Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
CZWARTEK 19 kwietnia 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
14 6 °C ciśn. 1031 hPa

 Oferta dla firm:

    Nie bez powodu Internet nazywany jest "medium XXI wieku". Wyniki wielu badań wskazują na dynamiczny wzrost liczby internautów na całym świecie, także w Polsce. Rola Internetu wzrasta praktycznie w każdej dziedzinie życia. Dotyczy to przede wszystkim sfery gospodarki. Wobec tego coraz mniej przedsiębiorców wyobraża sobie sprawne funkcjonowanie firmy bez posiadania własnej strony internetowej. Właściwie zaprojektowana, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, pozwala na poznanie firmy i jej oferty przez potencjalnych klientów, a także wpływa na kształtowanie odpowiedniego wizerunku firmy, stając się elementem komunikacji przedsiębiorstwa z klientami.

    Wykonując strony internetowe i umieszczając je w portalu internetowym bstok.pl umożliwiamy Państwu zaprezentowanie się szerokiemu gronu naszych odbiorców. Strony wykonywane przez nas charakteryzują się doskonałą oprawą graficzną, funkcjonalnością oraz przejrzystym menu. Motywację do udoskonalania naszej oferty daje nam satysfakcja naszych dotychczasowych klientów. Są oni najlepszym dowodem na to, że zorientowanie na przyszłe sukcesy to najlepsza strategia rozwoju firmy. A Ty, drogi przedsiębiorco, czy również już teraz myślisz o przyszłych sukcesach?

 Informacje:

  Korzyści, jakie można uzyskać dzięki posiadaniu własnej strony internetowej są niewspółmierne do kosztów ich tworzenia i funkcjonowania. Możecie się Państwo o tym przekonać, porównując koszt zamieszczenia tradycyjnego ogłoszenia, na przykład w prasie, z przedstawionym poniżej cennikiem naszych usług. Biorąc pod uwagę fakt, że liczba internautów będzie stale wzrastać w zawrotnym tempie (już teraz po Internecie surfuje ponad 25 procent mieszkańców Białegostoku), z pewnością przekonacie się, iż nasza oferta jest skierowana właśnie do was.

 Katalog Firm:

  W naszej ofercie posiadamy wpisy rozszerzone w Katalogu firm. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, by zaistnieć w Internecie bez konieczności posiadania własnej strony internetowej, a także bez ponoszenia większych kosztów.

  Aktualną pełną ofertę można uzyskać kontaktując się z biurem Bstok.pl


Kontakt z biurem Bstok.pl:
  e-mail: biuro@bstok.pl
  Adres: ul.Orzeszkowej 32 lok. 110, Białystok 15-084

Szukaj mieszkania
Powierzchnia, m2
od do
Cena, zł
od do
Oferty deweloperów
Promocje (0):