni ''Na Styku Kultur Polski i Białorusi''. O tytuł mistrza kuchni zmagali się m. in. Grażyna Wolszczak, Paweł Małaszyński, Katarzyna Żak, Andrzej Zaborski i Sambor Czarnorta. A sposoby przyrządzania i smak potraw oceniało wytrawne jury w osobach Kurta Schellera i Giancarlo Russo.

  Białowieskie gotowanie okraszone było występami zespołów ludowych. Na scenie wystąpiły Narewczanki z Narewki, Rybcie znad Biebrzy oraz Nierusz z Mińska na Białorusi.

- Frekwencja i zainteresowanie mediów świadczą o potrzebie organizowania takiej imprezy – mówił Jarosław Dworzański, marszałek województwa i zarazem patron honorowy imprezy. – I jeżeli ją organizować, to gdzie, jak nie w Białowieży. Gdzie, jak nie w puszczy, gdzie tak naprawdę łamane są wszelkie bariery i granice. Niedaleko stąd przepływa również Kanał Augustowski, który także łączy nasze kraje i narody. Swobodnie przez granicę przepływa woda, swobodnie przez granicę przechodzą zwierzęta i swobodnie przez granicę przenika również kultura.

Portal Bstok.pl był patronem medialnym tego wydarzenia.


Zdjęcie: 1
Zdjęcie: 2
Zdjęcie: 3
Zdjęcie: 4
Zdjęcie: 5
Zdjęcie: 6
Zdjęcie: 7
Zdjęcie: 8
Zdjęcie: 9
Zdjęcie: 10
Zdjęcie: 11
Zdjęcie: 12
Zdjęcie: 13
Zdjęcie: 14
Zdjęcie: 15
Zdjęcie: 16


    Strony:  1  2
O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama