Fotoreportaże

IMPREZY
FOTO
KINO
OGŁOSZENIA 
CZWARTEK, 22 marca 2018Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Bstok.pl Fotoreportaż
  FOTOREPORTAŻ:

Fotoreportaż: Pokaz Mercedesa Klasy A
2004-09-24
    W piątek 24.09.2004 odbył się pokaz najnowszego modelu mercedesa klasy A, którego organizatorem była firma "Auto Podlasie" - autoryzowany Dealer Mercedes Benz.
   Nowy mercedes wydaje się być adresowany głównie do damskiego grona odbiorców, stąd nie było przypadiem połączenie prezentacji samochodu z pokazem mody i perfum firmy Max Mara.
   Gwiazda wieczoru, bo tak mówiono o nowym mercedesie podczas bankietu, wyróżnia się opływowym kształtem, atrakcyjnym wnętrzem i najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi. Przyjemność jazdy jest zasługą mocy silnika. Klienci mają do wyboru trzy silniki benzynowe i trzy Diesla.
   Samochód posiada typowe dla marki mercedes: ukrytą elegancję, rozpoznawalny styl i jak zapewnia producent niezawodną jakość.
   Tego wieczoru zarówno kobiety jak i mężczyźni mogli zapoznać się z kolekcją mody, która będzie obowiązywać zimą 2004 roku. Dominującymi kolorami w tym sezonie będą rubin, calem i klasyczna czerń. Max Mara wyszła naprzeciw potrzebom kobiet i stworzyła jedyną niepowtarzalną perfumę, której celem jest wydobycie i podkreślenie osobowości kobiety. Prezentacja zgromadziła szeroką rzeszę gości.


Zdjęcie: 1
Zdjęcie: 2
Zdjęcie: 3
Zdjęcie: 4
Zdjęcie: 5
Zdjęcie: 6
Zdjęcie: 7
Zdjęcie: 8
Zdjęcie: 9
Zdjęcie: 10
Zdjęcie: 11
Zdjęcie: 12
Zdjęcie: 13
Zdjęcie: 14
Zdjęcie: 15
Zdjęcie: 16


    Strony:  1  2  3  4
O portalu  |  Prywatność  |  Statystyki  |  Kontakt  |  Reklama