Reklama

Beata Śniechowska – zwyciężczyni II edycji programu MasterChef – gościem specjalnym imprezy smaki Mistrzów

16 kwietnia na terenie Alfa Centrum odbędzie się trzecie spotkanie kulinarne w ramach cyklu – Smaki Mistrzów. Tematem przewodnim spotkania będą zdrowe wiosenne przekąski, a gościem specjalnym – Beata Śniechowska, zwyciężczyni 2. edycji programu MasterChef.

Celem cyklu jest prezentacja mistrzowskich smaków strefy restauracyjnej Alfa Centrum. Imprezy odbywać się będą raz w miesiącu od lutego do czerwca i od września do listopada, a każdej z nich przewodzić będzie jeden temat główny. Podczas wydarzeń będzie można obejrzeć pokazy gotowania prowadzone przez szefów kuchni, cukierników czy baristów na co dzień współpracujących z lokalami ze strefy gastronomicznej Alfa Centrum oraz spróbować przygotowanych przez nich specjałów. Pojawi się tez specjalna strefa dla dzieci, a czerwcowa impreza skierowana będzie właśnie do najmłodszych.

Gość specjalny imprezy, Beata Śniechowska, przygotuje na scenie bombę witaminową w postaci smoothie, a także towarzyszyć będzie kucharzom prezentującym się na scenie.